Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Czy któraś z Was zaczyna starania o dziecko w 2009 roku - z różnych przyczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do starań w 2009 roku, jak wszystko pójdzie po mojej myśli to już w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anida
ja także mam zamiar podjąć starnia w nadchodzącym roku ( uśmiech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ..tzn my..tez zaczniemy w styczniu..mam nadzieje ze szybko sie uda jak za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez zaczynam w przyszlym roku, ale dopiero w marcu.Juz nie moge sie doczekac.czy robicie jakies badania, przygotowujecie sie jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Od poczatku stycznia mierze temperature w pochwie . Ostatni raz mialam miesiaczke 25 grudnia trwala ona 7 dni ale ostatniego dnia byla malenka ilosc krwi. Przed miesiaczka bralam Luteine, od 4 grudnia do 14 grudnia. Moj wykres temperatur, jest bardzo dziwny, opiszę go: 3 stycznia - 36,4 4-5 stycz. - 36,6 6-7-8 stycz . -36,7 9-10-11-12 stycz. - 36,6 13 stycz. - 36,7 14 stycz. - miedzy 36,6 a 36,7 15 stycz. - 36,6 16-17-18-19 stycz. - 36,5 20 stycz.- 36,3 21 stycz. -36,5 22 stycz. - 36,6 23 stycz. - 36,7 24 stycz. - 36,8 25 stycz. - 36,9 26 stycz. 36,87 27 stycz. 36,85 28 stycz.- 36,87 29-30 stycz. -36,9 mierze temper. w pochwie od godz. 6:59 do 7:04. Nie mam do tej pory miesiaczki, piersi mnie bola wieczorem i po bokach brzucha.Z mężem kochaliśmy się: 02.-03-05-08-09-11-12-13-15-18-19-23-26-27-28stycznia Czy moge byc w ciąży?Prawdopodobnie do 22 stycznia nie zaszlam bo mala temperatura, a moze przed miesiaczka jest taka wysoka, mam nieregularne miesiaczki no ale juz dawno nie bylo az tak pozno dzis 37dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ktos moze jest nowy tutaj i chce sie przylaczyc do topki nowego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie się przyłączę :) jednak ja zaczynam starania od lipca :D a wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati84
Witam, jesli moge dolacze sie, jednak ja zaczynam starania dopiero w pazdzierniku wiec jeszcze sporo czasu.zaczynacie juz jakies przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie staram pierwszy cykl i obecnie czekam na @ ma przyjsc okolo 10 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy cykl w sumie sie nie przygotowywalam za bardzo tak po prostu na zywiol no ale jak sie nie uda to ide do ginia i bede cos brac jakies witaminy kwas foliowy itp no i musze ograniczyc palenie bo pale za duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruska
to ja również się przyłączę :) to będzie mój pierwszy cykl starań mama nadzieje, że się uda i podobnie jak Pumka27 czekam na @ ale 12 Marca :):) oby nie przyszła nie przygotowywaliśmy sie specjalnie, po prostu wszystko odbywało sie bez ograniczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati84
Hej, pumka i burska trzymam kciuki zeby @ nie przyszla! ja musze jeszcze pol roku czekac... ale musze wytrzymac choc lekko nie jest.zazdroszcze wam dziewczyny ze juz zaczelyscie starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati84 a czemu musisz czekac ze staraniem ?? o ile mozna zapytac? ja taka ciekawska jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati84
jasne ze mozesz pytac, to nie jest tajemnica:) mam taka ,,umowe,, z moje szefowa ktora teraz jest w ciazy ze jak ona urodzi( w maju), wroci do pracy w listopadzie to wtedy ja zaczynam sie starac.chce zaczac juz we wrzesniu, pazdzierniku bo wiadomo ze rzadko za pierwszym razem sie udaje a chcialabym urodzic wiosna. musze uciekac do pracy, odezwe sie wieczorem albo jutro. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo stresuje ta cala sytuacja to wyczekiwanie na @ obserwacje samej siebie ciagle mysli czy uda mi sie zajsc w ciaze niby staram sie 1 cykl a tak sie boje chyba za duzo sie naczytalam jakie dziewczyny maja problemy z zajsciem w ciaze ze czasami to trwa latami :( czy wy tez macie takie obawy ? acha staram sie o drugie dziecko a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruska
Pumka27 wiem o czym mówisz, mysli się a jakże czy sie udało czynie, ja to bym nawet dziś testowała :D:D:D:D ale trudno trzeba poczekać to bedzie moje pierwsze dziecko, za długo zwlekałam i teraz żałuje :):):):) ale mam nadzieję, ze się uda jak nie teraz to następnym razem aż do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! bruska pewnie ze sie uda musi sie udac :) jak nie teraz do do skutku dokładnie tak jak piszesz :) a gdzie reszta dzieczyn sie podziewa? dziewczyny skad jestescie ? ilemacie lat ? musimy sie troszke poznac:) Ja jestem z Lubina woj. dolnoślaskie a moj wiek jest w nicku:) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ki cia mati84 a wygdzie sie podziewacie????? czemu was nie ma z nami ????? piszcie dziewczyny razem zawsze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Ja sie tez moge dolaczyc do was:) staramy sie teraz pierwszy cylk:) @ mam dostac ok 23 marca bo z terminem @ mam roznie:( Tak jak i teraz z jajeczkowaniem.Powinno juz byc ale moja temperatura ciagle na tym samym poziomie:( Napiszcie czy to sa wasze pirwsze dzieci?? Bo ja juz jestem doswiadczona mama:) Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati84
hej, wpadlam na chwilke ale zaraz do prscy musze leciec:( ja mam 25 lat, jestem z wielkopolski. Powiem wam ze choc jeszcze nie zaczelismy staran @ spoznia mi sie juz 4 dzien, zawsze mialam regularne 28-29 dni.kochalismy sie w czasie dni plodnych-stosunek przerywany.i teraz czekam.niewiem czy mam sie cieszyc czy nie?na razie sie nie nakrecam, czekam. jak nie dostane do niedzieli to robie test, moze zrobie sobie prezent na dzien kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruska
kurka wodna tyle sie opisałam i mi skasowało a więc teraz w skrócie - mam 28 lat i to moje pierwsze starania o dziecko, troche stara ale lepiej późno nic wcale :P:P:P:P acha i jestem z podkarpacia witaj fretka83 chciałabym ci coś doradzić w sprawach dni płodnych ale jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, aż wstyd sie przyznać :P:P:P:P jak się uda to będę od ciebie czerpała korepetycje :D:D:D:D mati84 no no no a nóż się uda :):):):):) trzymam za ciebie kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fretka !!! jasne ze mozesz sie przylaczyc do nas :) mati a tobie to niewiem co zyczyc bo niby jeszcze chcialas czekac ze staraniem ale wiesz czasem tak jest ze wychodzi inaczej :) daj znac jak cos bedziesz wiedziec czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ja tez jestem doswiadczona mama ma córeczke 7 lat ktora bardzo chce rodzenstwo :) no i dzialamy z mezem :) bruska ty mi tu nie gadaj ze jestes stara !!!! młoda babka z ciebie jeszcze a w zyciu na nic nigdy nie jest za pozno :) ja tez zawsze sobie marzylam o dwojce dzieci i o mniejszej roznicy wieku miedzy nimi ale wyszlo inaczej zycie inaczej sie ulozylo i bedzie wieksza roznica wieku ale w sumie teraz to mi juz nie przeszkadza czekam na 2 kreski bez wzgledu na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×