Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

a i jeszcze , pewnie jesteście zdrowiutkie , ale jak starania się będą przedłużać to może zapytajcie waszych ginów, mój jest może nadwrażliwy, ale chyba się z tego cieszę, mimo iż wylałam może łez jak wstrzymywał moje starania, uznałam jednak ,że to on jest lekarzem i chce moje go dobra, więc go posłuchałam i już mam z tym spokój, proszę nie nakręcajcie się , ale pamiętajcie o tym jakby co, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , ja bym sie chetnie zbadała w kierunku chlamydii, bo to tez prowadzi do bezpłodnosci. eeeech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było pyt ile sie staralismy - teraz przy drugim dziecku za trzecim razem sie udało Oczywiście u gina byłam wcześniej przez co okazało się że miałam nadżerkę która najpierw wymroziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
a czy ta nadżerka wpływa na zajście w ciążę? Bo mi gin powiedział że też mam lekką nadżerkę i że może ją zamrozić ale jeśli chcę zajść w ciążę to nic nie będzie robił. i teraz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać u mnie nie miała Pytałam o to gina - stwierdzil że po porodzie jest wszystko tak porozciagane ze nie ma to znaczenia Znaczenie ma u pierworódek więc wypytaj dokładnie Nie warto wtedy przed tylko po robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dzisiaj tak pusto??? dziewczyny @ sie nie pojawia hihi:) a i mam takie pytanko bo ja jestem zielona w tych sprawach od 3 dni mam temperaturę 37,2 mierzona w buzi co to może oznaczać???zaznaczam ze czuje sie swietnie więc to na 100% nie jest przeziębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyna! a co tu znowu taka cisza,co?! Wczoraj mialam taki szalony dzien,ze ani nie mialam czasu do was zagladnac,ale mam nadzieje ze dzisiaj to nadrobie ;) Milego dzionka laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Był tu wątek wózków Dziewczynki wklejajcie co Wam sie podoba A mamuski po raz drugi wymieniacie wózek? Ja chyba nie jeśli chodzi o głeboki (jak go naprawie- chodzi o detki) a spacerówke jakąś masywniejsza kupiłabym o ile wejdzie do autobusu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki widze tutaj wątek wózków:) Ja wozek kupiwalam dla naszego pierwszego synusia,a drugi mial po pierwszym.A to ze sie pozbylam juz wszystkiego musismy wszystko kupic ;) Ale mnie to cieszy ze znow sobie moge wozki poogladac:) I mam juz dwa upatrzona i jak pojedziemy do PL to je pojedziemy zobaczyc i wybrac ktorys.Powiedzcie jak wam sie podobaja??? http://allegro.pl/item638846348_jumperx_tako_od_producenta_wysylka_od_zaraz_0zl.html to jest jeden link http://allegro.pl/item633167421_bexa_wozek_ax3_trzyfunkcyjny_z_fotelikiem.html a to drugi:) Jak bedziemy wiedziec ze dziewczynka to oczywiscie kolor czerwony kupimy a jak ze chlopczyk lub dalej nie bedziemy wiedziec bo schowa to co miedzy nozkami nosi to kupimy zielony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buterflyy teraz zobaczylam twoj wozek ,mamy taki sam gust:) Ale zobacz sobie ceny!!! W Częstochowie jest producent i dlatego tak tanio.Moze nie macie za daleko to sie mozecie tez tam przejechac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! Wy to macie cudowne brzuchatkowe tematy.... ja tez chce...... buuuuuuuuuuuuuuuuuu No a mi temp codziennie rosnie nie wiem co jest halo? dzis 21 dc, 37,1 do @ jeszcze 9 dni, cyce mnie tak bolą jak nigdy, poprostu jak je spuszcze wieczorem ze stanika to syczę z bólu. Czuję,że hormony mi buzują jak cholercia, nabrzmiewam wodą jak gabka, musze chyba tego wiesiołka zacząć brac to bedzie ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fretka! rzeczywiscie lepiej szukac producenta,bo jest taniej. Tak jak mowilam na razie staram sie nie ekscytowac zbytnio,choc jest to trudne. Oczywiscie podobaja mi sie wozki Quinny( nie wiem jak to sie pisze) ale to