Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

kurcze mirella jeśli żołnierzyki będą tak super wyposażone jak mówisz to musi nam się udać!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka pewnie ze bede za was trzymala mocno kciuki i czekam w dolnej tabelce;) a na razie lap cizowe fluidki************************************************************************************** ********************************************************************************************* *********************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapię łapię.............................................................................. łoj chyba wszystkie wyłapałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies pokraczne i przerywane mi wyszly te fluidki ale wierz mi,zostaly wyslane od serca,zeby sie wam udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny..... to takie zabawne to 'MAJSTERKOWANIE" Ja chyba zacznę zamrażać to i owo... hehhehe na wypadek wyjazdów. Moj mąż wraca 25 maja i w połowie czerwca znów go nie będzie wiec mam nadzieje ze damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko calego chlopa nie wsadzcie przypadkiem do zamrazarki:P no nic ja zmykam,zycze milego wieczorka i do jutra. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u mirelli ale mojego chłopa to ciężko byłoby mi upchnąć w moim malusim zamrażalniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!! Bardzo sie ciesze buterrfly ze ci sie udalo!!!GRATULACJE!!! Nasza dolna tabelka przybiera na rozmiarze:) A co do tempki Mirelko to mysle ze wlasnie masz owulacje,albo jestes chora (chodzi mi o przeziebienie ;) ) A tak czasem jest ze przed owulka jest skok potem spadek i znowu skok!!! ;) Dziewczynki nic sie nie matrwcie na was tez przyjdzie czas,bedziemy mialy jedna piekna tbelke brzuchatek i pojedziemy na jakies karaiby;) Na poczatku topiku tak sobie marzylysmy:D ALe tych starych wyjadaczek juz prawie u nas nie ma :( A co do mnie to spedzilismy super rodzinny weekend bylo super,buzie mam dosc tak opaloną i mam nadzije ze moje pryszcze sie juz wkoncu wypalą bo wygladam :O tak jak ta mina:O:O:O:O Ja tez wam sle ciazowe fluidki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D milego wieczorka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego nie wsadzę bo raczej 2 metry chłopa się nie zmieści :) ale moze ja sie będę jednak hibernować z moim jajeczkiem w pzrypadku owulacji hiehie zawsze można pzreczekać az mąż wróci :0 jejku jak mi odwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki fretko!!! na Ciebie można liczyć w sprawie temperaturki :) Jak by co będę Cie dreczyć. Przeziebienie chyba nie, to była jaks nocna akcja z tym bólem gardła, nic sie nie roziwnęło. Wiec to owulka.... hmmmm, bedę wiedziała w przyszłym cyklu co i jak bo w tym się nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirelko ty to masz pomysły - powinnaś opatentować :P hej freciu to fajnie że ci się weekend udał :) co do karaibów jestem jak najbardziej za :) dzięx za fluidki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka bo to z samotności wiesz.... kot mnie juz nie słucha wiec na forum trochę się pośmieję... Czy któras z was oglądał ostatnio jakis fajowy film? bo szukam czegos do sciągnięcia na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem też tak mam jak jestem sama za długo ;) jeśli chodzi o film nie pomogę - kiepski ze mnie kinoman :( a oglądałyście eurowizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrowersje może nie, ale tak jestem ciekawa odczuć. ja oglądałam normalnie występy niektórych jak np. serbia, ukraina czy węgry normalnie porażka, wstyd oglądać :P a piosenka która wygrała też pozostawia wiele do życzenia - moim zdaniem oczywiście, no ale skoro cała europa tak głosowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a propos Eurowizji, moim zdaniem wygrała piosenka ,która na to zasłużyła, cała Europa nie może się mylić, po półfinałach tylko tą piosenkę zapamiętałam, wpada w ucho itd. a takie powinny być piosenki wygrywające Eurowizję. Jeśli można wiedzieć kto był Twoim faworytem Asiulko? I co Ci się nie podoba w Fairytale? Pozdrawiam , gratuluję Nowej Przyszłej Mamie, będziemy rodzić w tym samym czasie, wszystkiego dobrego, ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej korin. pewnie masz rację cała europa nie może się mylić :) kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje :) ja nie jestem znawcą, lubię różną muzykę, a najlepiej taką lekką, łatwą i przyjemną, najbardziej podobały mi się propozycje islandii, azerbejdżanu i albanii :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2028
witam dziewczyna.od dzisiaj dołączam sie do waszych starań hehe.zaczynamy starania o dzidzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2028
ok juz sie dopisałam hehe mam nadzieje ze dobrze to zrobiłam Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz xena64...........25..........3.............ok 8.06.......mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin myszka2028....21...........1..............20.05.....................Łódzkie ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........18?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................14............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........12.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........9...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................10................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........5.................styczeń ............wielkopolska 7) butterfly*.......28.........6.................6 styczen...........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2028
też to zauważyłam :) ale to chyba nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×