Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

moj mąż był na szkoleniu we włoszech, codziennie mnie dobijał przez telefon, ze własnie kąpie się w ciepłym morzu :( teraz wrócił do berlina i już mu w dupkę zimno. a gdzie madziara? jak zwykla zapytała i juz jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem,ale piłam kawke i jadłam loda.... i patrzałam jak M.wkurza się przy graniu hehee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa:) od dziś staranka do końca,właśnie robiłam teścik zwykły i taki co pokazuje się buźka jak jest owulka i dziś mi pokazało na obydwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly:) zapraszam do siebie,tu jest cieplutko,wiec będziesz mogla się opalać do bólu,chociaż teraz nie możesz za bardzo,ale chociaż nóżki,fajnie by to wyglądało,nóżki opalone a reszta blada;) no chyba ze jesteś już lekko opalona... a ja właśnie linieje heheee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa i jak M. się podobało? pewnie przyjechał zjarany jak murzynek... mogłaś brać wolne i jechać z nim,no ale wiem praca,ale nie długo będziesz mieć urlopik,tylko żeby była pogoda,podobno upały w polsce maja dopiero być w sierpniu,tak slyszalam... a w tamtym roku było na odwrót... sierpień nie ciekawy...bo pamiętam jak przyjechaliśmy na urlop i jechaliśmy nad nasze polskie morze...wiec 2dni słońca a reszta to deszcz.... wiec urlop taki sobie był....ale w końcu tu jest słońce,wiec mi wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już był tam kolejny raz, jak zwykle zadowolony włoską gościnnością i otwartością. Ma fajnego szefa i to się liczy. a to,ze mają byc w sierpniu upały to mnie zaskoczyłaś. Bo to prawda ze od paru lat sierpien w polsce to juz jesien :( zawsze miałam urlopy w sierpniu wiec załamka, teraz wziełam dla odmiany w lipcu w zasadzie przełom lipca i sierpnia ale wyjechac mielismy w lipcu :0 no to mnie pocieszyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam objawów, tylko ból piersi i mulenia jak na @.... jem duzo ale ja tak z nudów zawsze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellaaaa wiesz mówili o tej pogodzie we wiadomościach,ale rożnie z ta pogoda bywa,miejmy nadzieje ze trafi Ci sie super pogoda na urlop,no tak włosi są gościnni i mili-wiec M. Twojemu sie podoba i dobrze ze ma super szefa... wiesz te Twoje oznaki wcale nie muszą być na @ a może są na ciąże-było by super:) Uciekam z M. na spacerek do parku... a potem małe co nie co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Ja wrzuce aktualna tabelke a wy ją tez poprawcie:) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?.................... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05........ ...........Warszawa mirellaaaa.....30............5...............ok 29.06...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. ...............Lublin myszka2028....21...........2..............ok.14-19.06 ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........3...................16.06...... ......................uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie bruska.......28................4..............24.06. ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 4.07.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk ZACIĄŻONE: NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26..........23?................Listopad......... Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11.............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25.........16...................11.12... .......mazowieckie 5)Pumka27...................15................14 grudzień. .............Lubin 6)Korin..........29..........10.................styczeń ..........wielkopolska 7)butterfly*.....28..........11................4 styczeń................śląskie 8)Jolitka84.........25...........5............23luty.... . ...........wielkopolska Dziewczyny ale musze wam cos powiedziec co mnie niepokoi,moj maz mowi ze niepotrzebnie...ale... Moja malenstwo dalo juz znac ze we mnie jest,i czuje tak delikatnie ale BARDZO ZADKO jak mnie chlopaki zaczeli kopac ,to z dnia na dzien bylo coraz bardziej intensywnie i czesto.A taraz moje male baby jest takie leniwe??a moze slyszalyscie o kobietach ktore dziecko bylo odwrocone do kregoslupa i nie bylo czuc ruchow na brzuchu...Mnie pobolewa czasem nerka albo gdzies w okolicach krzonek ale nie wiem czy mnie tak tak dzidzia kopie czy poprostu dolegliwosci powiekszajacego sie brzuszka... Ale wam namieszalam ale mysle ze sie domyslicie o co chodzi ;) Napiszcie co myslicie... Buziaki dla was i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki juz sie uspokoilam,poczytalam inne forum na temat ruchow maluszka i jest to normalne:) Takze sie juz nie stersuje,tak mi sie wydaje ;) W poniedzialek za tydz ide do gina a w czwartek 2 lipca USG-juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) fretka, pamiętaj, że każde dziecko ma inny temperament :) jedno jest energiczne, a inne spokojne :) może Twoje maleństwo należy do tych spokojnych ;) nie denerwuj się kochanie, na pewno wszystko będzie dobrze :) ja mam jutro obronę, mam takiego pietra, że nic nie mogę jeść :O ale przynajmniej schudnę troszkę ;) miłego dzionka :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczynki:) miałam ostatnio kilka dni urlopu i mnie nie było:( Ale już jestem:) u nas staranek ciąg dalszy. Czekam tylko na @ i jedziemy dalej:) A propos @ już powinna się pojawić. Ale może wpadnie jutro:) A co tam u was laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 STARAJĄCE SIĘ 🌻 Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@.... ......miejscowość Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ............opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?.................... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04........ .............lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05........ ...........Warszawa mirellaaaa.....30............5...............ok 29.06...... ............wielkop asiulka 1981......27........2..............ok.10.06.............mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05...............Bydgoszcz xena64...........25..........4.............ok 4.07...............mazowieckie olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. ...............Lublin myszka2028....21...........2..............ok.14-19.06 ..............Łódzkie anna.s.1.....31..........3...................16.06...... ......................uk agunia_87....22..............2..............ok. 6.06................pomorskie bruska.......28................4..............24.06. ............podkarpackie madziaraxx...30..(już nie liczę).........ok. 4.07.......................Italia zonadamiana 24.............1...............30.06...................Warsz awa małpka73.........35..........0.............04.07........ ............Dolny Śląsk 😍 ZACIĄŻONE: 😍 NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOŚĆ 1) Afrodyta....26..........23?................Listopad......... Bielsko-Biała 2)Jenefer25..................19............... 21.11.............dolnośląskie 3)fretka83.......26..........17.................6.12 . .................Śląskie 4arcia132.......25...........16................11.12............mazowieckie 5)Pumka27...................15................14 grudzień. .............Lubin 6)Korin..........29...........10.................styczeń .........wielkopolska 7)butterfly*.....28...........12................ styczeń................śląskie 8)Jolitka84......25............5..................23luty...........wielkopolska Witajcie! tak mi sie dzis nic nie chce,wszystko przez ta paskudna pogode!!! :( Fretka a w ktorym tygodniu poczulas pierwsze ruchy? Czy teraz bylo szybciej niz w pierwszej czy drugiej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ruchy pierwsze takie delikatniusie poczulam w 16 tygodni a w sobote takie 3 kopniecia i koniec :) maly leniuszek:) w 1 ciazy w 18 tyg ale juz mnie normalnie kopal a nie delikatnie,z 2 w 14,15 tygodni!!bardzo szybko,ale bylam szczupla bardzo,a teraz w 16 ale slabe mam te ruchy,bebe widziala kiedy naprawde sie zaczna na maxa...mam nadzieje ze juz w krutce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie moge sie doczekac kiedy poczuje swoje malenstwo. Takie ruchy to cos niesamowitego! A najlepsze jest,jak juz dziecko jest dosc duze i wtedy rusza sie cały brzuch:D A masz Fretka dalej jakies dolegliwosci czy juz przeszło? Mnie ciagle mecza zaparcia,juz szalu dostaje,bo nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mi jest to wlasnie zaparcia,wybredna dalej jestem jak cza,no i pryszcze ciagle je mam!!!:O a jak twoja cera??no i smaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z twarza nic sie nie dzieje,sliczna i gladka :D smakow tez nie mam zadnych,w ogole nie chce mi sie jesc. Moja pierwsza ciaza tez taka byla. Moj maz nastawil sie ze bedzie w nocy biegal do sklepu po lody albo sledzie a nic takiego sie nie dzialo! Podobno organizm sie upomina o to,czego mu brakuje.Widocznie bylo wszystko w normie i obylo sie bez biegania po sklepach. Teraz tez mam dobre wyniki.Co prawda balam sie o moja hemoglobine,bo wiecznie mialam z nia problemy ale jest ok. Fretka a piszesz czasem napoje gazowane? Jak to jest,mozna je pic czy nie? Oczywiscie w rozsadnych ilosciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze pije gazowane nawet coca coli sie napije bez problemu,oczywiscie nie w ogromnych ilosciach,ale jak widze ze moj M pije ,a pije jej ogromnie duzo to sie " łyknę" od niego a wode gazowana cytrynowa tez sobie kupie,ale przewaza u mnie woda niegazowana z kranu,dodam ze w szwecji wszyscy pija z kranu bo jest bardzo zdrowa:) Nawet dzieci w przedszkolu pija tylko i wylacznie wode z kranu,lub ewentualnie zimnie mleko z lodowki bez wzgledy na pore roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka ja też mam ruchy nieregularne ale jak mnie kopie to znienacka podskakuje hihi Dzis adaptacja w przedszkolu wrażeń moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka a moze to dziewusia i w związku z niższym testosteronem tak nie kopie jak Twoi chłopcy kopali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moja dziewucha kopała jak piłkarz i dalej rozbiegana ;-) Byłam na usg żył To co wyskoczyło mi na nodze to pajączek ale przebadane mam dokładnie i przepisane pończochy uciskowe i lek jakiś Musze o nim poczytac bo nie wiem czy bede brac - jestw razie w A te pończochy chyba se sprawie choc to niemały wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki co tak cichutko dzisiaj???ja nadal czekam na @. codziennie rano mam taki różowy śluz a później nic tylko od czasu do czasu coś tam sie pojawi hehe.kupiłam dzisiaj test masakra przez te 2-3 miesiące to chyba z 5 albo 6 zrobiłam. czasem coś mnie tak ukłuje w środku ze az musze sobie usiąść.mam nadzieje ze tam u mnie w brzuszku mieszka już sobie nasz mały skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem myszka ja bym juz nie wytrzymała!!!! zrób test, już chyba możesz jak @ nie przyszła :) powodzenia życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
myszka ile dni @ ci się spóźnia? U mnie 2 tygodnie ale mam tebletki na wywołanie @. Dziś jeszcze rano robiłam test aby się upewnić. Objawów żadnych nie miałam, ale chciałam mieć 100% pewność. No i była tylko jedna kreseczka:( Ale staranka będą od następnego cyklu. więc trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mi sie spóźnia 8 dni a zawsze miałam regularnie co 21 dni.test zrobiłam pierwszy 14.06 był negatywny no i dzisiaj rano tez negatywny.biore leki na tarczyce może przez nie test nie jest wiarygodny co o tym myslicie???madziaraxx ty chyba bierzesz ten sam lek co ja???miałaś po nim jakieś zaburzenia cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×