koszt 2 a nawet 3 tysiace:( Fretka i inne brzuchatki, macie juz upatrzone imionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa cos mi sie zdaje ze niedlugo zasilisz dolna tabelke. Co prawda nie znam sie na tempkach ale bolace cycki to moze byc znak;) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dla chłopczyka Piotruś a dla dziewczynki jeszcze nie wiem wczoraj lezałam nie mogąc zasnąć i zast. się nad imieniem dla dziewczynki A jeśli chodzi o moje samopoczucie schodzi na psy Ucho mnie cos kłuje!!!! I żęby bolą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam z testem do jutra.jak dzisiaj @ sie nie pojawi to robie jutro bo to najlepiej z porannego moczu zrobić. fretka83 ja właśnie ten wózek mam na oku od 2 miesięcy.no ale najpierw muszą sie pojawić 2 kreseczki zeby myśleć o wózku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka...to jutro z samego rana bedziemy z napieciem czekac na wynik(miejmy nadzieje pozytywny!!!) Jenefer...Piotrus to bardzo ladne imie! Ja wlasnie z imieniem dla chlopca mam straszny dylemat. Co podoba sie mi to za to mezowi sie nie podoba i na odwrot:( Ale mam jeszcze sporo czasu zeby cosik wymyslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wytrzymam do jutra hihi :) mam ochote pędzić do apteki i zrobić go teraz tylko nie wiem czy bedzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
Dziewczyny strasznie wam zazdroszczę. Też bym już chciała:) Ale wózki po kryjomu też oglądam i mi także podobają się te trój-funkcyjne. Są bardzo praktyczne a przy tym wygodne, ładne, modne. tylko cena trochę odstrasza:) ale potem można odsprzedać albo trzymać dla drugiego bobasa, więc jest jakieś wyjście z sytuacji. Ja już mam imiona wybrane tylko dzidzi narazie nie widać, pozdrawiam was dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , jeśli test będzie pozytywny to będzie wiarygodny, jeśli negatywny to jest szansa , że jest za mało beta hcg i wtedy jeszcze wszystko możliwe, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imon to tak,ze wzgledu ze nie mieszkamy w PL i nie chcemy znów literowac wszedzie imion,a jest to probem:O to dziewczynka bedzie Lilly ( czyta sie Lili) A chlopczyk to hm mamy maly problem b juz tyle imon przewertowalismy ze juz pomysly sie konczą ;) Ale albo Allan,albo Danne ,Jonatan i tak jak sie pisze tak sie to czyta.Ale nic na chlopca nie jest pewnego moze Kacper,albo Oskar-cholerka to wie,po 1 lipca jak mi powiedza ze bede zdominowana przez facetow bede dopiero myslala tak na 100% ;) Pozdrawiam i czekam na winik jutrzejszego testu myszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj boli mnie brzuch a nigdy nawet przed @ mnie nie bolał eh a może sobie wkręcam coś.dzięki dziewczyny że trzymacie kciuki.jutro mój tatus wraca z niemiec i strasznie bym chciała mu powiedzieć osobiście ze bedzie dziadziusiem a nie przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja przez ciebie juz sie nie moge doczekac jutrzejszego testu!!! Obojetne o ktorej bedziesz robic go masz nam tu zaraz napisac,a nie trzymaj nas w niepewnosci.Pamietaj ze tu sa kobiety brzuchatki i nam sie nie wolno za dlugo stresowac ;) Buziaki i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a chcialam ci dodac ze ja w obu poprzednich ciazach mialam tak ze mnie raz w miesiacu bolal brzuch jak na miesiaczke,stad tez moze twoj bol brzucha,ze cos tak jajniki pracają ale nie mogą nic poscic ;) Nie znam sie na tym,ale znow to mam teraz od poczatku ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dziewczyny ze zaraz wam napisze nie bede was narażać na niepotrzebne nerwy :) troszke mnie uspokoiłaś fretka i z drugiej strony dałas mała nadzieje.jak myslicie zrobic dzisiaj czy poczekac do jutra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem też za żebyś czekała do jutra.To już naprawdę parę godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×