Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość speedytorkaaaaaaaaa

MAM ROMANS Z SZEFEM !!!! MOJ MAZ O NICZYM NIE WIE,POMOCY !!

Polecane posty

Gość
Tylko mu nie mów, że jest do dupy, bo szkoda tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
"po co uzdrawiac z nim życie sexualne"..jasne tylko my musimy wszystko uzrdawiac faceci nie musza sie starac o nic..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jasne tylko my musimy wszystko uzrdawiac faceci nie musza sie starac o nic..ech" muszą, dlatego ja jego nie bronie - gdybys mogla zauwazyc... ale to jest mąż, wiec raczej zanim sie go zacznie zdradzac, powinno sie sprobowac cos naprawic... pewnie by to i tak nic nie dało, bo facet zasadniczo olewa takie gadki i uwaza sie za ogiera chocby odbywał raz w miesiacu stosunek trwajacy 1 minute, ale przynajmniej autorka by sprobowala... a ona po prostu znalazła dla męża kogos, kto go zastąpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
skad wiesz czy nie probowala?...znam to doskonale ja juz probowalam wszystkiego..ale jak grochem o sciane..i mam to gdzies zdradzam i bede zdradzac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim zapytaj najpierw siebie czy chcesz to skończyć. jesli tak to będziesz musiała sobie jakoś poradzić z szefem a jesli chodzi o męza t dlaczego z nim nie porozmawiasz, że nie jet tak jak kiedyś że brakuje Ci czegoś w waszym wsółzyciu inaczej sprawy nie załatwiasz, a jeśli kochasz męża i wasz seks na powrót będzie udany to jesli się postarasz możesz naprawić sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic o tym nie napisala, wiec uznaje, ze nie probowala... po co zdradzasz - lepiej odejdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
autorka prosi o pomoc... nie wiem tylko w czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbany
Alez oczywiscie ze mozna meza zdradzic i nie miec wyrzutow sumienia. Idzie sie przeciez za glosem serca, nie to co ci dranie faceci co lataja za kazdą dupą, Mąż jest taki obojetny i zimny. NIE WYBRALAM GO Z WLASNEJ WOLI, to rodzice mi kazali za niego wyjsc. To chyba cos usprawiedliwia, nie ? A on NA PEWNO tez ma kogos na boku, bo przeciez facet inaczej nie moze. ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do zalozycielki Czy szef chce się z nią związac,ze pyta co robić,czy jest dla niego wyłącznie pojemnikiem na spermę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle w temaciue
niszcz niewierne żony-kurwqy 100% nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty blue
spedytorka mówisz że kochasz męża ale jest jednak jakieś ale-> "joooola -Kocham męża,ale nie widzę tego samego u niego Zaraz po ślubie on najchętniej by mnie wysłał do garów ! Zmienił mnie w swoja gosposię ,a nie ukochaną kobietę . Zero czułości,namiętności.Czuję się bardziej jak jego koleżanka ,a nie ukochana kobieta . " ja uważam że raczej nie kochasz męża - jesteście razem bo jesteście do tego przyzwyczajeni .. proponuję wziąć rozwód i legalnie romansować z szefem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbany
Mąż nie jest do kochania. Mąż jest do placenia rachunkow, takl jak kobieta do prania i gotowania. Do sexu ze soba po tym wszystkim juz sie oboje nie nadaja. ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek ajerkoniakowy
zauwazcie ze autorka napisala ze jej maz zdradzil ja przed slubem wiec jak widac to burak nie warty szacunku, wiec autorko poniekad jestes usprawiedliwiona :P ale trzeba bylo go wtedy rzucic, tak to sie konczy wybaczanie zdrady a ja tez sadze ze jej maz pewnie kogos ma, skoro zdradzal przed slubem.. a wy tak go bronicie powinnas sie rozwiesc z nim dla wlasnego dobra, pomijajac romans, a romans moim zdaniem tez lepiej zakonczyc, mozesz stracic prace jak sie szefowi odwidzi romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbany
Podoba mi sie to: zdradzil PRZED SLUBEM. Jakos nie przeszkodzilo to w wyjsciu za niego za mąż. A synek wzial sie z powietrza czy przy pomocy poprzedniego szefa, skoro sex z mezem jest do d* ? ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie jej czepiacie
to jeszcze nic! kiedys jakis oszolom wypisywal, że zdradza zonę po slubie bo nie była dziewicą.:classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek ajerkoniakowy
aha, to przed slubem mozna a po juz nie?? :O zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehehehehehehehe
nie rozumiem jakiej pomocy oczekujesz na forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie to jesteście zajebiści
Ale ja sie pytam...... gdzie byli wtedy rodzice? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
mam wrazenie, ze ty w oglole nie zalujesz tego co sie stalo wrecz przeciwnie, korzystasz ile mozesz i nie wyglada na to zebys miala przestac, jakbys naprawde zalowala to bys z tym skonczyla wiecej piszesz o swojej namietnosci niz o tym, ze zal ci meza nie wstyd ci, ze go tak oszukujesz? a Twoje malzenstwo widocznie jest porazka, skad wiesz co mysla znajomi? ze niby jestescie takim wzorowym maLZEnstwem? nie masz pojecia co tak naprawde mysla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
I takie "spedytorki-dupodajki" jeszcze śmią pisać, że są idealnymi żonami i matkami:P:P:P żona - koleżanka męża :D:D:D - śmiechu warte:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa
Nie oceniajcie ludzi po zachowaniu...!! Chlopak zamordowal swoja babcie za to ze stukala nogą. Dla was jest wstretnym psychopata zapewne..... A prawda jest taka ze mial schizofremie i wydawalo mu sie ze babcia nadaje morsem do kosmitow zeby go porwali.. Smieszne prawda? Ale tragiczne... Nie pisze tego zeby powiedziec ze autorka forum jest psychiczna, tylko prosze zebyscie nie oceniali ludzi pochopnie i powierzchownie. Autorka wie ze nie robi dobrze, szuka wsparcia, a nie wyzwisk. Moze kogos kto pomoze jej podjac decyzje, i przetrwac trudne chwile. Moze musi rzucic prace zeby wyplatac sie z tej sytuacji, a moze podjac decyzje o rozwodzie? Myslicie ze to proste?? Moim zdaniem powinnas gleboko przemyslec sytuacje, najlepiej zdystansowac sie do romansu. Pomyslec o przyszlosci... Czego oczekujesz od zycia? Wyobraz sobie swoja sąsiedke. Ze zwiezyla Ci się z tego co Ty przezywasz. Pomysl na chlodno co bys jej poradzila. Jak widzisz jej przyszlosc w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKT tu nic nierozumie to niechodzi o to c zy jest kurwa dziwka itp. każda z nas kobiet powinła czuć się szcześliwa na codzień z mężem przy boku ale jeśli mąż olewa zaczyna się z nami kochać i niedba onas myśli bzykne i ide spać to co to zamąż ...??? musisz z nim porozmawiać że coś się popsuło w wszym związku i tak być nie może bo wszystko się skończy uratuj swoje małżeśtwom jeśli kochasz męża !!!!! ja zdradziłam mojego męża dwa miesiące po ślubie 2 razy nie żałuje stało się ale porozmawiałam z nim i przeszliśmy straszny kryzys ale teraz jest ok *****też mamy 2 letnią córeczke !!!! a kto tego nieprzeszedł to niepowinien sie wypowiadać..........jesteśmy tylko ludzmi każdy z nas ma sumienie i to jest nasza prywatna sprawa czy sie podajemym takiemu uczuciu poprostu ciekawi nas coś innego jakaś nieznana przygoda no ale niestety naogół żle się kończyn !!! ale życie ma się jedno .....;)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy nic niie rozumiecie
boze ludzi wy piszecie tylko poto zeby ludzi obrazac ona chce usłyszeć rady a wy co najezdacie joola sama jestes DZIWKA DZIWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT LV
zatłukłbym cie na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że twój mąż ma jakąś fajną niunię, którą męczy go tak, że nie ma czasu na ciebie. A co masz zrobić? Przyznać się mężowi i przestać to robić, jak wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to temat sprzed 2lat ciapciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpalona35
ja zdradzam męża z jego szefem od dłuższego czasu, poznaliśmy się na moim weselu, potem spotkaliśmy się parę razy na imprezach i okolicznościowych spotkaniach, pierwszy raz zdradziłam męża z jego szefem na weselu naszego wspólnego znajomego, który pracuje razem z mężem, mój mężulek nieco "zaszalał" z alkoholem i po prostu odpadł, zaś jego szef adorował mnie przez cały ten czas, a że szefuńcio to rozwodnik i napalony na baby piesek szybko mnie zbajerował i wylądowaliśmy w pokoiku na górze sali weselnej. seks ... to nie był w zasadzie seks tylko mocne szybkie rżnięcie. od tamtej pory minęło ponad 2,5 roku a ja latam do niego za każdym razem jak mąż wyjeżdża w długie trasy. nasz seks to czasami mocno zwierzęca, wyuzdana, brudna kopulacja, a czasami cudowne, namiętne pełne finezji spotkanie w łóżku co najdziwniejsze, że mi sie to podoba choć czasem czuje sie jak zwykła kurewka, kocham męża ale lepszym kochankiem jest jego szef i dlatego mu po prostu daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×