Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sparow

Najbardziej wkurzający typ kobiet !

Polecane posty

Gość jak sparow

to taki co się spotyka z facetem dla zabicia czasu, by nie siedzieć w domu, gdzieś wyjść..od początku jej się nie podoba , wie że nic z tego nie będzie ale udaje dla własnych korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
chyba ci nie odpiszą bo same tak robią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
ale gorsze sa te co jeszcze sie z takimi puszczaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi
ja tak robię..... mam 37 lat po rozwodzie i teraz dla zabicia czasu chodze na randki, czasami krótkie romanse. szukam tego jedynego ale jak trafia się fajny koleś to się z nim troche bawię, nie musze chyba szukać w samotności i cnocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu zaznaczę, że ja tego nie popieram i sama bym tak nie umiała. Jak mi się koleś nie podoba to dowiaduje się o tym pierwszy :P ALE Skoro facetom łatwo przychodzą przygody na jedną noc i umieją oddzielać seks od uczuć przez co zapewne niejedna kobieta cierpi to dlaczego K.URWA MAĆ kobiety nie mogą się spotykać z facetami dla, jak to określiłeś, własnych korzyści? Dla was seks nie musi iść w parze z uczuciem, dla nas randkowanie nie musi iść w parze z zainteresowniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **poli**
ja tam zrobiłam...teraz on jest moim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sparow
tylko podczas seksu facet też daje ci cząstke siebie, też odczuwasz przyjemność , dostajesz coś od faceta ...a co dostaje facet robiony w konia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurwia jeden ty....mojej kolezanki w pracy.....ktora kurwwa chodzi za swoim krok w krok i wstaje o 5 rano razem z nim chociaz ma na 12 do pracy zeby mu brame otworzyc albo sniadanie zrobic jakby mu kuzwa rece do dupy przyrosly i sam sobie zrobic nie mogl:o zreszta ona razem z matka...a najgorsza rzezc jaka sie moze zdarzyc to brak obiadu kiedy on wraca z pracy...raz jej matka takiego alarmu narobila....bo rafałek wrocil wczesniej do domu:o a obiad jeszcze nie gotowy:o katastrofa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×