Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avenuska

czy są tu jacyś fani twórczości Michaela Jacksona?

Polecane posty

oprócz mnie ;) Mam od tygodnia australisją wersję K.O.P i wciąż nie mogę nacieszyc ucha:) Słucham go wszędzie: -w domu - w pracy - w samochodzie -podczas kąpieli - jak usypiam Niesamowity talent; jego głos, jego taniec... zawładnął mną :D Już nie mogę się doczekać polskiego Kinga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś dużo słuchałem Jacksona. To dziś uważam płyte \"Thriller\" za jedną z najlepszych w historii muzyki. Ludzie zapomnieli o jego twórczości z lat 70,80 a nie słusznie. Moje ulubione utwory to:\"Pretty young thing\",\"Off the wall\",\"Human nature\" etc,etc bardzo fajny jest też występ z okazji 25lecia wytwórni Motown z 16 maja 1983 kiedy pierwszy raz wykonał Moonwalk do piosenki \"Billie Jean\". ps:A \"Dirty Diana\" też jest niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną to było tak, że po raz pierwszy zainteresowałam się twórczością Michaela, jak miałam koło... 10 lat :) za wiele nie rozumiałam z jego piosenek; nie chodzi mi tylko o słownictwo, bo to właśnie sam Jacko był dla mnie motywacją, aby zacząć uczyś się języka angielskiego, ale o przesłanie. Dziś mam 21 lat i zaczynam powoli rozumieć jego śwaiatopogląd, jego piosenki. Nie powiem- bardzo mi imponuje. Wierzę w jego dobroć i szczerość :) A muzyka...hmmm nie ma żadnej suły ludzkiej, by móc zaprzeczyć, że pozostanie w historii muzyki, jak Król Popu / być może nawet o wszech czasów- w końcu ilość sprzedanych pły do czegoś zobowiązuje ;) /, jak również jako twórca moonwalk\'u. okazuje się, że fanów w Polsce Michael ma dosyć sporo :) i bardzo mnie to cieszy :] Ojjjj ja mam ostatnio fazę na dianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Pedofilo-file jesteście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem!:D podziwiam go, bo zrobił swoje i był prawdziwym królem:D myślę, ze gdyby nie afery i kłopoty ze zdrowiem mógłby jeszcze osiągnąc sukces, szkoda, że nie próbuje, a może po prostu już nie potrafi się odbić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra- w takim razie jest najpopularniejszym moonwalkerem ;) Tak skrzacie- zgadłeś. Jestem pedofilką.... :P :P :P zadowolony? Bo wiesz, ja lubię uszczęśliwiać ludzi- mam nadzieję, że moja odpowiedź spowodowała, że masz taki :D uśmiecha na buzi. lookalikeee---> on jest królem, nada... i nim pozostanie :) Owszem, gdyby nie te oskarżenia jeszcze wiele by zdziałał dla muzyki... wiem to, a tak odsunął się w cień, pozostał z boku i na nieszczęście deklaruje, że już nie powróci do świata muzyki. 20 mln $ drogą nie chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa.... płyta dengerous jest ogień :) moja ulubiona :D A wiecie, że za kilka dni ma się pojawić w sprzedaży płyta z największymi hitami jacksona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałem,że Dangerous jest złe,ale uważam,że najlepszy jest Thriller nie tylko dlatego,że najlepiej sie sprzedał.Uważam,że jest najlepszy pod względem muzycznym.Thriller był inspiracją dla wielu wykonawców Rap i R`n`B w 90 latach. Chyba każdy utwór z tej płyty był samplowany wielokrotnie.Np.Human nature słychać na It ain`t hard to tell Nasa albo było popularne jako cover grupySWV,nie zapominajmy także,że sam Miles Dawis zagrał Human Nature na płycie You`re under arrest. 2pac przerobił Pretty young thing na Pretty young thug. LL cool J wykorzystał Lady in my life w utworze Hey lover a Jeu da damaja Billie Jean etc,etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manufakturka111
zetknęłam się z M.J. jak miałam jakieś 6-7 lat, co było 15-16 lat temu. Jego kasety przysyłała mi ciotka z Kanady, u nas na początku lat 90tych-sami wiecie, więc miałam z zachodu. Uważam go za króla popu, w ogóle za króla muzyki-obok Elvisa. Pomijając Presleya, który debiutował w latach 50-tych, to uważam, że po Jacksonie nie było już NIKOGO tak dobrego (chodzi mi o muzykę), nikt nie odniósł takiego sukcesu, i wg mnie już nie odniesie. On jest historią. Cokolwiek by o nim teraz nie mówic, o tej pedofilii rzekomej czy też nie, nie wiemy, i o innych kontrowersjach wokół jego osoby, należy stwierdzić fakt, że jest królem. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no nie przesadzajmy z tym brakiem dostępu do Jacksona na początku 90lat.Na bazarach można było dostać wszystko mam w domu do dziś pirackie kasety Jackson5 i wszystkie Jacksona ( łącznie z Off the wall ) a nawet takie składanki które nigdy nie ukazały się w oryginale.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Czy jeszcze znajda się fani muzyki Jacksona? Minęlo 2 lata ale może ten temat odżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziattttttttttttt
Ja :).U i wszystko wielbiam Go,jego muzykę i wszystko co z Nim związane.Bardzo przeżyłam smierć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość human nature
ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jednak ktoś się znalazł. Dla mnie to muzyka pełna ekspresji, szkoda, że Jako juz nie żyję... Oglądaliscie film This is it?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michael Jackson towarzyszyl mi od dziecka. Pierwsza kaseta, ktora kupila, byla wlasnie Michaela. Uwielbiam album History.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×