Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studentka sponsorowana

Szukam przyjaciółki która też jest w układzie sponorowanym!!!

Polecane posty

chyba nie b.ędziesz miała z tym większego problemu, dzisiejsza młodziez traktuje sprzedawanie własnej dupy jak zakupy w supermakecie- szybko, tanio, wygodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez studentka tez spon...
hej, może lepiej pogadamy na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie krepujcie się dziewczynki;) większość żon chce wiedzieć na co mężowie wydają pieniądze własnych dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, czy to ladne określenie, słowo uklad też mi się kiepsko kojarzy ale fakt, bardziej eleganckie niż prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez studentka tez spon...
lepiej nie, bo kobiety by wpadły w depresję... większość facetów zainteresowanych takim układem to żonaci bądź w stałym związku... studentka, jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwed
na "odlotach" jest takich dużo, ale one tam pracują to nie wiem czy mają czas na rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy, ale bez przedady wydają pieniądze swoje ew. swoich żon bo dzieci to raczej nie zarabiają i nie oddają ojcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm.....................
Ewa 33 rusz troszke glowa - doprawdy - mial czy mial ana mysli ze faceci wydaja pieniadze swoich dzieci na prostytutki - czujesz nie zarobione przez dzieci ale te ktore mialy byc na dzieci. Np zamiast dziecku kupic cos fajnego i modnego i nowszego wydaja kase na dziwki. Znam podobnego typa ktory nie kupil dziecku nowych mebli do pokoju (dzieciak ma stare meble i lozko na ktorym nie moze spac -czasami spi na ziemi bo mu niewygodnie ma 7 lat. A jego tatus kupil jakiejs dziwce czyli kurwie sponsorowanej wczasy w norwegii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- ja i mój nieślubny zarabiamy i gromadzimy majątek w jednym celu- by przekazać go w stosownym czasie naszej córce, by zapewnić jej godne, dostatnie i wygodne oraz bezpieczne życie, gdyby tak wszyscy rodzice myśleli, to studentki mogłbyby się skupic na nauce a nie na obciaganiu fiuta jakiemuś obleśnemu burakowi- bo nie mają na spódnice:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm.....................
studentka sponsorowana - przepraszam Cie kurwo ale mam pytanie czy nie mozesz isc np porozdawac ulotek tylko puszczac sie za kase??? A moze tak idz i np wez sobie jakas praktyke w zawodzie - w koncu cos studiujesz i Ci sie przyda a ni eobciagaj za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy, fajnie, że zbieracie kasę :) Tylko, że jeżeli dziecko jest wychowane w normalnych warunkach, to nawet jak nie ma tej kasy , to i tak do głowy mu nie przyjdzie, żeby dawać d.. za kasę, tylko znajdzie inne źródło utrzymania. Ja pracowałam całe studia, mimo że nie musiałam szczerze mówiąc, ale nie była to prostytucja, mi to nawet do głowy nie przyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy, ja ruszam głową, nawet do tego stopnia, że poprawnie, również pod względem logicznym, buduję zdania :) swoja drogą, sprawą indywidualną jest, kto po co pracuje i na co chce przeznaczyć swoje pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodzambol
zgadzam sie z ewa, jak mamy tak sie czepiac o ruszanie glowa, to zdanie doprawdy bylo zle zbudowane:D pokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak strasznie najezdzacie
a to wszystko pewnie przez zazdrosc bo wam nigdy nikt by nie zaproponowal takiego ukladu, bo jestescie takimi paszteciorami ze kijem by was nie tknal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, kijem nikt mnie by nie tknął raczej tylko kochjącymi rączkami i to zupełnie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Borubar
Cóż można powiedzieć, układ wygodny dla obu stron. Jest jednak tutaj pewna mała sprzeczność, rzec można paradoks, bo wszystkie te dziwki dające dupy za czynsz mają poziom ambicji na tak niskim poziomie, że choćby zrobiły doktorat, oczywiście w większości nie dosięgnie nawet licencjatu to i tak skończą u boku swojego męża który będzie wypruwał sobie zyły aby je utrzymać. Po chuj ci studia skoro jesteś dziwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ sponsorowany,rzeczywiscie brzmi lepiej niż prostytucja,tylko poza nazwą niczym się nie różni ha ha. Trzeba mieć wyjątkowo niską samoocenę,zeby puszczać się za kasę. Do tej,która pisała o zazdrosci Wyobraź sobie,że nie zazdroszczę:),wolę wybierać meżczyzn,poza tym mam szare komórki i one pozwalają mi się utrzymac na odpowiednim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale bez przedady wydają pieniądze swoje ew. swoich żon\"- zabrakło przecinka w tym zdaniu...a nawet dwóch- biorąc pod uwagę ciąg dalszy:/ widzisz, ortografia czy gramatyka jest nieistotna wobec tego, że masz w dupie swoje dzieci i to, czy w przyszłości nie będą dupą zarabiały...bo twoje pieniądze są twoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko dostanie i wędkę i ryby, zeby nie musiało dupy dawac, zanim nie nauczy się łowić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zamiaru wszystkiego odkladac na dziecko... dostanie jedno male mieszkanie i mozliwosc wyksztalcenia sie.... jesli z tego nie skorzysta - jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manicpanic
ciekawe czy faceci nie zazdroszczą takim studentkom że mają seks i jeszcze kase na dodatek - pewnie sami byście się tak chieli kurwić u boki nadzianej i atrakcyjnej kobiety:O obłudne i radiomaryjno-moherowo-zaściankowe dupki z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manicpanic
sami roznoście ulotki i zobaczcie że gówno za to dostaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko jest zabezpieczone materialnie- na okres do skończenia studiów- już dzisiaj, teraz pracujemy na to, by miała z czym startować po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Kobieski
Zarabiam 2800 netto, jako specjalista, dochód legalny, nie sprzedaje się. Sam załatwiłem sobie robotę, sam negocjowałem stawki, sam planuje awans ale wszystko na zasadach fair a nie kurestwa, przez płotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapidd
Doprawdy, mam pare kolezanek, ktore dostaja wszystko od rodzicow, nie powiem, sama bym tak chciala, ale jest jedno ale, one wcale tego nie doceniaja. NIgdy nie musialu sie o nic starac, na cos czekac i uwazaja, ze wszystko im sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×