Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość myszka2028
mam nadzieje ze sie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2028
ja dopiero zaczynam starania i jestem ciekawa czy wy tez miałyście. ja mam tak naprawdę straszny mętlik w głowie eh bo strasznie sie boje tego ze jak dzidzius juz sie pojawi to pomiędzy mną a moim mężem coś się zepsuje i ze juz nie bedzie tak jak jest teraz. no i to może wyda wam sie dziwne ale boje sie ze maluszek nas ograniczy ale nie moge juz dłużej oszukiwać natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj myszko:) ALe wczoraj popisalyscie,przynajmniej nareszcie jest co poczytac:D Nasz topiczek mi sie najlepiej czyta;) Myszko nie martw sie o stosunki miedzy mezem a tobą,dziecko bardzo zbliza i tym bardziej tak sie dzieje jak oboje pragniecie dziecka,a nie tylko ty... Dziecko to najwiekszy skarb na calym swiecie,ja mimo tego ze bede miala juz 3 dziecko bardzo na nie czekam i juz nie wyobrazam sobie zycia bez niego!!!Przezywam wszystko jak za pierwszym razem,kazdy tydzien czytam w necie i mowie potem mojemu mezusiowi co nasza kropeczka juz potrafi robic a on tez mnie slucha jakby to slyszal pierwszy raz;) A to juz przeciesz trzeci :p A co do twojego wieku to zadna z nas nie bedzie miala zadnych uwag,bo jak ktos pragnie dziecka to nie liczy sie ile ma lat-a tak poza tym ja urodzilam pierwszego syna jak mialam 20 lat i wychowalam bez pomocy babców,dziadkow i ciotek... Ja i moj maz jestesmy zaradni do tego wszystkiego od pierwszego dnia porodu... Ale sie rozpisalam jak jakis filozof-i to ja sie dziwie po kim moj najstraszy syn jest taki gaduła :D Mam nadzieje ze dzis tez dziewczynki bedziecie takie rozmowne jak wczoraj;) Aha jeszcze jedno,co do eurowizi nie patrze na to wogole jakos mnie to nie kreci,nie wiem czemu :O A muzyke BARDZO kocham ;) Dobra juz serio koncze :p Aha myszko zaczerni swoj nick zebysmy wiedzialy ze to zawsze ty piszesz :P papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszka, różnie to bywa niestety,napewno decycję musicie podjąć oboje z mężem jak zespół to zespół. Zebys potem nie została z tym sama ( w sensie całej opieki itd.) I brawo za decyzje w tym wieku, wiesz roznie sie teraz podchodzi do kwestii wieku. Jeśli nie masz planów które mogłabys realizowac teraz to pewnie dobra decyzja, ale lepiej zdac sobie sprawe żeby nie żałowac. chociaż po urodzeniu dziecka tez masz duzo czasu jestes młodziutka!!! Powiem Ci tak , u mmnie złożyły sie na to pewne okolicznosci i tego nie zmienie, ze tak późno biorę sie za macieżyństwo.Ale w Twoim wieku tez miałąm szał na dzidzie wiec rozumiem Cię. życzę owocnych staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj ale tu pustki,wczoraj sie kobietki nagadaly i dzis odpoczywaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2028
hihi przyznam szczerze ze jestem tu nowa i moze to sie wyda dziwne ale nie mam zielonego pojęcia jak zaczernić nica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko u gory pisze takie cos jak preferencje i tam pisze czy masz juz konto czy chcesz zalozyc i ty klikni ze nie miasz i chcesz zalozyc:D ja tez bardzo duzo nie wiedzialam jak tu sie \"wprowadzilam\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaja odpoczywaja Ale czy z dzieckiem mozna odpoczac ;-) hihihi no my dzis po spacerku i piaskownicy Teraz malujemy palcami Julia cała niebieska Dzis ide na usg! Z pomiarami Trzymajcie kciuki o 16.