Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

ja na twoim miejscu bym sie dzis kochala ale wieczorkiem.Ja ci powiem ze jak my sie staralismy o 1 synka to nie patrzelismy zeby co dwa dni,codziennie chyba ze nam sie nie chcialo to dzien przerwy ale my dzialalismy do upadlego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co do sluzu to kazda kobieta ma inaczej i nie wiem :( Ale ja bym na twoim miejscu jeszcze jakies 4 dni nie wypuszla meza z lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostały nam 3 dni bo poniedziałek moj M juz wyjezdza :( a ja zostaje sama ze swoimi schizkami :) dobrze,ze mam Was to Wam będę truła aż do dnia testu. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A truj nam ile sie da :D A my bedziemy trzymaly kciuki jak tylko mocno sie da!! A jak twoj mąz w poniedzialek wyjezdza to jeszcze przed samym wyjazdem go "dopadni ":D i bedzie 4 dzien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała rano przed moją pracą :D Coś tu cisza prawda? W polsce długi weekend, wiec niektórzy pewnie na wyjazdach :) Ja zaraz niestety lece do pracy na 3 godz. taki los prowadzenia swojej działalności, że sie nie ma wolnego eeeeeeeech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza to malo powiedziane :O CHyba wszystkie tak jak piszesz dlugo weekendują ;) A ja mam dzis lenia ,w nocy mąż mnie obudzil i juz mialam po spniu od 2 do 4 :O no a o 6 rano obudzil mnie jego zegarek i koniec :O Spac mi sie chce tragicznie a posprztac musze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
cześć dziewczynki. Ja już po weselichu, ale się ubawiłam, fretka śliczny brzuszek, po prostu bajeczny. Nadrobiłam zaległości w czytaniu i już jestem na bieżąco. Poradźcie mi proszę bo sama nie wiem co robić, dostałam od mojego gin tabletki na wywołanie @ ale ja się boję, że to mogą być jakieś poronne czy coś w tym stylu i jeszcze ich nie brałam. A jak jednak jestem w ciąży, tylko on nie widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja bym na twoim miejscu poczekala do poniedzialku i zrobila jeszcze raz test ciazowy.Mnie lekarz wtedy tez przepisal leki na wywolanie ale ich nie wzielam i dobrze ;) Niby ale jest tak ze te tabletki dziecku nie zaszkodzą,ale ja bym poczekala. Witaj madzieraxx:)Dzieki za glaskanko po brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka u mnie problemy z bezsennością zaczęły się chyba Wczoraj jak zasnęłam z córką to o 22 mąż przyszedł a mi sen odszedł i do 00.30 tv ogladałam i jogurt wcinałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie im trafilo ;) Bedziecie mialy malutkie maluszkei:) A z ta bezsennoscia to tak mam chyba max 3,4 dni ale dzis w nocy to byla tragedia,oczy mam normalnie na zapałkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefre zrob tez zdjecie brzuszka:) Fajnie by mi bylo jakbym nie chwila sie swoim brzuszkiem tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratowa ma 2 chłopaków: 23 lata i 19 lat chce dziewczynke Ja chciałabym chłopczyka ale zobaczymy za m-c Wczoraj łeb mi pekał może przez to nie mogłam zasnąć Wzięłam paracetamol Wyjatkowo go biorę To mój drugi na ból głowy w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam juz 3 razy bole glowy w tej ciazy,i tez biore paracetamol w momencie kiedy zapominam jak sie nazywam :O Ale to sie da wytrzymac tego bolu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
jenefer świetny masz brzuszek, jaki już duży. normalnie nie mogę się napatrzeć:) fretka dzięki za radę. zrobię tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jenefer chyba mamy takie same brzuszki :) Tylko ze ja jestem 2 tyg wczesniej nic ty ;) Ale to moje 3 dziecko wiec i powinno byc duze:) Poznoc co dziecko to wieksze :p 1 moja mialo 3,600 drugie 3,900 to trzecie chyba ponad 4 kg :P Ale masz sliczny ten brzusio:) Agunia jak moge podpowiedziec to powiem,mam nadzieje ze poskutkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A musze poe=wiedziec ze maluch juz mnie atakuje prawie regularnie puk puk od środka robi Szok że to już tak szybko Dzieki za komplementy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczątka :) jenefer i fretka brzusie bajeczne :D 👄 dla Waszych brzusiów i dla Was :) ja już jestem, musiałam podjechać do pracy na małą naradę ;) łapie mnie przeziębienie :( już wypiłam aspirynę :O ale nie dziwota kiedy ta pogoda taka pomylona :O jenefer podbudowałaś mnie ta wiadomością o swojej bratowej :) to znaczy, że dla mnie to jeszcze nie ostatnie dzwony ;) to dobrze :classic_cool: dobra, spadam... przykryję się kocykiem i pooglądam tv, głowa nie boli, w gardle klucha 😭 buuuu nie chcę przeziębienia 😭 buziaczki :) mirelaa widzę, że działasz sumiennie ;) a ja jeszcze miesiąc i też będę działać ;) potem cykl przerwy i we wrześniu znów działam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer gratuluję brzusia :D Jak mi się uda w końcu to będę miała dużo pytań do naszych brzuchatek :) dziś mam straszną chciczkę, normalnie do wieczora nie wytrzymam, a muszę ,żeby mężulek się zregenerował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko fajnie że zaglądasz Tak własie myślałam że nowe sympatyczne osoby dochodzą do nas takie jak Małpka Kuruj się i do dzieła Mirello życzę owocnej sesji ;-) A jakie to pytania musimy sie przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zaczynam podejrzewać, że z tą owulką to u mnie różnie... Albo dopiera w tym cyklu tak się wsłuchałam w swoje ciało albo owulka owulce nie równa. Tym razem mam wszystkie symptomy bardzo wyraźne, czuje sie jak chodząca płodność... Jak tym razem nie zadziała.... to juz nie wiem. Właśnie opieprzyłam męża bo się gamoń kąpie we wrządku, wszystkie plemniki ugotują sie zanim dojdzie do czegokolwiek eeeeeeeeeeeeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzis zrobilam swoj pierwszy test owulacyjny... wyszly dwie kreski, jedna taka o polowe slabsza niz druga, ale rowniez widoczna. Jako ze jestem laikiem w tych sprawach chcialam zasiegnac porady- wiem, iz ta druga slaba kreska nie oznacza, ze niedlugo pojawi sie u mnie owulacja...ale czy jest ona zwiastunem tego, ze za dzien, dwa stanie sie ciemniejsza? Ujmujac to prosciej- czy to zapowiedz w miare nieodleglej owulacji? Pozdrawiam.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu ja nie wiem, znam sie bardziej na śluzie, słyszałam ze testy są nie wiarygodne, zwłaszcza z allegro. ale jak są kreski jedna słaba to moze za niedługo będzie a masz moze instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×