Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

ja tego nie lekceważę byłam w szpitalu zrobili badania i ekg i wszystko jest ok. po prostu te leki na tarczyce tak działają.ide dziewczynki robić sałatke gyros :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my szykujemy imprezkę imieninową na jutro no i babcie i chrzesniaka powitamy po 2 tyg wczasów Julcia juz czeka Dziś na działeczce byliśmy ale wiało,,,,, Malowalismy płotki a sąsiad nas dymem częstował ;-) Madziaraa zazdroszcze ci tego morza pozytywnie oczywiście Jak dobzre pójdzie to za m-c sie wybierzemy na tydzień k. Międzyzdrojów Trzymam kciuk za staraczki Mirella chcę pytań żebyś już mogła zadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje 🌻 Ciesze sie,ze nasz topik ozyl :) Mnie od kilku dni meczy przeziebienie. Mam juz dosc! Glowa mi peka,z nosa ciagle sie leje i boli gardlo:( Koszmar! Lecze sie mlekiem i miodem,bo boje sie brac jakichkolwiek lekow. A jutro wybieram sie do gina,wiec trzymajcie kciuki,zeby wszystko bylo dobrze. Zycze wam przyjemnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziwczyny, co tam u was? butterly trzymam kciuki za szybkie dojście do zdrowia i wizytę u lekarza. Ja chyba faktycznie zrobię sobie jutro te badania. Mogę wziąć skierowanie na badania beta, od lekarza rodzinnego? Czy muszę iść prywatnie? jest to dla mnie duża różnica bo lekarz rodzinny przyjmuje blisko mojego miejsca zamieszkania a do szpitala mam kawałek drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! :) coś ciszaaaaaaaaa, gdzie się podziewacie? butterfly- trzymam kciukaski, za Twojego bąbelka w brzuszku! pisz po wizycie koniecznie. Gdzie się fretka podziała? Dziewczyny jutro a właściwie chyba dziś koniec starań, bo zostaję bez męża od jutra..... buuuuuuuuuuu :**** Mam nadzieję,że zaskoczyło, proszę o trzymanie kciuków z całych sił za dwie kreseczki równo za dwa tyg. powinnam oczekiwać @. Moze tym razem nie przyjdzie. przesunąć się nie powinna bo owulka była o czasie na bank! zaraz lecimy na spacerek bo łądny dzień się trafił. życzę Wam dużo słonka dzisiaj BUUUUUUUUUUUUUUUUZIAAAAAAAA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
ja oczywiście mirelkooo będę kciukasy z całych sił trzymać. kiedyś musi się udać. mam nadzieję, że tym razem, pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, zaobserwowalam u siebie mnoswto ( zdaje sie plodnego ) sluzu...dzis moj 12 dzien cyklu, cholerka, czy to juz mogla wystapic owulacja? wybaczcie mi te moje pytania, ale laikiem w tych sprawach jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
zonadamiana a mierzysz tempkę? Bo przy owulacji tempka jest większa. Moim zdaniem zaczęły ci się dni płodne, najlepiej zrób test owulacyjny wtedy będziesz mieć pewność 100%. Jak masz dni płodne to wykorzystaj męża ile się da:) owulacja może być jutro lub za dwa dni więc jeśli się dziś będzie przytulać żołnierzyki powinny dać radę. ale tak jak napisałam wyżej zrób test. i będzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana, śluz zwiastuje owulację, nie wiadomo kiedy to dokładnie będzie, czytałam,że nawet do 5 dni. Ostatni dzień śluzu jest szczytem owulacji. mi też się zaczął 4-5 dni temu, wiec cały czas bzykamy się, bo jak mówię nie wiadomo kiedy dokładnie. Kiedyś tez czytałam, nawet wkleiłam tu kiedyś w topiku kawałek tekstu o tym,ze można \"klapnąć\" pupą na twarde krzesełko jak sobie klapniesz i poczujesz ból w jajnikach to znaczy,że jest owulka hehehhehe, to śmieszne ale np, jak czuję taką nadwrażliwość w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zrobilam trzeci test owulacyjny i jest niestety 1 kreska...panicznie boje sie ze moge w ogole nie miec owulacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczątka :) aguś nie wiem, czy dostaniesz skierowanie od rodzinnego :O trudno powiedzieć ale jeśli jest Ci życzliwy i znasz go dobrze to myślę, że da :) weź od razu na progesteron ;) za jednym kłuciem ;) oby Twoja beta była wysoka :) ale i progesteron w normie bo on utrzymuje ciążę :) wróciłam z basenu :) gimnastykowałam kręgosłup bo całkiem