Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość speedytorkaaaaaaaaa

MAM ROMANS Z SZEFEM !!!! MOJ MAZ O NICZYM NIE WIE,POMOCY !!

Polecane posty

Gość gość
To jest chyba jedna z niewielu mądrych wypowiedzi jakie tu przeczytałam, zamiast krytykować i wyzywać kobiety które bzykają się z szefami należałoby się zastanowić dlaczego to robią, mamy bardzo złe czasy i często nasi szefowie to wykorzystują dla zaspokojenia własnych dzikich ambicji nie myśląc wcale o nas ani o swoich zdradzanych żonach a przecież one i tak o tym wiedzą i często puszczają się z innymi facetami przyprawiając swoim wielkim MENOM pokażne poroże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romans to jest z osobą która nam się podoba, lubimy z nią przebywać a seks jest tego uwieńczeniem, natomiast nazywanie seksu z szefem tylko dlatego żeby nas nie zwolnił nie nazywa się romansem, oni nas wykorzystują wiedząc że nie mamy innego wyjścia, ja też daję szefowi, mąż o tym wie, ale wie również że bardzo trudno będzie nam żyć gdy tę pracę stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 47
Bardzo słusznie, nie nazywajmy seksu z szefem romansem, bo to jest zasadnicza różnica kochać się z kimś z chęcią, a rozkładać nogi facetowi po to by utrzymać się w pracy, tu już nie ma przyjemności tylko jęczenie i udawanie orgazmu po to by on był zadowolony że mi dogodził a sobie ulżył i pobudował swoje chore ''ego''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sytuacjach trudnych zawsze proszę o ich rozjasnienie dobrej tarocistki. Za taką uwazam Sofii, ktora wróży emailowo i jest konkretna i rzeczowa. Jesli potrzebujecie takiej porady piszcie do niej na email tarocistkasofii@wp.pl . Wróży odpłatnie ale jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, szef też człowiek, a najważniejsze to wszystko utrzymać w tajemnicy, bzykanko myju myju i do męża na poprawkę hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze robisz, ja też tak robię o kilku lat, co jakiś czas nadstawiam dupę szefowi, mam pracę pewną i płacę dobrą, bo wiadomo po 40-stce to już trudno znależć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Ty jedna dajesz d**y szefowi, u mnie są młodzi szefowie, a stare d**y po 40-stce chcąc się utrzymać w pracy to jedna przez drugą pieprzą się z nimi, nie ma dnia żeby któraś nie wypięła d**y albo nie rozłożyła się na biurku a faceci dymają je i się śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 55
Masz rację przedmówco, oni się śmieją z nas a my z nich, często mają młode i ładne zony a na stare i rozjebane dupy lecą chyba tylko po to żeby się zlać w pizdę starej babie hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd Wy wiecie, że koleżanki z pracy romansują z szefem, one się tym chwalą? A może to tylko plotki. To nie jest dobry pomysł pozwalać na seks z szefem dla pracy, musi być inne, bardziej moralne wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 55
Miły przedmówco, pomiędzy romansem a seksem jest zasadnicza różnica, a żadna kobieta nie chwali się tym, mamy przecież swoje rodziny, o tym się mówi tylko w ścisłym gronie, tylko kobiety które znalazły się w podobnej sytuacji i mają do siebie zaufanie mogą o tym mówić, a seks z nimi, cóż, wypnie się dupę i masz ulżyj sobie człowieku a mnie pozwól pracować i żyć i to jest taki romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak typowa prostytutka w bramie. Jakaś sfrustrowana kochania wyciąga swoje stare tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 55
Prostaków nie sieją a sami się rodzą i tu wypisują głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a największym prostakiem co wypina dopsko każdemu jesteś ty JA 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETY TO KURWlSZONY
MAM I JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 55
Ale się dupki popisują głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się. Nic się nie stało bo taki skok w bok to tylko uprzyjemnia codzienne życie. Ja też zdradzam męża i nie mam żadnych wyrzutów sumienia, bo to ożywia nasz związek. A ja się czuję doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam tylko poczatek,autorko robisz bledy ortograficzne.Nic dziwnego, ze pozniej mezczyzni maja kobety za scierki do podlogi.Zamiast porozmawiac z mezem woli sie puscic.Ehh przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczęściej kochankami żonatych zostają rozwódki, które same zostały zdradzone przez mężów i do tego porzucone. wchodzą w romans z żonatym z myślą mi zabrała inna męża to ja zrobię to samo i stosują te same sposoby co kochanki ich byłych mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy w ogole piszecie?Puszczam sie z szefem bo inaczej mnie zwolni hahahahah dobre dobre to moze od razu zostancie prostytutkami bo to dziala na ten samej zasadzie.Jestescie albo bardzo slabe psychicznie albo macie cos z glowa i wam sie to podoba ze dacie szefowi d. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacja dalabym w morde takiemu zalozyla sprawe o molestowanie i jeszcze by mi odszkodowanke placil ale wy nie biedne zastraszone bo po 40to juz pracy nie znajdziecie -psycholki z was jakies bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 55
Ale byś narobiła najwięcej, wywalili by Cię z pracy, sprawy w sądach ciągną się latami a czas leci i siedzisz bez pracy, tak że wyboru nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumaczą się sfrustrowane kochanice jak tylko mogą. Tak, zmusza cię szef, żebyś biegała za nim z wypiętą dopą. Jest jeszcze coś takiego nic warty tłumoku jak inspekcja pracy i tam nie ma zlituj się. Jakbyś zgłosiła nawet anonimowo, że przełożony w pracy znęca się psychicznie, molestuje i zastrasza, swoje pracownice, to taki dziad leci na pysk z pracy w trybie natychmiastowym, a ty zostajesz. Widać, że ci się koofestwo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość że takie qrwy latają z wypiętym dopskiem za żonatym w pracy to jeszcze go szantażują ze jak jej nie wyyroocha w zakładowym kiblu czy na biurku to jego żonę powiadomi o zdradzie albo mu inną świnię podłoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA 55 ty stara głupia ku/rwo zakładowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 55
Szkoda mi Was smutne pedałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać żeś ułomna stara ku/rwo i tylko się nadajesz do spuszczania spermy po kątach, skoro dla ciebie każdy szanujący się człowiek to pedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA 55 pedała to ty tępa qrwo poślubiłaś dlatego wypinasz dope w pracy cudzym mężom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 55
Już ulżyło Wam pedałki, zaspokoiliście się, a jak nie to piszcie i walcię się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr hugh
Rzuc frajera i wybierz ogiera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA 55 jesteś chora psychicznie stara ku/rwo. Lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 55
Zamiast pisać głupoty zamień się ze mną na rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×