Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrutnie zawiedziona

chyba nie ma szans na ciążę

Polecane posty

Gość okrutnie zawiedziona

odebrałam dziś męża wyniki (nasienia) i wychodzi że ma 94 % wadliwych plemników 6 % zdrowych. W tym 94 % ma wady budowy główki. Ma jeszcze kilka innych niepokojących wyników. Prawie połowa jest martwa. Co mam o tym myśleć? był ktoś w podonej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz chyba...
no chyba musisz niestety wybierac miedzy mezem a dzieckiem;( znam taki przypadek, rozstali sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutnie zawiedziona
no wiesz, nie muszę wybierać, bo mogę mieć to i to, możemy adoptować, ale ja najpierw chce zrobić wszystko żeby zajść w ciążę. Mam dopiero 23 lata. Ale czy MI SIĘ TO UDA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrutnie zawiedziona ----Masz szanse na bycie matką przez in vitro lub adopcja.Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwefrag
możesz mieć problem, ale nie poddawaj się;) cuda się zdarzają... pojedź do dobrej kliniki. Może in vitro? bo na naturalne poczęcie nie ma co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się
Zrób raz jeszcze badania ale w innym labolatorium. U mego męża wyniki były również nie rewelacyjne a jeśli nie śnię a test nie kłamie dzidziuś jest! Jesli drugie badanie wyjdzie złe spróbuj in vitro. Wydziela wówczas lekarze te 6 % zdolnych plemników (to w dalszym ciągu jest pareset tysięcy plemniczków) i zapłodnią pozaustrojowo. Nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdkwd
zawsze możesz skorzystać z banku nasienia. też się nad tym zastanawiam, bo ze względy na przyjmowane leki, które mogą wywołać wady wrodzone u dziecka nie mogę mieć maleństwa z moim Skarbem... chcemy mieć razem dziecko, i nie będzie istotne, czy obydwoje będziemy rodzicami biologicznymi, czy też żadne z nas. Adopcja to też wyjście z sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutnie zawiedziona
DZIĘKI DZIEWCZYNY NADZIEJE MAM CAŁY CZAS, BO WIEM ŻE SIĘ ZDARZA CIĄŻA NAWET PRZY TAKICH WYNIKACH. BĘDZIEMY WALCZYĆ, TERAZ MUSIMY SKOSULTOWAĆ WYNIKI ZE SPECJALISTĄ I ROZPOCZĄĆ LECZENIE MEZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutnie zawiedziona
czy znajdzie sie jakaś mama, która miała podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj sie zycze Wam powodzen
nia. Dobrze ze sa ludzie ktorzy sie naprawde kochaja a nie tylko traktuja jak byki rozplodowe. my staramy sie juz 11sty cykl i nic. na razie staramy sie nie panikowac i wierzyc ze bedzie dobrze. Wam tez tego zycze. buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my dopiero jestesmy przed
badaniami :( a gdzie je robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam nie załamuj się
sa męszczyxni o takich parametrach i w końcu doczekuja sie dzieci musicie się często i moooooooooooooocno kochać ale nie na siłę jedźcie do ciepłych krajów to się uda wtedy kobiecie zmiena sie cykl może wtedy bedziesz miec dodatkowe jajeczkowanie inny klimat sprzyja niespodziankom:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutnie zawiedziona
w Krakowie na Białoprądnickiej jest poradnia macierzyńska dzięki za miłe słowa, idę sie położyć, bo za duże złych emocji jak na jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×