Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

co zrobic, by wlosy zgestnialy ???

Polecane posty

Gość owszem tak
dbac o nie ? albo liczyc na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki szamponjest najlepszy ??? -jakis z apteki, i jaka odzywka ??? Oczywiscie , prostownica, lokowka , suszarka odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-ona
tez bym chciala wiedziec ;p choc nie narzekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam rzadkie:P ale juz sie przyzwyczailam i nie moge miec za dlugich tak do ramion przewaznie mam:) jeszcze do tego okropnie wypadaly wydalam fortune na odzywki szampony typu gliss kur, dove i nic a wystarczylo ze kupilam szampon z czarnej rzepy za 3 zl i od mies mmniej wypadaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na wypadanie pomogl tran z dorsza - 4 tabl na dzien po dwie rezultat widac juz po 1 opakowaniu a szampon najlepeij ziolowy z zielarni jakis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfdb
włosy nie moga zgestnieć, jesli chorujesz na cos i chorobliwie ci wypadaja to mozesz powstrzymac ich ubytek ale jesli wlosy wypadaja ci normalnie jak każdemu i nic cie niepokoi to nie sprawisz by z jednej cebulki wyrastaly 2 lub wiecej wlosow jesli wyrasta jeden, żaden szampon ani środki nie sprawiaq ze wyrosnie ci nagle wiecej wlosow na glowie to ściema, są drogie zabiegi przeszczepiania mozesz uzywac szamponow ktore daja efekt puszystosci i wtedy wlosy WYDAJĄ sie byc gestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny
bo jezeli zauwazyłyscie ze wypadaja wam "garsciami", to lepiej udac sie do lekarza, moze sie okazac, ze macie problem z prolaktyna i przysadka mózgowa. a tak poza tym, to warto jesc cynk- maja go np sledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×