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja ogladałam też a zwłaszcza sie na ulicy za wózkami Matki myślały pewnie że dziecko chce porwac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pewnie tak. ja tez tak robię i oglądam te wózki już jakieś 2 miesiące i przyznam szczerze,że mam już jeden na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaka jestes zdolna:) a ja tez jak tylko pomyslam ze chce kolejne dzcko ogladalam wozki ;) wszystko z toba ok;) Jenefer czekam dzis wiesci co na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie dzisiaj od rana myśle o tych moich wątpliwościach i stwierdziłam ze to sobie chyba wmawiałam.bo tak naprawdę to juz od jakiegos czasu ogladam wózki ciuszki i inne akcesoria. eh kobieta zmienna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko mysle ze nie masz watpliwosci,i powiem szczerze ze ja jestem za wczesniejszym macierzynstwem niz za poznym,takie moje zdanie;) Mam nadzieje ze nikt sie nie gniewa:) Ale trzymam kciuki zeby ci sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wsparcie :) ja myślę ze każda kobieta czuje w serduszku kiedy jest gotowa na to żeby być mamusią.ja już chyba to czuje :) muszę już uciekać biegnę po rowerek i pędzę poprawiać kondycje :) bo pewnie mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny ;-) U mnie spore zamieszanie przygotowania do komunii bo to już w najbliższą niedziele. Dlatego nie pisałam. Owulacja też mi już niedługo . Choć teraz sex jest jakiś lepszy. JA mam tak że jak mam dni nie płodne to mam większa ochotę. A potem moje libido spada. Musze teraz się oszczędzać w tych sprawach aby później było lepiej. Witam nowe straczki. I gratuluje butterfly* ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Miłego popołudnia kobietki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
witam, nie jestem pewna czy wypowaiadam sie w odpowiednim wątku ale skoro staracie sie o malucha to może będziecie mogły mi pomóc. Zastanawiam się czy powinnam już zrobic test ciążowy ( nie chce za wczesnie bo boję sie zapeszyć..) Wg testow owulacyjnych - owulacje mialam 2 tygodnie temu - dokładnie 15 dni temu, owulacja wystapila w 10 dniu cylku-zawsze miałam 28 dniowe cylke, ostatni 26 dniowy a wg owulacji ten powinien byc jeszcze krótszy.. zastanawiam sie w takiej sytuacji czy juz moglabym zrobic test i czy on by juz cos wykazał - skoro @ występuje zawsze po14-16 dniach od owulacji to czy mozliwe ze juz cos wykaze ? we tych 28 dniowych cylkow @ powinnam dostac dopiero za 4 dni... Czy ktoras z Was tak miała, i robiła test ciążowy po tych 14 dniach od owulacji a nie czekała na date @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
witam, nie jestem pewna czy wypowaiadam sie w odpowiednim wątku ale skoro staracie sie o malucha to może będziecie mogły mi pomóc. Zastanawiam się czy powinnam już zrobic test ciążowy ( nie chce za wczesnie bo boję sie zapeszyć..) Wg testow owulacyjnych - owulacje mialam 2 tygodnie temu - dokładnie 15 dni temu, owulacja wystapila w 10 dniu cylku-zawsze miałam 28 dniowe cylke, ostatni 26 dniowy a wg owulacji ten powinien byc jeszcze krótszy.. zastanawiam sie w takiej sytuacji czy juz moglabym zrobic test i czy on by juz cos wykazał - skoro @ występuje zawsze po14-16 dniach od owulacji to czy mozliwe ze juz cos wykaze ? we tych 28 dniowych cylkow @ powinnam dostac dopiero za 4 dni... Czy ktoras z Was tak miała, i robiła test ciążowy po tych 14 dniach od owulacji a nie czekała na date @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anno:) mysle ze mozesz spokojnie zrobic test:) Ja tez robilam po 2 tygodniach i juz wyszla mi kreseczka druga:) Ale ja mam do ciebie tez pytanko,czy mierzylas sobie temperature???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
