Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Hej kobietki! Jak Wam minął weekend? My 1. dzień na grillu 2. na obiedzie i 3. też i na spacerkach Dziś mnie mdliło coś od rana i żle się czułam Chyba przedobrzyłam z wczorajszymi porządkami Dziewczyny brzuchatki oszczędzacie się czy jak normalnie Bo ja najpierw jak sie dobrze czuje to przesadzam a potem to odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wczoraj jak nie dostałam @ to byłam pewna, że sie udało. dzisiaj rano zrobiłam test i 1 kreska :( przed obiadem pojawiła się @ :( poprawiam tabelkę: Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń Moootylek...................2...............18.04.... . ........zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05................mazowieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ............podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazowieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz butterfly*.....................4...............ok01.06. . ...........IE ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........10.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4)arcia132.......25.........8...................11.12... ...........mazowieckie 5)Pumka27....................8................grudzien?. ...............Lubin 6korin............29..........4?................styczen ... ......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zmienionym nickiem to tak samo jak ja-też pewnie jutro @ przyjdzie,ale jakoś strasznie nie rozpaczam:) Ale bardzo bym chciała drugie dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ciesze sie ze sie nie przejmujecie za bardzo:) Tak trzymac,im bardziej wyluzujecie ,tym bardziej bedzie wam latwiej na drugi miesiac,zeby o tym wszystkim az tak nie myslec,bo wogole myslec sie nie da... Trzymam dalej za was kciuki zeby sie w tym miesiacu udalo!!!! A ja wstawialam nowa stopke z moim brzuszkiem w 10 tygodniu,bo ten wlasnie tydzien sie zaczal juz wczoraj:) ALe tn czas mi leci,jeszcze pare tygodni i bede czula ta moja mala kropeczke:):):):) Przy drugim synku mialam bardzo szybko ruchy,mam nadzieje ze tymrazem tez tak bedzie:):):) Pozdrawiam Was cieplutko. I posylam fluidki ciazowe dla naszych staraczek;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój maluch http://www.twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1-12.html Fretka ja oczywiście piszę tylko o swoich odczuciach ale niedawno przed snem jak mnie coś nie stuknie od środka To było coś innego niż z organizmu Czasami też odczuwam jakieś plum Lekarze twierdza że owulacje mozna wyczuc dlaczego więc nie 6 cm malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jenefer ja jestem 2 tygodnie nizej od ciebie ale tez czasem czuje jakies dziwne \"bulgotanie\" w brzuchu,nie chcialam pisac tego bo myslalam ze pomyslicie ze jestem jakas glupi;) Ale co tam... Ale naprawde cos mi tak jakby sie woda w dole brzucha przelewala,moze jak te moje malenstwo 3 centymetrowe wyrabia i fikolki robi to ta woda cos tak zawiruje;) ??? Nie mowie ze czuje kopniaki,ale w drugiej ciazy mialam juz ruchy (prawdziwe czute przez skore ruchy)w 14 tygodniu i byly one strwiedzone tez przez lekarza takze wiem na 100% ze to bylo to...ale teraz kopniakow nie czuje ale od czasu do czasu takie bulgotki;) Anie wiem czy mi wali,czy moja kropeczka sobie disco urządza w moim brzuchu:D:D:D:D:D Zobaczymy jak sie bedzie toczylo to dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe tu cichutko:( Pumka Bruska Hania Muszka i inne dziewczyny juz o nas zapomialy:( Pisalam do Pumki na naszej NK ale bez odpowiedzi:( ALe sie porobilo,tylko ja , pod zmienionym nickiem i Jenefer zostalam jako stare wyjadaczki... Ale co zrobic...Nic nie poradze,trzeba sie cieszyc ze wy dzieczyny (cala reszta) zagladacie jeszcze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wariateczki :P jestem jestem i was nie zostawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty oj ty!!!!!!!!!!! Gdzie ty sie podziewalas????????????????????? Co u ciebie????????? Jak sie czujesz????????? Czemu tak dlugo milczalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian dalej mdłosci no i musze zrobic badania w tym tygodniu ale nie moge sie cos wybrac :P odkładam na ostatnia chwilke nie lubie pobierania krwi :P o Frecia juz ma pierwsze bulgotki fajnie moze i ja niedługo poczuje własnie zaczynam 9 tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki odemnie dla was duze przepraszam jak nie wiem co ale długo teraz spie :P a wekedend majowy nie bylo mnie w domu caly czas działka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie juz spodnie ciazowe bo masakra moje dziny mnie juz cisna tzn mieszcze sie w nie ale jak siadam to mnie cisna i nie chce gniesc mojej kropeczki wogule cos szybko widac ta moja ciaze u lala :P Frecia twoj brzuszek tez jest widoczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumeczko ja sie tez w spodnie nie