Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość speedytorkaaaaaaaaa

MAM ROMANS Z SZEFEM !!!! MOJ MAZ O NICZYM NIE WIE,POMOCY !!

Polecane posty

Gość gość
Nie bylam w takiej sytuacji.Ale moge przypuszczac ze pujscie do lozka z szefem dla pracy nie jest zapewne przyjemne. Ale niestety czesto sie slyszy ze szefowie czy kierownicy czesto wykorzystuja swoja pozycje i czasy jakie teraz sa. W szczegolnosci w korporacjach. Smutne ale prawdziwe. Na ogladalam sie tego w firmach sama dostalam taka propozycje ale nie bralam tego pod uwage i nie skorzystalam a czy by mnie wywalij no trudno szukalabym innej. Ale rozumiem kobiety w wieku 40 38 lat ktore z powodu wieku decyduja sie na takie uklady. W firmach takich duzo mlodszych kobiet ktore sa chetne na awans i wieksze pieniadze by skorzystac z takich okazji i korzystaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja mama o wszystkim juz wie
Ja Ciebie nie potepiam za to co robisz - ale jezeli jedynym waszym problemem byl sex to zamiast zdradzac moglas szczerze z mezem porozmawiac. Ja bym wolala zeby maz ze mna porozmawial na ten temat niz puszczal sie z inna laska. Bardzo wspolczuje Twojemu mezowi, bo biedy nie ma o niczym pojecia i mozliwe,ze nie wie o tym,ze nie podoba sie Tobie seks z nim. Pamietaj klamstwo i k******o ma krotkie nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEK 56
Pozwólcie przedmówcy że się wypowiem w tej tak ważnej sprawie, otóż niektórzy bezmyślnie obrzucają inwektywami ''JA 55''ale nikt się nie zastanowi co ta kobieta czuje, czy robi to z przyjemnością, ja pracuje w dużej firmie, jak był stary szef było ok, cenił ludzi kompetentnych i uczciwych, poszedł na emeryturę i potem zmienił go młody 35-latek z plikiem dyplomów, wybrał sobie 4 kobiety po 50-tce bardzo atrakcyjne stosownie do wieku , były to bardzo uczciwe i kompetentne osoby, zrobił dla nich piekło, zastraszał zwolnieniem, upokarzał i ciągle zwracał im uwagę najczęściej niesłusznie, po kryjomu płakały aż w końcu zaproponował im seks za spokój w pracy i podwyżki oczywiście, oczywiście bez świadków, najpierw przełamała się jedna, innym dał znać i zaczął ja traktować bardzo dobrze, potem następna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEK 56
Cd, tak że proponuje nie osądzać tych kobiet, nie wyzywać od najgorszych tylko najpierw trzeba wczuć się w ich sytuację i wyobrazić siebie, rozumiem że te plugawe teksty piszą faceci którzy nie mają większego pojęcia o temacie i mają zaburzone własne ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo słusznie mówisz, ja też daję d**y szefowi tylko dlatego że nie zwolnił mnie tak jak zrobił z koleżanką która mu nie dała, od tej pory wszystkie cztery dajemy mu kiedy tylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś sama przedmówczyni, ja też nadstawiam d**y szefowi, muszę mieć tę pracę bo mam dwoje dzieci na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to romans, mnie też pieprzy szef bo zagroził że jak mu nie dam to mnie zwolni z pracy tak ja koleżankę zwolnił gdy nie chciała mu dawać, dla mnie to nie jest żadna przyjemność, wypinam mu dupę albo rozkładam się na biurku i czekam aż skończy, tak że mam w tym 000000 przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się ku/rwy zakładowe wybielają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmato dzwoniłem do ciebie żebyś mi obciągnęła ale pieprzyłaś coś o garach i pokrywkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stuknij się w łeb impotencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytałam inny wątek;, ' moja żona to szmata', czy coś takiego. Nie napisałaś, że Twój mąż Cię wyzywa czy źle Cie traktuje, pewnie trafiłaś na kogoś dobrego. Tylko ty jesteś ****awica, nie mogę tego zdzierżyć bo z moim facetem jest zle i nawet nie nie kochaliśmy się trzy miesiące czasami bo były takie spiny ale sobie nie wyobrażam żeby iść się w******* bo tego inaczej nie można nazwać .Nie znam do końca sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on mysli o Tobie, co czuje i jak skonczy się tem romans , napisz do mojej wrózki Sofii. Jest swietna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny typ
Dla mnie to Ty jesteś zwykłym k***iskiem. Po chuj żeś mu przysiegala wierność przed ołtarzem. Po to żeby robić gale szefowi i na jakimś forum pytać ludzi których (z czego tu widze) wk****aja takie cipy "co mam zrobic". Ja na miejscu twojego męża, jakbym sie dowiedział ze mnie zdradziła, w********il bym ci tak w kły ze już ten szef nawet by ci do papy nie dal. J***c cie szlagier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim , ktorzy nie wiedzą dokąd zmierza Wasz romans, czy macie szanse na wspólną przyszlosc, co czują, myślą o sobie partnerzy polecam moją wróżkę Sofii. Jest naprawdę świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie juz czwarty rok szef dupoli jak i kiedy chcea ma super tego zutasa jestem zawsze porzadnie przerabana a maz nie kapuje bo jak chce mniposunac to tez dostaje bo ma mniejszego to bez problemu idzie to jego dupolenie wyrobic A pomimo tego