Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość francaise

Wyjeżdżam, a on mi się tak podoba

Polecane posty

Gość francaise

Właśnie się dowiedziałam że zostałam przyjęta na jeden z zagranicznych uniwersytetów. Trochę późno, ale akurat tam dopiero się skończyła rekrutacja. Już w sumie przestałam myśleć o tym wyjeździe, myślałam o studiach na które się dostałam w Polsce... a tu nagle... Wszyscy dookoła są zachwyceni, zaplanowali mi cały wyjazd (który notabene jest za 3 dni)... a ja głupia się waham. Nie boję się chyba, bo już za 3 miesiące wrócę na Święta, jakoś sobie poradzę. Z jednej strony chodzi o to, że zawsze muszę mieć wszystko zaplanowane długo wcześniej, nie potrafię tak nagle podejmować spontanicznych decyzji. Z drugiej- i tu mnie wyśmiejecie- chciałabym się jeszcze zobaczyć z pewnym chłopakiem, nie znam Go ale wiem że wpadłam mu w oko, a on mi się po prostu nieziemsko podoba. Jak ja mam się spakować i wyjechać- tak po prostu za trzy dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź nie ma co
super okazja, a Francja piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedź mi też los spłatał figla, pozawalał mi plany, ale zdecydowałam sie na ryzykowny krok podobnie jak ty nie jest impulsywna i boje się niezaplanowanych rzeczy i sytuacji może cos tam na ciebie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×