mieszcze:O I musze sobie sprawic pare nowych bo mam tylko 2 pary do ktorych sie mieszcze a obawiam sie ze to za dlugo nie potrwa.... A ty juz 9 tydzien zaczelas???Myslalam ze 8 bo ja testowalam a ty dzialalas-chyba cos zle policzylam:p ciesze sie ze juz jestes z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkkkk brzuszej jest juz bardzo widoczny,te zdjecie robilam rano jak jeszcze nic nie jadlam,ale wystarczy ze cos zjem zaraz mam takie wzdecia ze maskara jaki mam brzuch duzy.A ten rano jest najbardziej faktyczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sliczny :Dno moj jest podobny :P jeszcze nikt nie podejrzewa ciazy bo narazie wygladam jakbym porzadnie pojadła :D ale ja juz widze i czuje po spodniach ;) szybko z drugim widac pamietam 1 ciaze to długo moglam ukryc pod kurtka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez pierwsza ciaze moglam ukryc ,ale srudiej juz nie a teraz to trzecia to tym bardziej nie mam szans;) Choc nie mam co ukrywac-cieszymy sie z tego powodu bardzo bardzo:) Tak jak i wy napewno,Ale wiem ze sa czasem ludzie ktorzy lepiej zeby nie wiedzielei o takich wiadomosiach-jak moj tesc-jeszcze nie wie:O I nie mam narazie mu ochoty powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Freciu miedzy nami jest 2 tygodnie róznicy dobrze liczysz:) tylko ze jutro jest pierwszy dzien 9 tygodnia :D ja licze kazdy dzien :P taka wariatka ze mnie :) ale widze ze brzuchatek przybyło u lala :D pod zmienionym nickiem trzymam nadal kciuki za Ciebie. za inne staraczki z teg topiku tez. a co u Bruski ? kurcze musze troszke poczytac was bo duze mam zaległosci i nic nie wiem co tu sie dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mniej niz 2 tygodnie jest miedzy nami a to dlatego ze mialas wczesniej jajeczkowanie pamietasz???Bo mnie sie dopiero wczoraj zaczal 10 tydzien:) Takze moze urodzimy w podobej dacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no my nic nie chcemy ukrywac nawet sie chwalimy ze bylo planowane i wyczekiwane malenstwo bo kazdy nas pyta czy to wpadka :P zaprzeczamy oczywiscie :D ale coz przeciez tylko wy wiedzialyscie ze planowalismy a reszta moze sie pytac i tylko domyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam termin na 14 grudnia a ty Freciu chygba 6 grudzien ? jezeli tak to faktycznie mozemy urodzic podobnie i faktycznie jest mniej niz 2 tygodnie roznicy no moja owulacja byla bardzo szybko dokładnie pamietam :D widze ze ty tez kochana Freciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas sie to samo pytaja:O wpadka??? A ja z dumą odpowiadam ze to dziecko bylo najbardziej swiadome z calej trojki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze pamietam!!! A wiesz jakie mialam zlosci na ciebie ze sie nie odzywalas???!!!! Ale juz mi przeszlo jak zobaczylam cie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę: Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < muszka87....................2...................?..... . ...... .....toruń Moootylek...................2...............18.04.... . ........zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie olgaiwaniak.......23........2..............ok.01.05..... ......Lublin Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05................mazo wieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ............podkarpackie mirellaaaa.....30............4................28-29.04.. .....wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz butterfly*.....................4...............ok01.06. . ...........IE ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi e lsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........10.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........8...................11.12... .........mazowieckie 5)Pumka27...................9................14 grudzien. .............Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie fajnie.... :)) dziewczyny mam pytanie, pisałm wczesniej,ze @ mi sie 4 dni spóżniła i (jak nigdy) teraz jest jakos dziwnie, bo pierwszy dzien w sumie normalnie a nawet mocno potem drugi prawie nic, w nocy zero i dzis tzreci i zupełnie nic!!! to u mnie nie typowe. czytałm gdzies,że czasem miesiaczka wystepuje w ciaży,hmmmmm... Słyszałyscie o tym? poza tym jest mi niedobrze np. dzis cały dzien, brzuch mnie pobolewa... Nie chce sobie wkrecac nic ale czy warto to przetestowac? sprowadzcie mnie na ziemie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellla warto to przetestowac,moja kolezanka miala miala 3 skąpe miesiaczki w pierwszych miesiacach... Takze przetestuj a bedziesz wiedziala;) Ale wiem tez ze zadko sie to zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze bylas zła :( juz bede grzeczna :) wiesz co ze ja juz musze zrobic glukoze oj oj masakra mnie całkowicie odrzucilo od słodkiego a ja mam wypic glukoze az sie boje :( robilas juz jakies badania Freciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×