Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trener

nie wiesz jak ćwiczyć? wejdź dogadamy się

Polecane posty

Gość prosze pana. pana.pana
mam pytanie, co mam cwiczyc aby zrzucic 4 cm z ud? i pozbyc sie tłuszczu? i wygladac jak jessica alba?:P czy pan doradza tylko mezczyznom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pana. pana.pana
oczywiscie jessica alba sprzed ciązy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodaj jakies
proste cwiczonka na brzuch,uda,posladki i ramiona,słaba kondycha,dopiero co zdjęty gips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdshgfshgfdhgf
własnie na uda i pupe szczegolnie. I czy mozna zmniejszyc pupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jakies cwiczenia
na boczki i brzuch, jakie cwiczenia najlepiej wykonywac? aby sie ich pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jakies cwiczenia
buhaha no i cisza tak jak myslalam , chcial sie tylko zareklamowac na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esia esia
Darmowa rejestracja chcesz wygrywać różne gadżety i nagrody? Zaloguj się codziennie oglądaj reklamy a będziesz brał udział w codziennych losowaniach polecam ja wygrałam już głośniki i kamerke internetową! http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=Jedwabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
witam przepraszam za poslizg - 1. hmm 4 cm z ud to wielkie wyzwanie po pierwsze wszystko zalezy od diety to czy schudniesz zalezy od tego jak sie odzywiasz w jakich proporcjach dostarczas BWT. to jest raz druga sprawa to poziom aktywnosci fizycznej jaka preferujesz nie wiem czy cwiczysz na silowni czy w domu. wiec proponuje ci dobrze zbilansowana diete, trening silowy (najlepiej na silowni gdzie 2 razy w tyg bedziesz wykonywala wykroki z obciazeniem, prostowanie ud na maszynie i wypychanie na suwnicy skosnej 3 serie po 10powtorzen kazdego cw. a po tym aeroby czyli 40 minut biezni lubo rowerka wazne jest wlasnie zeby zrobic chociaz 40 min bo po 21 minucie konczy sie spalania jedzenia i powoli zaczyna sie lipaza i termogeneza czyli spalanie tkanki tluszczowej 2.tez nie wiem jak cwiczysz ale co do ud masz podane wyzej, a brzuch nie polecam wszelkich lawek rzymskich na silowniach jezeli to tylko cwiczenia aerobowe na brzuch czyli na podłodze wiec: wszelkie spiecia do kolan,unoszenie nog do klatki. scyzoryki do dwoch nog i na zmiane kolejno do kazdej nogi wazne by w tych cwiczeniach nie klasc tulowia na podłoge poniewaz tracimy napiecie w miesniach brzucha, no i nozyce jezeli komus za malo:) jesli chodzi o ramiona to wyrozniamy 4 gl grupy miesniowe w ramionach tj triceps,biceps,przedramie i miesnie obreczy barkowej. na te pierwsze polecam wszelkie wyciskania francuskie zza glowy HANTLEM i prostowania na wyciagu odradzam francuzy sztanga bo siadają łokcie. na biceps z kolei sztanga odpowiada np.uginanie ze sztanga łamana na modlitewniku, uginanie ze sztanga stojac, uginanie mlotkowe z hantlmi stojac, oraz uginanie z hantlami z supinacja oraz wszelkie wyciagi.na przedramie ugianie nadgarstka podchwytem oraz uginanie przedramion ze sztanga nachwytem. na barki polecam wszelkie wyciskania zza glowy (hantlami , sztanga) wznosy z hantlami w bok i w tył. 3.na pupe nie ma zbyt wiele cwiczen ale takie najefektywniejsze to: lezemy na brzuchu rece przed sieb ie unosimy prosta noge w gore i robimy spiecia nogi w gore po 15 na noge razy 3 serie. drugie to w staniu 3mamy sie czegos stabilnego tułów pochylamy nad ziemie i robimy wyrzuty prostej nogi do tyłu dynamicznie i sprawnie. do tego wszelkie cwiczenia na nogi jakie wypislame a co zrobic zeby zmniejszyc pupe na pewno poza cwiczeniamii dieta 4.brzuch juz opisalem ale boczkow nie;) wiec polecam w lezeniu skrety na przemienne raz do jednej nogi raz do drugiej. trudniejsza wersja to samo z ciagle uniesionymi nogami. na boczki fajne jest w staniu bierzemy obciazenie do reki (jednej) o oe schylamy w bok po 10 razy 3 serie. 