Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzilam

kobietki ! szczeze , zdradziłyście ?

Polecane posty

Gość zdradzilam

swojego meza zdradzilam juz 5 miesiecy po slubie :( nie czuje sie z tego powodu dumna . nadal mnie ciagnie do "tamtego" doskonale sie rozumiemy i w ogole dobrze mi sie z nim rozmawia. a za maz wyszlam z prostego powodu. ciaza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzilam
raz... nie zalowalam, bo i tak moj zwiazek byl na wyczerpaniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mnie to oceniac
ja tez zdradzilam ( pocalunek ). krecilam z dwoma naraz. z tym pierwszym juz sie nie ukladalo i byl to poczatek konca a drugi to wakacyjna przygoda pocalunkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradzilam
i nie zdradze. Bylo z powodu ciazy za maz nie wychodzic. Nikt by Cie sila do oltarza nie zaprowadzil :o A jak macie "ochote" na nowe doswiadczenia, to zakonczcie poprzedni zwiazek. Baby to jest jednak pojebany naród :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzilam
moze i po***any ale czy faceci sa lepsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNIEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashlei
Kiedy mój chłopak wyjechał na 8 miesięcy do Anglii,całowałam sie z ośmioma facetami,to były wakacje,ja byłam wolna i nie czułam tego co teraz.Teraz jestem zakochana ciągle w tym samym faceci,ale nie powiedziałam mu tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashlei
To była aluzja do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradzilam
"moze i po***any ale czy faceci sa lepsi?" Czyli ze co? Zdradzasz meza, chlopaka, bo gdzies na swiecie sa faceci, ktorzy tez zdradzaja? Wiec Ty jestes usprawiedliwiona? No sory, tak to brzmi. Uwazam, ze macie nawalone w główkach :) Zaraz napiszecie, ze kochacie obu naraz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zzz
ja nie zdradzilam i nie zdradze.. dziwie sie, ze ktos ze wzgledu na ciaze wychodzi za masz ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zzz
za maz..mialo byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuiu
ja zdradzilam ale sama tez zostalam zdradzona. bawil sie mna mowil ze kocha a pozniej jednak sie "pomylil" jak to okreslil.😭 ale i on dostal to samo . dziewczyna go zdradzila i zaszla w ciaze z innym . wnioskujac to kreci sie wszystko w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mnie to oceniac
jak pisalam wyzej, zdardzilam pocaunkiem. moj zwiazak dla mnie byl juz skonczony tylko do niego to nie docieralo . w sumie to nawet nie wiem czy to mozna nazwac zdradą???? i dla tych ktorzy teraz rzucaja kamieniami - tez zostalam zdradzona i zapewne dobrze mi tak. wiem jedno - nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llilanaa25
zdradziłam, czułam sie podle później teraz jestem wolna ale mojego poprzedniego zdradziłam z moim jeszcze wczesniejszym z ktorym byłam 3 lata moj wtedy obecny D myslal,ze jade na studia i napisalam mu ,ze jestem w drodze,a zatrzymalam sie na 2 godziny u mojego poprzedniego, zrobilismy to pojechalam na uczelnie 2 godziny pozniej, po tym sexie zdalam sobie sprawe,ze zle zrobilam i nigdy ie odezwalam sie do tego mojego przedostatniego bylego,a z moim wtedy obecnym uprawialam tego samego dnia jak wrocilam, zle mi bylo z tym ale coz :( wtedy sie nam nie ukaladalo,on mnie oszukiwal i chcialam sie odegrac, teraz bym nie zrobila nikogo nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradziłam nigdy
To ze mną zdradzano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuiu
mysle ze malo jest osob ktoe w ogole nie zdradzily . chocby pocalunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuiu
do Nieznany Sprawca a ty jestes czysty jak lza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdradziłam nigdy
ja nigdy nie zdradziłam nawet pocałunkiem - zawsze jestem wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzilam 2x. (pocałunki) w pierwszym przypadku alkohol, w drugim... chciłam wrócic do swojego byłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej
lepiej zdradzic niz pozniej zalowac ze sie nie zdradzilo . wiadomo moze z ta wlasnie osoba znajdzie sie szczescie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×