to jego zona jestem drugi rok to jeszcze nic nie czuje ze mnie inny ogier dupcy na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie szef już 5 lat pieprzy kiedy tylko ma ochotę, lubię to bo w domu nie mam seksu, mąż pijaczyna nawet się nie domyśla że ja potrzebuje rżnięcia dobrego i często a nie tylko raz na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę w tym problemu, ja daję szefowi kilka lat. mam dobrą i spokojną pracę a mąż też nie narzeka i nawet nie interesuję się dlaczego akurat ja dostałam taki super awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede cie osadzac jak niektorzy bo skoro tu piszesz to chyba szukasz pomocy a nie chwalisz sie. Ale wez pod uwage rade kolezanki po takich przejsciach. Musisz sie zastanowic co zrobic jesli maz sie dowie. A dowie sie bo romans ZAWSZE wychodzi na jaw. Miej plan awaryjny. Nie mieszaj szefa w zycie rodzinne. Najlepiej by maz go nigdy nie widzial na oczy i odwrotnie. Pamietaj ze sa "zyczliwi" ludzie typu znajoma znajomej widziala.. Badz czujna. Bardzo czujna. Niech cie nie zwiedzie to ze raz czy dwa ci sie udalo ze nie spotkalas w delegacji nikogo znajomego. Nigdy nie bierz jednego pokoju w hotelu z szefem tylko dwa osobne. W ogole hotele odradzam bo tam sciany maja oczy. Wybieraj domki letniskowe do wynajecia albo agroturystyke. I rzadko zostawaj po godzinach. Naprawde rzadko. Maz moze nic po sobie nie pokazywac ale moze cie sprawdzic i wpadniesz. Aha. Odradzam gumki. Lepsza jest wkladka antykoncepcyjna. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd z godz 11.18. I przede wszystkim sprawdz swojego szefa. Musisz w razie czego miec na niego haka. A z tym zostawaniem po godzinach naprawde uwazaj bo kolezanki nie sa slepe. I ekipa sprzatajaca... monitoringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za praktyczne rady przedmówco, wszystko jest ok, pełna dyskrecja, mąż pracuje w zupełnie innej branży, szef jest żonaty i bardzo boi się żony, tak że jak wyjeżdżamy to w zupełnie innych kierunkach, ale zaraz się spotykamy w umówionym hotelu, a gumek nie stosujemy bo jestem uczulona na latex i mam wkładkę od wielu lat, pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do skorzystania w tej sprawie z wróżby i porady mojej wrózki Sofii. Jest świetna i na pewno Ci pomoże. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy małżeństwem ze sporym juz stażem. Z naszym seksem bywało rożnie. Raczej skromnie, bo moja Pani jest mało temperamentna, wiec gdy bylem młodszy i miałem większe niż dziś potrzeby, to musiałem każde zbliżenie zwyczajnie wyzebrac. Nigdy jednak nie podejrzewałem, ze ona swoje potrzeby zaspokaja z kimś na boku i dlatego mnie już nie bardzo potrzebuje. Ja jednak nigdy nawet przez chwile nie pomyślałem o zdradzie, chociaż pewnie były by po temu okazje, bo polowe naszego życia rodzinnego, spędziłem poza domem,pracując na wyjazdach, w tym także zagranicznych. Czasem zastanawiam sie, jak bym zareagował, gdybym przypadkiem dowiedział się, ze Ona w tym czasie miała jakąś erotyczna "przygodę" i dochodzę do wniosku, ze chyba bym się na ina zbytnio nie gniewał gdyby tak byli. W tej chwili, gdy po chorobie i chemii, jestem w tym obszarze, prawie całkiem "nieużyteczny", mowie jej czasem, niby to żartując, ze jeśli jej się trafi jakaś okazja, to może, a nawet powinna z niej skorzystać i sobie od czasu do czasu zaszaleć, ale Ona przyjmuje to tylko z wielkim oburzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlexon
Ja 55, ja 47 i kobiety w podobnej sytuacji. Jeśli chcecie z kimś porozmawiać to piszcie. Bardzo współczuję Wam Waszego losu, piekła... WASZA godność jako kobiet jest deptana , dla Waszych mężów jest to tortura nie do zniesienia. Szefowie ponizaja Was, śmiejąc się z Waszych mężów. Czują się panami. Wasi mężowie nie są stręczycielami a Wy nie jesteście k..... I. Ci, którzy Was obrażają nie mają pojęcia co piszą. mlexon@gmail.com. Opowiem Wam jak ja zdradzilem i co przeżyłem. Trzymajcie się Piękne. Kiedyś wasze poświęcenie dla dzieci i mężów zostanie wynagrodzone. Wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenkagość
No, moja froga, Ja rafzę szybko coś z tym zrobić. Seks na biurku nie oznacza żadnego uczucia. Twój szef poprodtu. Cię bzykniie i zodtawi, a ty biedaku bęfziesz cierpieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 51 lat, z konieczności muszę dawać piczki szefowi, trudno, ale wolę 2x w tygodniu wypiąć dupę na biurku niż być na bezrobociu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żaden romans, ja mam to samo, romans trwa tyle ile mnie facet dyma, spuści sie w dziurkę i po romansie, każdy idzie w swoją stronę, on do żony a ja do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo, romans z nim trwa tyle i jego chuj u mnie w piżdie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec, co zrobić w tej sytuacji,rozwiać swoje dylematy, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuszne podejście do tematu macie dziewczyny, w takie układy nie warto się angażować emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×