5.nie chcialem sie tylko zaeklamowac poprostu mialem sporo pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra :P trenerze :P pisałam na forum kulturystycznym, ale mi tyle poradzili co wiedziałam :P CO ćwiczyć na "dołeczki" w pośladkach - dokłądnie jak na zdjęciach w tym temacie: http://www.sfd.pl/Dziwny_ty%C5%82eczek-t228493.html żadne odwodzenia w bok z obciążeniem nie pomagają - wiem mniej więcej czemu te dołki są, ale nie bardzo mi idzie niwelowanie ich :( ćwiczę w domu ale mam podstawowy sprzęt (ostatecznie jestem skłonna wybrać się na siłownię, ale wolałabym ćw w domu na razie). jakiś konkretny układ ćwiczeń, obciążeń (odwodzenia robiłam różne, z ciężarkami 2kg i/lub taśmą thera band etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
kapuje wiec jak slusznie ktos wspomnial na forum sfd (nie przepadam za tym gorum hhe) wszelkie wznosy w bok i tył. ale ale nikt nie wspomnial o najistotniejszej sprawie! o rozciaganiu!miesien (jakikolwiek) nie ma szans do rozwoju bez regeneracji a regeneracja poza snem i dobrym zywieniem to rozciaganie! jezeli miesien rozciagniemy bedzie zdolniejszy do rozwoju.jezeli chcesz ulepic cos ksztaltnego a plasteliny musisz ja rozciagnac zeby nabrala jakichs ksztaltow bo z takiego walka malo ulepisz prawda? wiec polecam na poczatek tak: rozgrzewka : "pajacyki" , "spadochroniarze" (brzmi dziecinnie ale dobrze rozgrzewa) jakies skłony itd. potem przejdz do rozciagania wstepnego (pamietaj ze przed rozciaganiem musisz sie rozgrzac nie mozesz rozgrzewac zimnego miesnia bo kontuzja gotowa) rozciaganie: 1.lezysz na plecach kolana zloczone ugiete na 90 st.i przyciagasz z calej sily do siebie zrob 2 x10 2.lezysz na plecach stopy na ziemi lewa podnosisz do 90 st zaplatasz o lewe kolano prawa stope i przyciagasz lewe kolano ku klatce piersiowej i pozniej druga strona tez 2x10 3.lezysz na plecach lewa noga luz prawa prostuesz unosiz prosta noge w gore zaplatasz recznik o stope i sciagasz recznik w dol rozciagajac posladkowe ud i lydki. przechodzis z do cwiczen(na posladki te co opisalem post wyzej) plus przysiady z szerokim rozstawem nog tu mozesz zrobic 5-7 serii cwiczenie glowne na twoje "dolki" i znow rozciaganie czylki to co dlaem wyzej plus w siedzeniu prawa noga pod siebie a lewa za prawe udo i przechylasz sie w strone prawego uda i wykroki z przytrzymaniem w dole powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
aha ta plastelina...odnosi sie do miesnia ze z miesniem jest podobnie porownanie takie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pana. pana.pana
A co robic zeby wygladac jak jessica alba sprzed ciaży?:P I pytanie ile mam tyg. tak cwiczyc miesiecy, zeby były efekty? i czy te cwiczneia spala tłuszcz i zmnieijsza uda i pupe: http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 ? lub te: http://wdziek.info/cwiczenia_na_nogi_i_posladki.html które lepsze aby zmniejszyc pupe i uda, i spalictłuszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odzew, niestety.. rozciąganie to jest stały element moich ćwiczeń (po ćwiczeniach).. mięśnie rozciągam, robię te odwodzenia, ale i tak ten posladkowy jest sporo więszy niż te dwa mniejsze 😭 już mi pomysłów brakuje na te odwodzenia wszelkie, żeby zwiększać kombinacje ćwiczeń.. tylko ćwiczenia stojąc na jednej nodze i odwodząc drugą zmuszają te mniejsze mieśnie do pracy czy jakies z leżenia też? na siłowni na jakim sprzęcie by się to ćwiczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
