Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Poczytaj co pisała Korin, jej też wyszła blada krecha i potem chyba 7 razy nic, poszła zrobiła bete i jest w ciąży. Kurde no nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no ja robiłam masę testów, różnych firm , tylko pre test dwa dni przed i w dniu spodziewanej @ pokazał drugą kreskę i to bladą, @ nie przyszedł i żeby nie latać z tymi testami pojechałam zrobić b hcg i wyszło, pewnie teraz te inne testy też by wykryły , ale widzocznie były mniej czułe niż deklarowali, w poniedziałek lekarz, mam nadzieję ,że coś zobaczy i powie ,że jest ok, pozdrawiam i życzę powodzenia, trzymajcie si ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Bardzo sie ciesze ze cos na naszym topiczku sie dzieje:) Ze piszecie i ze jestescie;) Dziewczyny bardzo dobrze ze w tym miesiacu nie przezywacie tak bardzo porazki,tak powinno byc...Choc wiem napewno ,ze jakby mnie tak nie wychodzilo to bym wam tu trula o wiele bardziej niz wy tu piszecie,jestem maruda potem straszna:p Jutro mam polozna pierwszy raz,troche sie denerwuje jak to bedzie,jestesmy nauczone ze sie chodzi do lekarza a nie do poloznych:O Zobaczymy... Ale sie juz nie moge doczekac jutra... Milego dnia kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już nie śpię. mirellaaaa okres w ciąży niby można mieć. Ale ja bym się nie nastawiała na ciążę chyba że okres trwał by dzień i były to tylko jakieś plamienia. Ja dalej czekam na @ , rano znowu czułam takie bóle jak bym miała dostać okres . Mój mąż mnie pociesza ale widzi jak ja to przeżywam . Jak zrobiłam test piątego i była jedna krecha. Od tego czasu chudzę jak struta. Często chce mi płakać . Pewnie to hormony. Wczoraj mój maż mówi do mnie okresu jeszcze nie masz a już trzy dni chodzisz załamana . Poceszał mnie . Szkoda ze tak mało czasu mamy dla siebie. Jeśli tym razem się nie uda idę do gina. fretka83 korin a wy w dniach spodziewanej @ czułyście coś ????? Napiszcie Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena- mi @ spóżniła się 10 dni w X. jak sie starałam a mam regularne Może i byłam nawet w ciąży tylko było to samoistne poronienie? Kto wie Lepiej nie wiedzieć dlatego nie robię testów przed terminem @ Najwcześniej w dniu @ W ciągu 2 tyg na pewno Olga wszystko sie wyjaśni Nie robiłam teraz bety tylko czekała na rozwój sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego żeby nie robic testów przed nauczyłam się oczywiście po doświadczeniach bo jednak robiłam chyba test w X tylko był negatywny więc nie chciałam rozczarowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zwłaszcza z dlnśl. szukam fajnej kwatery nad jeziorem na wypoczynek z placem zabaw dla dzieci Podajcie jakieś miejscowości gdzie byłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja juz od 7 nie śpie bo coś mnie gania do ubikacji co chwilę:(:( Jenefer ja nie będę robbiła bety bo po pierwszy w naszej przychodni takie badanie jest dość drogie bo prawie 50 zł kosztuje więc zrobię jej już wtedy jak będę miała choć cień szansy że sie udało-a wydaje mi się że teraz niestety ale się nie udało i mam normalny okres:( A po drugie to w tej przychodni pracuje moja teściowa i wszyscy wszystkich znają więc jak pójde na betę to już od razu będzie sensacja i szał że jaestm w ciąży (nawet jakbym nie była) więc jeszcze się wstrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cichutko;) Takie grzeczne dziewczyki:P Gdzie wy sie podziewcie??? Czytaliscie na kafe o \"oszustce\"??? Ha...tak goracego tematu tu jeszcze nie bylo:P Jest chora dziewczyna ale sledztwo przez kompa chyba nic nie da:O Szkoda klikania... A co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ta dziewczyna, to faktycznie w nie najlepszym stanie psychicznym jest.... może faktycznie chora jest. a do mnie przyjechał Tatko i czeka teraz za moim M, bo ma do niego jakiś biznes. Chwilowo drzemie w Kasi pokoju, bo takie czekanie jest strasznie męczące :p a mi się dzisiaj nic nie chce... muszę do sklepu skoczyć po cosik na obiad. Kasia teraz maluje farbami i wylała na farbki całą wodę z kubeczka. Pytam sie : -Kto to teraz posprząta? a ona na to: -Nie wiem. Mamusia jakaś? Może mamusia Iza? cwaniara idę sprzątać ;) bo innej mamusi Izy nie ma w pobliżu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak cwaniara jak sie patrzy;) Ale to jest najkochansze na swiecie:) Moje dzieci jak i kazde zawsze cos narobia niedobrego,ale potrafią to wynagrodzic w piecu minutach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza fajnie masz dwulatka i takie teksty mówi ;-) Moja Julia też lubi malować Sama wodę nalewa sobie i nawet dziś kwiatki z kubeczka podlewała Oj nie można ich spuścić z oka Ja dziś roztrzęsiona z podwórka wracałam znowu Nie wiem jak sobie poradzić Julcia szaleje za taką Równolatką Marysią a tamta bawi się bawi a potem ja popycha albo piasek sypie W dodatku Julia nie chce iść z placu jak tamta jest i w ryk i biegnie za nią Dziś mi uciekała na ulicę Musiałam ją do domu ciągnąć płacząca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ten wątek o tej oszustce. Ona chora psychicznie jest jakaś ? Umierała na jakim wątku później przepraszała ?