Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

dziewczyny a ja mam taki niesmak do obiadow ze robienie ich mnie dobieja!!!A dodam ze uwielbialam gotowac,zanim zaszlam w ciaze...Zawsze cos wymyslalam pyszneg a teraz katorgi to malo powiedziane...:O Mam nadzieje ze mi to przejdzie bo inaczej ja przytyje ze wzgledu na ciaze a wszystcu beda chudli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki któraś z Was mówiła coś ostatnio o sałatce z GYROSA,ale nie pamiętam która,proszę o przepis na ta sałatkę,bo do końca nie wiem jak ja się robi,chociaż już ja jadłam i bardzo mi smakowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczyny. u mnie ostatnio na robienie obiadów przerzucił mój M. wczoraj ja jeździłam po mieście i załatwiałam sprawy, zakupy itd. a on robił obiad. polecam shoarmę z kurczaka z frytkami i surówką. pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na popuchnięte oczy i oparzenia od słońca jaki jest dobry kompres,z czego,może być, rumianek?,bo czuje jak mi ściąga ciepło ze skory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaraxx czuje się dobrze nie miałam już tych dziwnych ataków od czwartku. a o sałatce pisałam ja. już daje przepis podam tylko składniki bo ilość zależy od tego jak dużo chcesz jej zrobić ale napisze tak mniej-więcej 1 kapusta pekińska 2 piersi z kurczaka 2 cebule puszka kukurydzy kilka ogórków konserwowych przyprawa gyros ketchup majonez kapustę cebule i ogórki drobno posiekać mięsko pokroić w drobna kostkę i usmażyć wystudzić i dodać do kapusty wsypać kukurydze dodać majonez i ketchup nie za dużo tak do smaku można doprawić chociaż przyprawa gyros jest dosyć słona i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
ja jeszcze daję czerwoną konserwową fasolkę do sałatki gyros. ale to wg upodobań, bo niektórzy nie lubią fasolki. słyszałam madziaraxxxx że na oparzenia najlepsza jest kwaśna śmietana. i należy rozłożyć na najbardziej poparzonych miejscach i 10 min potrzymać. podobno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dziękuje za przepis:),bo bardzo mi ta sałatka smakowała,ale zapomniałam jak ja się robiło,koleżanka dala mi przepis,ale nie wiem gdzie go włożyłam,a z innej salaty tez można?,bo tu nie ma pekińskiej... agula dziękuje za rade:) ale kurde nie mam śmietany i zrobiłam sobie rumiankiem,tez slyszalam ze na poparzenia jest dobra śmietana lub kefir...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
no ja również tak słyszałam. mam nadzieję że pomoże. zazdroszczę ci tej pogody, bo pogoda w polsce jest okropna. raz słońce i cieplutko a na drugi dzień leje. brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia kurde nie ma czego zazdrościć,w taka gorączkę i duchotę,to lepiej siedzieć w domciu,wiec bym wolała chociaż przez parę dni chłodniejsze powietrze,wiatr i deszcz..... a tu nic z tego wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
każda pogoda może się znudzić. ale w zimę i jesień jaką macie pogodę? a tak wogóle to która jest u was we włoszech godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a ja znowu monotematyczna:) pisalam wam wczesniej, tj wczoraj ze moj tescik owulacyjny pokazal dwie tak samo intensywne krechy...dzis jednak, po 24 godzinach od \"zeszlego\" testu ten wyszedl z dwoma krechami, z ta roznica, iz ta druga krecha ktora musi sie pojawic by byl wynik pozytywny byla intensywniejsza od tej drugiej... Teraz stracilam juz rachube i nie wiem o co chodzi...czy w czasie owulacji lub tuz po niej te testy te wychodza pozytywne czy juz negatywne? i drugie pytanko- co ile czasu najlepiej sie kochac? 