wysiadł :( mirellaaa czyli dałaś czadu jednym słowem ;) i dobrze ;) będziemy teraz czekać na efekty ;) ja też już bym chciała działać, a nie tak czekać :O jeszcze miesiąc :) ale u męża w pracy robi się nieciekawie i wysyła CV do innych firm, bo w tej, której jest teraz zaczynają przeginać obcięli im pensje, zmienili umowy z czasu nieokreślonego na dwu miesięczne... robią z nimi co chcą ale starań już nie odkładam... dosyć tego podkładania :P czas leci, a ja coraz starsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy mogę chodzić na basen w ciąży bo mi kręgosłup zaczyna siadać Plecki bolą Może to po dzisiejszych przygotowaniach do imprezki Była udana Poza tym ężus z córcią na podwórku od rana to i psych odpoczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczyny. dzięki za radę. znam tego lekarza więc powinno się udać. jenefer moim zdaniem nie ma przeciwskazań żeby chodzić na basen w ciąży, ale nie jestem ekspertem. zonadamiana najlepiej bzykać się często tak jak mirellaaaa bo wtedy jest większa pewność że trafi się akurat w owulację. najlepiej co drugi dzień. :) małpko faktycznie nieciekawie się robi u męża w pracy, ale trzymam kciuki żeby wszystko było ok. zobaczysz trzeba tylk odrobiny cierpliwości. u mojego robiło się podobnie. dali chłopakom najniższą krajową a resztę pod stołem i też zmienili im umowy, wszystko przez ten kryzys. ale coż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agunia robilas dzis test??Z moczu mi chodzi ;) Mam nadzieje ze spadniesz w dol w tabelce :) A ja aktualizuje tabelke:) Aktualizuje Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?.................... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05........ ...........Warszawa Jolitka84.........25...........6............13.0 6 ................wielkopolska mirellaaaa.....30............5...............ok 29.06...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. ...............Lublin myszka2028....21...........2..............ok.14-19.06 ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........3...................16.06...... ......................uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie bruska.......28................4..............24.06. ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 4.07.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26..........22?................Listopad......... Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................18............... 21.11.............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........16.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25.........12...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................14................14 grudzień. .............Lubin 6)Korin..........29..........10.................styczeń ...........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej fretka. jeszcze nie robiłam. muszę dopiero go kupić, a wczoraj miałam takiego lenia, że jeszcze chyba po weselu nie doszłam do siebie i cały czas spalam. dziś sobie kupię i zrobię jutro z samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agunia:) Podziwiam cie za wytrzymalosc z nierobieniem tesu :P Ja to bym chyba oszalala ;) ALe jak jutro rano go zrobisz to napisz nam tu zaraz co wyszlo... A co do beta hcg to nie musisz miec skierowania ale mozesz zrobic te badanie za oplatą w laboratorium...Musza ci je zrobic i to nie musisz robic zaraz z rana obojetne o ktorej godzinie tam pojdziesz... Milego dnie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie test negatywny :( ale może za wcześnie zrobiłam.jak tam po weekendzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
a ja myślałam że muszę być na czczo. myszko może faktycznie jeszcze za wcześnie? a kiedy powinnaś dostać @? Tak muszę przyznać że jestem cierpliwa. Już po prostu tyle razy robiłam testy że wolę poczekać niż się załamywać że znowu się nie udało. A nie wiecie może ile kosztuje takie badanie? mniej więcej. bo chciałabym sobie zrobić na beta hcg i na progesteron. Jaka tempka jest w ciąży? Bo ja mam małą 36,5 albo 36,6. a słyszałam że w ciąży jest podwyższona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia jednorazowe mierzenie nic nie daje,chyba ze mierzysz codziennie.Jak tak to napisz ile mialas w czasie owulki bo ile teraz masz to wiem;) I ci odpwiwem na pytanie o wysokosci tempki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