/ Psychiczna Dziś prawie cały dzień w biegu załatwianie rożnych spraw . Jestem dziś szczęśliwa bo wykreślili listy przyjęć do przedszkola od września i przyjeli mojego małego szkraba do grupy trzylatków ;-) ;-0 ;-) ;-) ;-) ;-) Super bo już się bałam ze go nie przyjmą bo będzie za dużo. A ja dalej nie mam @. Ciekawe co z tego wyniknie. Jak do jutra nie dostane to rano zrobię test jak się nie będę bała rozczarowania zobaczymy. Jenefer25 skąd ja znam ten straszny płacz na placu zabaw . Mój mały szkrab jak coś nabroi to zaraz mówi do mnie pseplasam i pokazuje mi ząbki nie potrafię się już wtedy na niego gniewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Mam małe pytanko jak macie owu to ten śluz jest czasem zabarwiony na brązowo?bo mam dziś taki rozciągliwy widać że płodny i tak jakby z plamieniem z @ dziwne?wczoraj mnie bolał jajnik i dziś przed południem a teraz już nie.Nie wiem czy to jest normalne?bo to nie są jakieś nitki krwi tylko śluz zabarwiony na brązowo mega rożciągliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zawsze wyglądał jak białko z kurzego jajka . I ma kolor przezroczystszy. Nie wiem jak u innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u mnie Xena zawsze też tak było a w tym cyklu nie wiem o co chodzi?Mam @ regularne jestem zdrowa wczoraj miałam przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje to bardzo dziwne??????? a kiedy miałaś ostatni okres? Może powinnaś się wybrać do gina. Może masz jakąś delikatną infekcje i przepisze ci coś i po sprawie. A może jesteś w ciąży i masz jakieś plamienia ? Lepiej isc do ginekologa i to sprawdzić dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka oszustka??? Ja nic nie wiem-o co chodzi??? Napiszcie więcej albo dajcie linka-PLIS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już ma świra i obsesję, wariatka ze mnie, moj@ też był dziwny, 4 dni pzresunięte, musze przestac myślec bo mi sie wszystko rozregulowuje, jednak psyche ma tu duży wpływ. Oszustka.... no jest jakas laska co udziela sie na wszystkich forach świata i podaje różne terminy porodów itp. albo dołuje inne panie które straciły dzieci, pozoruje swoją śmierć itd. psycholka. Niejaka Klaudyna, klaudia i inne... ktoś powyżej właśnie napisał pod takim nickiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczynki!Ja zostałam tu zaproszona przez Olgeiwaniak ;) Ostatnią @ miałam 25.04 więc na pewno nie jestem w ciąży tylko raczej owu tuż tuż tylko niepokoi mnie ten śluz bo niby jest taki jak zawsze ale z domieszką krwi jakby pozostałością @ nie wiem czy to normalne?Nic mnie nie boli ani nie mam objawów jakiejś infekcji.A tak poza tym to staram się o dzidziusia 5 cykl.Mam już córeczkę 3-letnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże!!! I co to takim ludziom daje-nie mają nic lepszego do roboty czy co?? Normalnie Paranoja>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirella no to ładnie mnie podsumowałaś na samym wstępie....nie jestem ta psycholką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olga!Jak widzisz pełno psycholi tak samo jak Ci co pisali jakieś głupoty na tamtym topiku,który starałam się założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam na ten topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4071809&start=30 Zrobiło sie na nim bardzo nieprzyjemnie więc pozwoliłam sobie zaprosić panią pod nickiem Klaudia0405 na nasz topik,ale wcześniej nic nie wiedziałam o tej jakiejś oszustce bo w sumie na kafeterii udzielam się tylko na tym topiku. A i jeszcze jedno korin i mirellaaaa jak macie swoje konta na nk to zapraszamy na nasz profil: http://nasza-klasa.pl/profile/25320194 Bedzie sie mozna zobaczyć niejako "na żywo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no w sumie to tylko albo aż internet i kobieta może podać się za mężczyzne i odwrotnie-nigdy nic nie wiadomo. Na tamtym topiko było okropnie więc tylko upewniłam się w przekonaniu że będzię trzymać tego jednego jedynego-z naszymi kochanymi brzuchatkami frecią,Pumcią i Jeneferką i Korin i staraczkami: pod zmienionym nickiem Xenią,mirellą i resztą (nie będe wymieniać wszystkich bo my mi zabrakło siły::):):):):) Ale doskonale pamiętam Bruskę, i całą resztę. A tak propo to gdzie się podziała Małpka,Hania,Buterfly itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04............zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05................mazo wieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05....... ...wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz butterfly*.....................4...............ok01.06. . ...........IE olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06..... ......Lublin ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bielsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........10.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........8...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................9................14 grudzien. .............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×