drogie panie nie sugerujmy sie anorektycznymi postawami modelek ktore jedza tylko i wylacznie salate bo boja sie ze przytyja co do pytania o zestaw cwiczen zdecydowanie te ktore prezentuje tam pani ubrana na czerwono z tym ze stosujemy tylko nastepujace cwiczenia: 1,4,5,6,8,9,11,12 poniewaz reszta naraza kregloslupa na uszkodzenia mechaniczne co sie odbije na zdrowiu a zdrowie to podstawa co do pytania o silownie ja jako instruktor na posladki polecam z reguly odwodzenia z obciazeniem na wyciagu dolnym oraz wykrorki i glebokie przysiady z szerokim rozstawem ud oraz w klubie w ktorym pracuje mamy specjalna maszyne na cwiczenie tylko i wylacznie posladkow a te w zarowno w lezeniu jak i stojac angazuje niemal wszystkie grupy miesni posladkowych pamietaj uniaj rotacji ud bo grozi powazna kontuzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
co do pytania ile tak czasu polecam na poczatek 4-5 tygodni + plus dieta jesli chcesz spalic tluszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mamy specjalna maszyne na cwiczenie tylko i wylacznie posladkow a te w zarowno w lezeniu jak i stojac angazuje niemal wszystkie grupy miesni posladkowych" --> co to za maszyna..?? :D ja spróbuję wszystkiego, muszę te dołeczki zlikwidować :P dzięki za pomoc, pokombinuję z tymi wykrokami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
oj to niestety nie jest profesionalna maszyna tylko na wyposażenie fitnessclubow wiec nie dasz rady jej zamotac do domu;) ale polega na tym ze lezysz na plecach zaplatasz nogi o tzw walek oporowy po czym robisz ruch w dol napinajac tym samym miesnie posladkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trenerze:), mam problem z moją wielką pupą:P, tzn. tak mnie sie wydaje ze jest za duża. Jakie polecasz ćwiczenia aby ją ujędrnić i była bardziej sexy no wiesz o co chodzi:P. Chodzi mi o ćwiczenia przy których za bardzo nie będę się męczyć, ponieważ mam słabą kondycję(niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
hej widze ze proble pupy jest naprawde na duża skalę więc powie ci, że prawie moj kazdy post tutaj odnosi sie do cwiczen na pupe;) wiec poczytaj poprzednie posty a ja ci indywidualnie podpowiem, ze to nie my musimy sie dopasowywac pod kondycje tylko ona pod nas;) wiec glowa do gory i polecam stepper stacjonarny badz rowerek badz nawet lekki bieg codziennie po 20 min a gwarantuje ci ze po tygodniu dwoch bedzie mega poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że na pośladki nie ma zbyt wielu ćwiczeń. Fakt, zwłaszcza izolowanych. Ale nie zapominajmy, że przysiady ze sztangą czy martwy ciąg są bardzo efektywne - to przecież podstawa rozbudowy mięśni pośladkowych :) I mega poprawa po tygodniu biegania czy stepera u dziewczyny z marną kondycją? Nie przesadzajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
1. napisalem po tygodniu dwoch (uczymy sie czytac) 2. ujalem przysiady w ktoryms poscie (czytaj uwaznie) a nie polece martwego ciagu dziewczynie zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