jeśli była wtedy kiedy myślę to miałam podobnie, ale ostatni dzień owulacji miałam 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po @ ile mialas?ale wydaje mi sie ze za niska troszke..Ale moge sie mylic.Napisz ile mialas po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
już ci mówię, tzn. piszę:) jak mi się zaczęła 1 kwietnia to potem miałam 29 kwietnia czyli po 28 dniach. idealnie. a potem miałam od 29 kwietnia do 8 maja. czyli 11 dni, potem miałam jednego dnia tempkę 36,5 a na drugi 36,6. i tak w kółko. aż do 20 dnia cyklu kiedy miałam 36,8. a potem przez 7 dni 36,6, a potem 36,7 a na drugi dzien 36,4. i tak ciągle, kilka dni 36,6 a potem 3 dni 36,5 i znowu 5 dni 36,6. i tak ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dawno mnie tu nie byl... ja to normalnie aparatka jestem.... zrobiłam wczoraj test ciazowy i nie wiem co mi wyszlo....poszłam rano koło 7.00 i zrobiłam ale poszłam bez okularów no a ija slepa jestem nie ma sie co oszukiwac... no i stwierdsziłam ze nic nie ma.... zostawiłam go na pralce i jak wstałam za godzine zalozyłam okulary to zobaczyłam nsłaba kreske.... powiedzcie mi czy to mozliwe zeby mi wyszła wczesniej tez słaba kreska?? aha no a jak zdjęłam okulary to jej nie widziałam... kmasakra co... ale smiac mi sie chciało.... szczerze to nie czuje zebym była w ciazy....nie wiem co o tym myslec... bo moze ta krecha po godzinie sie pokazała....a to juz nie wazne by byłlo.... ale wy tez tak macie ze po kilku godz. cos wam wskazuje test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia nie jestem w tych sprawach ekspertem i zycze ci z calego serca 2 kreseczek ,ale nie bede ci mowila ze wydaje mi sie ze jestes w ciazy:( Bo tak nie jest... Jeszcze raz pisze ze zycze ci jak najlpiej i zebys mogla mi napisac Fretka gadasz glupoty jestem w ciazy,ale mnie to wyglada za zaburzenia hormonalne.Jak u mnie zaskoczylo to najwyza tempke w owulke mialam 37,1 a pozniej wiekszosc 37,2 i 37,1 a pod koniec cyklu juz 37,4!!!zawsze mierzylam o tej samej porze z zegarkiem w reku o 6 rano... Nie gniewaj sie za moja szczerosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko ja mialam przy 1 dziecku tak ze rano robilam test i wyszedl negatywny i chcialam go pokazac przyjaciolce wyciagam go u niej po jakis 5 godzinach patrzymy a tam slaba kreska:) no i ta slaba kreska ma prawie 6 lat i jest bardzo silny:) Przy 3 czyli teraz poczytaj sobie wczesniej ze tez mialam slabiutka 2 kreske i 16 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chciałabym bardzo ale jakos to do mnie nie dociera.....jestem pesymistka niestety i dopuki lekarz mi nie potwierdzi to nie uwierze.... i nie chce nadziei sobie robic ale kusi mmnie isc do apteki i jutro powtorzyc test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tobie wyszła słabiutka kreska po godzinie??? tak???? kurcze moze jednak kjestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
dzięki ci bardzo za szczerość, ja też wątpię czy jestem w ciąży. oczywiście że nie jestem zła, bo nie mam o co. Mi też się wydaje że przy takiej temperaturze nie mogę być w ciąży. w sumie jestem przygotowana na najgorsze bo już lekarz mnie uprzedził że mogę mieć bezowulacyjne cykle, więc spooko. jasne jestem smutna i przygotowana na badania chodzenie po lekarzach i wogóle więc.... cóż dzięki za radę. z jednej strony tak myślę że dobrze że zaczęłam się starać już teraz jak mam 22 lata bo moja kuzynka ma 29 i jeszcze nie planuje powiększenia rodziny, a nie wiadomo czy zaskoczy od razu. jeszcze raz dzięki. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bola mnie jak nigdy przed okresem sutki i to mnie tez zastanawia.... no ale nie chce sie rozczarowawc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×