witam fretka83 , dzieki za odpowiedz ;) tak mierze i cały czas mam podwyzszaona - wiem za na @ powinna spasc. A wiedziałas dokładnie kiedy miałas owulacje i test robiłas dokładnie 2 tyg poźniej czy poprostu czekałas do @ bo troche mnie zastanawia czy te teoretyczne 4 dni przed @ to nie za wczesnie na test ciazowy... a boję sie zapeszyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a DOKLADNIEJ CHODZI MI TEZ O TO KIEDY SIE KOCHALAS JAK ZROBILAS TEST OWULACYJNY,CZY PO 24 GODZINACH CZY W TEN SAM DZIEN??? JA MAM JUZ SCHIZE CO POD SERDUSZKIEM NOSZE,JESTEM JUZ CIEKAWA ZE MNIE AZ SKRECA!!! jA ROBILAM TEST W CZWARTEK I W CZWARTEK BYL SEX,Z USG WYCHODZI ZE ZAPLODNIENIE BYLO W NIEDZIELE ALE SPRAWA JEST TAKA ZE MIERZYLAM W TYM CZASIE CIAGLE TEMPERATURE I I ZACZELA MI ROSNĄĆ W PIATEK I SOBOTE POTEM SPADŁA I ZNOWU UROSLA:O ALE JUZ TAK BARDZO I WLASNIE MI PRZYSZLO COS DO GLOWY,JA MUSIALAM MIEC TAK JAK MIRELLA ZE NAJPIERW MI PODSKOCZYLA POTEM SPADLA NA JEDEN DZIEN I ZNOW WYPALILA DO GORY!!!mAM RACJE KOBIETY,POWIEDZCIE ZE MAM NAJMIENSZA SZANSE NA DZIEWCZYNKE ;) CHYBA OSZALEJE DO TEGO 2 LIPCA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja mialam objawy juz 4 dni po tym jak zaskoczylo:) Takze od pierwszego testu owulacyjnego po 2 tygodniach wyszedl mi test,ale wiesz ze to zalezy jaki masz poziom tego hormonu "ciazowego" i nie kazdy test musi ci powiedziec prawede,Mysle ze jak ci nie ma szkoda kasy to zrob test a jak wyjdzie negatyw to za 4 dni zrob jeszcze raz.Pamietaj zeby zawsze robic test z porannego moczu Napisz jaka mialas temperature od zrobienia pierwszego testu owulacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci przedstawie jak to u mnie bylo czwatrek 1 test owul... 36.8 piatek 2 test owul.... 36.9 sobota nie robilam testu 37.1 niedziela robilam test po poludniu nie tak jak tamte rano i juz byl negatywny a tempka 36.8 poniedzialek bez testu 37.2 !!! wtorek to samo sroda 37.1 no i juz ciagle bylo tak wysoko. JAk myslisz kiedy wyszla u mnie owulka z usg wyniklo ze niby zaplodnienie bylo w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie testy owul..byly pozytywne dwie takie same kreski,zadna nie byla mozniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.s.1
fretka83 pierwszy test w piatek - temp 36.4 i druga kreska cieniutka drugi w sobote tem 36.4 i druga kreska byl lekka tez, niedziele to samo z testem a temp 36.5 w poniedzialek tem 36.8 i juz test byl bardzo wyrazny czyli owulacja - z tym ze mialam male krwawienie - pare kropwl przy owulacji .. przytulano bylo w piatek czyli 3 dni przed owulacja i juz po - ta krewka mnie zaskoczyla troszke... i do teraz tem sie utrzymuje na 36.8 36.9.. czytalam ze 3 dni przed to na dziewczynke ;) a objawy to stram sie nie zauwazac bo w poprzednim miesiacu za duzo ich widzialam i nic ;/ ale wtedy nie robilam jeszcze testu owulacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka- a mi napisz jeszcze kiedy sie przytulałas??? rozumiem ze w czwartek i czy jeszczze w jakis dzien????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jilitko tylko w czwartek i juz wcale pozniej do wtorku wieczora-poznego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×