Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzial mi ze wyglada zle

dziewczyny czy moj tylek faktycznie tak tragicznie wyglada w tych spodniach?

Polecane posty

Gość powiedzial mi ze wyglada zle
ja mam grube uda przy niedowadze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvoluilp
nie masz płaskiego tyłka, te dziewczyny i twój chłopak mają płaski mózg!!!!!! po prostu duże kieszenie poszerzają i tyle, może sie inne kiesznie i bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjdskauekw
masz fajny tyłeczek... nie słuchaj jak ktoś mówi inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial mi ze wyglada zle
wiecie co jestem w szoku, ze tyle osob mowi, ze nie mam plaskiego tylka, powaznie, bylam tyle razy przez mojego chlopaka utwierdzana w tym przekonaniu, ze nie mam tylka, ze bylam przekonana ze tak jest. Spodziewalam sie tutaj masy krzykow, ze ten tylek jest na maska plaski. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budkaaaa myślę, że masz super figurę masa facetów preferuje dziewczyny z zaokrąglonymi biodrami (nie mylić z pulchnymi, Twoje są szczupłe ale kobiece) i niewielkim biustem, mój chłopak np. takie lubi a ja jestem przeciwieństwem, nie mam bioder ale mam cyca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial mi ze wyglada zle
aha no i te spodnie to rozmiar 34 wiec moze na zdjeciu wygladam na wieksza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budkaaaa
nieszczególnie - ale najbardziej przeraza mnie ten brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze, że ja nie lubię umięśnionych brzuchów u dziewczyn ale wiem, że masa kobiet dałaby się pociąć za takie mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial mi ze wyglada zle
blleee te spodnie sa okropne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makamaka
Droga założycielko topiku:-) Ty się zastanów nie nad swopim tyłkiem, tylko nad facetem;-)) Pupa jest ok, natomiast facet, który buduje w Tobie kompleksy z pewnością nie. I jeszcze jedno. Jesli sama lubisz siebie i również swój tyłeczek:-)) to to jest najważniejsze. Gość do wymiany:-) Trzymaj się, Śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial mi ze wyglada zle
makamaka dzieki:) to fakt, ze zanim zaczelam z nim byc nie mialam az takich kompleksow na punkcie swojej pupy, ale jak sie kilka razy uslyszy od osoby ktora sie kocha i na ktorej opinii nam zalezy, ze nie mam tylka, czy ze jest plaski no to kompleksy sie pojawiaja:o a i powiem wam cos jeszcze, bylam dzisiaj w tych spodniach na ulicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial mi ze wyglada zle
a wyszlam w nich dzieki waszym opiniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolindff
masz super tylek i sama chcialabym taki mieć twój facet jest pojebany ..wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermiii
może twój acet gustuje w tyłkach typu j.lo? moj były tez mi mówil, ze mam mały tylek [sorry, nie mam yłka], a obecnemu facetowi chyba najbardziej z mojego ciala podoba się właśnie moja pupa ;] i nigdy nie stwierdził, ze jest mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial mi ze wyglada zle
no ale skoro gustuje w takich tylkach to po kiego jest ze mna?:o dziewczyn z duzymi tylkami wydaje sie jest sporo na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
wcale nie masz plaskiej dupy, jest po prostu mala :) Nie nos tch spodni. Wybieraj takie modele ktore nie beda splaszczac pupy tylko ja zaokraglac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co temat to szok... a wy nie macie swoich dup zeby cudze komentowac:O:O:O:O:O:O zalozycielko-super jesli lubisz kazdemu pokazywac dupe i dawac ja do oceny.. ale nie sadzisz ze to torche zle o Tobie swiadczy.. heh :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial mi ze wyglada zle
onlyyouforever --- > nie wiem co jest zlego w tylku w spodniach, codziennie widzisz takich chyba kilkaset:o chodzilo mi o to, zeby mi ktos obiektywnie powiedzial, jak moj tylek wyglada w TYCH spodniach, bo od swojego faceta uslyszalam ze plasko i brzydko. Zle by o mnie swiadczylo jakbym tu wystawila za przeproszeniem gola dupe do oceniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realitstka 25*
zalozycielko! onlyyouforever Ci zazdtosc takiego tylka i tyle:) pewnie sama ma mega dupsko z kg tłuszczu hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×