Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biusciasta5566

jaki SWETER pasuje na duzy biust??????????????????

Polecane posty

Gość biusciasta5566

Witajcie, mam duzy biust w kazdym swetrze jaki mierzylam wygladam strasznie masywnie :( pomozcie mi, jaki kroj, tkanina i dekolt abym nie wygladala na 2 rozmiary wieksza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda..
Z dekoltem w serek. W zyciu nie z golfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta5566
dzieki :) ale dopasowany czy raczej luzny, dłuższy czy taki do pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda..
To już zależy, jak się czujesz, jak chcesz ten biust ukryć no to pewnie dłuższy i lużny. Ja tam noszę dopasowane tylko właśnie zawsze z szeroko wykrojoną szyją. To może być też wycięcie półokrągłe. Zawsze możesz coś ubrać pod spód. Noszę też swetry rozpinane z kapturkiem albo dużym kołnierzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta5566
ten z linka jest bardzo fajny :) nie chce go az tak ukrywac, chce wygladac ladnie ale nie grubo, ostatnio mierzylam taki z duzym tekolten w serek ale cos bylo nie tak, wygladalam jakbym przytyla nagle z 10 kg... bede szukac kopertowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unikaj swetrów zabudowanych jak zauważyłaś biust w nich wygląda masywnie i bezkształtnie. golfy, dekolty woda, proste pod szyją nie dla ciebie także okrągły dekolt pod szyje nie jest dobrym wyborem. kopertowy sweter jest świetnym pomysłem. powinnaś eksponować biust przed duży dekolt a żeby nie było ci zimno dookoła szyi możesz owinąć szal. możesz poszukać bliźniaka wyciętego w serek. unikaj materiałów które rozciągają się na biuście , jeśli będziesz kupować dzianinowy sweterek to zwróć uwagę właśnie na biust czy nie jest naciągnięty, unikaj grubych splotów bo one dodadzą ci dodatkowe kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta5566
bardzo wam dziekuje, ruszam jutro na łowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta5566
Wielkie dzieki za porady :) co to staników, mysle ze mam dobrze dopasowane ale nie ukrywam, zaczelam dokładniej je dobierać dzieki programom tego typu. Choc w mojej miescinie, znalezc stanik w wiekszym rozmiarze powyzej D graniczy z cudem, jakos sobie radze, czasami zamawiam przez internet ale z rozmiarami roznie bywa, mam zaprzyjazniony sklepik gdzie sprzedawczyni zamawia tez wieksze staniki, komfort noszenia (i kupowania) jest bez porownania lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego znaczenia, czy sweter będzie długi, czy krótki - najwazniejsze, żeby był cienki. I prosto dziergany, a nie z jakimiś warkoczami. Lepsze sa dwa cieniutkie ubrania jedno pod drugim, niz jeden gruby sweter. Nie nos ubrań za luźnych, bo bedziesz wygladała jak wór - tak szerowie, jak są w cycach, bedą się ciagnąćaz do dołu. Nos rzeczy dopasowane, nie obcisłe, tylko dopasowane. Raczej w ciemnych kolorach. Dekolt v, i na pewno nie zadne łódki. I najwazniejsze - dobrze dopasowany biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z początku sie czytało fajnie
dzieki best bra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgcfdx nawraca
nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne swetry są na stronie allinside.pl, często kupuję tam różnego rodzaju rzeczy z których jestem zadowolona, a ponadto są po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tumanie od burleski daj na luz erotomanie spierniczały i wytrzyj gębę poslinioną debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×