Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sesesese

jestem za fajna dla mojego chłopaka

Polecane posty

Gość sesesese

moi znajomi mówią że ten związek to żenada. maja powody żeby tak myśleć. kocham go, ale czy mogę się kłócić z oczywistymi faktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
chodzę do dobrego liceum, planuję studia (średnia powyżej 4) on ledwo przechodzi z klasy do klasy w kiepskiej zawodówce. mam dużo znajomych, dodatkowe zajęcia mało wieczorów spędzam w domu on jak tylko przychodzi ze szkoły siada do komputera i gra do 1 - 2 w nocy. jego znajomi często udają że go nie widzą na ulicy w czasie pieszczot ja jestem najlepsza, niedawno nie mógł uwierzyć, że nektóre rzeczy robiłam pierwszy raz on jest w tym beznadziejny. albo nic nie czuję albo mnie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna księżniczka
tak sie zniża dla chłopaka z plebsu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to dla Ciebie za fajny jest moj sasiad, jest szanowanym doktorem, mimo ze ma dopiero 28 lat, ma zajebistego merola, wszystkie szkoly pokonczyl z wyroznieniem, ma cudowna rodzine, wielgachny dom i pelno kasy na koncie.. jest ZA FAJNY dla Ciebie!! a Ty sluchaj ich tak dalej to zostaniesz sama jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> chodzę do dobrego liceum, planuję studia (średnia powyżej 4) To średnia godna debila :o >>on ledwo przechodzi z klasy do klasy w kiepskiej zawodówce. Ale po skończeniu szkoły, w przeciwienstwie do ciebie, będzie miał zawód, na 90% lepiej płatny niż ty :) >>mam dużo znajomych, dodatkowe zajęcia mało wieczorów spędzam w domu I o czym ma to świadczyc? >> jego znajomi często udają że go nie widzą na ulicy Jak ja komuś wisze kase, to tez udaje, ze go nie widze :classic_cool: >>w czasie pieszczot ja jestem najlepsza, niedawno nie mógł uwierzyć, że nektóre rzeczy robiłam pierwszy raz on jest w tym beznadziejny. albo nic nie czuję albo mnie boli :/ Skoro puszczałaś się z kilkunastoma frajerami, to masz doświadczenie. On go nie ma. Zdąbedzie je, na wsyzstko przychodzi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowe pytanie: JAK MOZESZ KOCHAC KOGOS, W KIM NIE WSKAZALAS ANI JEDNEJ ZALETY, SAME WADY?!?!?!?!?!?!?!?! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
kocham go, ale mam już dosyć docinków znajomych. nawet nie mogę zaprzeczyć, ani wyciągnąć jakiegoś sensownego argumenyu na obronę, bo oni mają rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jest szanowanym doktorem, mimo ze ma dopiero 28 lat, :D Przeciez on ledwo co prace zaczyna, jak moze byc szanwanym doktorem? :o A dom i merola, to chyba mu stary kupił, bo sam z pewnością na niego nie zarobił 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj post NIEZNANEGO SPRAWCY, to zobaczysz ze nie maja;] jezu dziewczyno, zreszta szkoda mi gadki, ja na jego miejscu rzucilabym Cie pierwsza, nim mialoby sie okazac jaka z Ciebie panienka 'pod publike' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie pieszczot ja jestem najlepsza, niedawno nie mógł uwierzyć, że nektóre rzeczy robiłam pierwszy raz ...... łoł ale z ciebie zdolniacha:D i do tego coz za ambicja rozumiem ze kariere w burdelu planujesz:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznany sprawco, kochany to bylo na zarty, jaja sobie zrobilam, chcialam porownac sytuacje [;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
problem w tym że on powinien mieć teoretycznie większe doświadczenie niż ja. miał już podobno 2 dziewczyny. ma dużo większy pociąg do tych spraw niż ja. z relacji jego znajomych dowiedziałam się że to taka "męska wersja szmaty" ale na razie do niczego większego nie doszło bo ja na to nie pozwalam. o zaletach nie będę pisała. zdradzę tylko, że równoważą te wszystkie wady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjhjg
marna prowokacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak masz taki talent i wszystko Ci tak super wychodzi to bierz się za robienie kariery w burdelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjhjg
on jest w tym beznadziejny. albo nic nie czuję albo mnie boli : pomysl czy tak mowi sie o kims kogo sie kocha ? NAwet jesli nie jest tak jak byc powinno to slowo `` beznadziejny `` swiadczy o tobie i twojej `` milosci`` GDybys zastapila bezandziejny nie zawsze nam sie udaje to bylyoby wlasciwsze . SAdze ze albo to jest prowokacja albo ty jestes z nim tylko dla lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę przeszkód ...
Nieznany Sprawca--------" jest szanowanym doktorem, mimo ze ma dopiero 28 lat........Przeciez on ledwo co prace zaczyna, jak moze byc szanwanym doktorem? A dom i merola, to chyba mu stary kupił, bo sam z pewnością na niego nie zarobił " ------ doktorat można mieć już w wieku 26-27 lat , znam takie przypadki z mojej własnej uczelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
nie przeceniajcie znaczenia wykształcenia i szkół wszelakich. kobiety lepiej od mężczyzn radzą sobie w szkołach dlatego że te szkoły są takie jakie są. 11 przykazanie brzmi tam: nie wychylaj się. im jesteś grzeczniejszy tym lepiej. szkoły nie rozwijają pasji, faktycznych umiejętności tylko skrupulatne wkuwanie. i dlatego faceci są średnio gorzej wykształceni. ale w "realnym życiu" to oni zakładają częściej firmy, są odważniejsi i zarabiają więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę przeszkód ...
ofe rma ------ ale właśnie po to są studia , żeby człowiek mógł rozwinąć swoje zainteresowania i zając się czymś co go pasjonuje, a szkoły średnie typu liceum ogólnokształcące - po to, aby jak sama nazwa wskazuje kształcić w kierunku wiedzy ogólnej ... i nie ma tu znaczenia płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×