2 godzny, 12, 24,36, czy 72? ;) Pozdrawiam Was serdecznie. P.s dzis caly dzien spedzilam w domu, pogoda jest straszliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dzis jest mocniejsza to mecz swojego meza dzis ostro,a sexik mowia co 48 godz ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia:) godzinę mamy taka sama jak w polsce,jesień jest ładna i tez w miarę ciepła,a zima to pada deszcz a jak śnieg zleci troszeczkę to zaraz się rozpuści,powiedz mi czy do tej sałatki gyros mogę dać jakąś inna sałatę,zamiast pekińskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, widzę,ze pichcicie :) Ja też lubię garkotłuczenie, ale tylko jak mężuś jest. Jak jestem sama to tylko żyję na jogurtach i sałatkach, od czasu so czasu zupa albo warzywa na parze. Ja uwielbiam włąśnie zupy i ryby.........mmmmmmmmmmmmmhmhmhmhm a tak poza tym.... cisza u mnie w organiźmie, jak zawsze mialam tysiące objawów potencjalnej ciąży tak teraz nic :) zwiększył mi sie tylko śluz, taki mlekowaty dużo go jak cholera. uuupsssss...! sorry,ze przy jedzeniu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
z inną kapustą nie próbowałam. Zawsze robiłam z pekińską, bo jest miększa niż biała. Ale i tak radzę trochę ją trzeba posolić bo i tak może być trochę twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
ja też nie lubię jeść sama. najlepiej w towarzystwie. a co do tego śluzu, to nie mam pojęcia co to może być. może zarodek się zagnieżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Madziarax mnie sie tez pytali czy mamy taka sama godzine w szwecji;) Znajomi oczywiscie,potulnie odpowiadlam ze tak:) A co do salatki gyros,to jak ja robie to ukladam ja warstwami,moze tez wam napisze jak i bedzie mogly sprobowac...Wiec Pisze juz wedlog warstw; 1) 2 piersi z kurczaka pokroic w kostke podsmazyc z przyprawa gryos (tak wymieszac z tym) 2) 5-7 ogorkow konserwowych w kostke pokroic 3) cebule tez w kostke (ja bardzo lubie czerwona cebule) 4)puszka kukurydzy 5) sos (1 maly jogurt naturalny,4 lyzki majonezu,2 zabki czosnku zmiazdzyc i to wymieszac razem i polac wszystki powyzej-nie mieszac) 6) ketchup -nie tak na calosc tylko tak polac jak pizze sie leje) 7) kapusta pekinska tak warstwami to bardzo fajnie wyglada.Wyciagamy to dwoma lyzkmi ,wszystkim samkuje-ja tez bede musiala zrobic bo mam smaka:) Mirellko a duzo sluzu jest tez objawem ciazy,ale moze byc poprostu :p Ja mialam bardzo duzo tego sluzu i tez to byl moj objaw...nawet o tym pisalam gdzies na poczatku topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku nawet bym nie pomyślała,że to m oze być jakiś objaw!!! ja zawsze te płyny organiczne dosyć skąpe miałam, ale jak już wcześniej tez pisałam to w tym cyklu wyjatkowo miałam duzo wszystkiego, wiec sie nie nakręcam. poczekam i zobacze mimo wszystko mam nadzieję :) kochane ja jestem z natury maruda wiec bede was zadręczać. Wybaczcie. :P a co do gyros to słyszałam o wersji Fretki, ale nie robiłam. może na weekend spróbuję. a lubicie sery pleśniowe? bo mam fajny przepis swój własny zresztą na pesto z gorgonzolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirellko ja bardzo lubie sery z plesnia ale w ciazy nie mozna ich jesc:( choc bardzo mam smak :( ale co sie nie robi dla naszych pociech ;) najem sie jeszcze w zyciu dosc takiego sera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze mieć dobrze poinform. kol (z pracy) Zapisałam się na usg żył Idę w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
HEJ DZIEWCZYNY. co tam słychać dziś u was? Jak samopoczucie? U mnie w miarę:) Czekam na @, wg. słów lekarza poowinna się pojawić w ciągu 5 dni od pierwszej tabletki. czyli wczoraj była pierwsza, no już niedługo zaczynamy staranka:) ale pomyślałam już sobie że zrobię podobnie jak któraś z dziewczyn(nie pamiętam już która) i nie będę mierzyć ani temp ani robić testów owulacyjnych . idę na żywioł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) mirellaaaa:) ja uwielbiam serki pleśniowe,wiec się skusze na Twój przepis z tych serków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka:) ja tez jadłam ta sałatkę układaną warstwami i bardzo pyszna była,wiec ja tez się pewnie skusze i zrobię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×