przysiady polecilem bez sztangi (bo to kobieta) a martwy ciag słuzy rozbudowie glownie prostownikow grzbietu i grzebietu ogolem no chyba ze na prostych nogach ale bez oka trenera nie powinno sie robic tzw. cwiczen bojowych (wyciskanie, ciagi, siady, martwy, podrzut, rwanie itd) przy ciagach zla technika i przepuklina krazkow miedzy kregowych gotowa wiec nie polecilem bojowych kobiecie co do kondychy ide o zaklad ze po 2 tyg regularnego wysilku wytrzymalosciowego dziewczynie sie kondych poprawi conajmniej o 50% - mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info w sprawie maszyny - raczej nie myślałam, żeby ją instalować w domu tylko poszukać siłowni w pobliżu która takie coś posiada ;) co do martwego ciągu - jak dla mnie odpada, mam pokrzywiony w chińskie S kręgosłup, dlatego skupiam się raczej na czymś bez obciążania go.. Siłówka - może Ty zaproponujesz coś jeszzcze czego tu nie ma na moje nieszczęsne dołeczki w pośladkach..? wiem, że swietnie ogarniasz ten temat :) a co do tej kondycji - ja bym bezpieczniej obstawiła miesiąc biegania - ale nie raz w tygodniu rzecz jasna ;) nie wiadomo z jakiej kondycji teraz ta dziewczyna \"startuje\" ;) a co do średniomęczących ćwiczeń na pośladki TUSI ściągnij sobie Tamilee Webb \"chcę mieć takie pośladki\" - są niezłe, niezbyt długie i na początek na pewno mogą być :) ach te oszałamiające pośladki hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
krzywy kregoslup?? nasz dokladnie schorzenie? nie wolno tego ignorowac powiedz mi co i jest moze wiem jak zniwelowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak się które skrzywienie nazywa, lepiej jak opiszę.. odcinek lędźwiowy zaokrąglony w tył (mocniej ostająca pupa - nie wiem czy to już podchodzi pod skrzywienie, ale wygląda na takie lekkie) i to samo w lędźwiowym - tyle że skrzywienie boczne (skolioza?) - jak długo chodzę boli.. wzmacniam mięsnie pleców, staram się już prosto siedzieć (u mnie to efekt siedzenia na jednej nodze, cięzkiego plecack w szkole na jednym ramienie etc), ale wolę nie ryzykować martwych ciągów itp - bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdassssshfdhgfsdhgfd
czy jak bede krecic hula hopem 10min. dziennie + szybki marsz, troche biegu z psem 30-60min. To po dwóch, trzech tygodniach pupa sie troche zmniejszy? Mam rozmiar 38(!!!!!!) spodni a było 26 (!!!!) wiec prosze odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
z tym hula hopem to rece mi opadly nie nie schudnie ci pupa od krecenia kokiem moze ci schudnac od dobrej diety i dobrego treningu 12 rozmiarow to nie malo... a co do samanty to powiem tylko ze jezeli masz boczne skrzywienie ( wlasnie skolioza) to musisz robic duzo brzuszkow...roznego rodzaju! bo to miesnie brzucha trzymaja kregoslup w pionie i im mocniejsze miesnie brzucha tym prostszy kregoslup a twoje zaokroglenie moze miec wiele podstaw min. genetyka badz poprostu zaniedbywanie poprawnej postawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię, robię też te \"odwrotne brzuszki\" na piłce (nie mam skośnej ławki jeszcze, ale w planach) - staram się wzmacniać w ogóle mięsnie pleców bo nieszczególnie im czas wcześniej poświęcałam wcześniej.. ale martwego ciągu nie zrobię, bo chyba bym nie wstała potem, dlatego szukam rady i inspiracji do ćwiczeń na te nieszczęsne dołki w pośladkach ;) (Siłówko - odezwij się...) dzięki za pomoc mimo wszystko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.c. porto
A moze trener i mnie by cos doradzil?Problem mam ze zlikwidowaniem czegos co ja nazywam naddupiem.Jest to taki wałek umiejscowiony nad tyłkiem ale ponizej pasa.Jest to taki walek ktory wylewa sie kiedy zapne spodnie z tylu i po bokach.Okropnosc!Walcze poprzez cwiczenia 3-4 razy w tygodniu na aerobicu i cala reszte mam jeszcze jak cie moge ale tego paskudztwa sie pozbyc nie moge.Prosze o porade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×