Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

co jest? czemu ci źle? mi też zajebiscie i jeszcze wino mi sie kończy, mam wóde ale zero przepitki:( i jeszcze jakies piwo którego akurat niecierpię, a moze poczułabym się troszkę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
to dlaczego ja jeszcze mam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
jest mi zle, bo- nic nowego- jestem sama... bylam na koncercie Groniec- swidrujacy, bezlitosny glos- jakis dupek mnie olal- nie pierwszy raz... a jestem ladna, fakultety... niezalezna... jednego czrgo mi brak to drugiego czlowieka... dlaczego ta pustka takmnie dreczy i dobija? dlaczego nie potrfaie zyc/byc ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
dlaczego sie boje? jestem tchorzem... mysle czasem o smierco... skad ta wiara, ze jutro bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
mam dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest byc samej, tzn w sensie ze bez faceta na stałe, nie wiem kiedy zacznę uwazać inaczej, nie prędko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
co w tym fajnego... czuje sie niczyja nijaka i bezksztaltna- nie czuje dotyku, zapachu, aksamitu ust... zapomnialam co to seks... przypadkowy odrzucam, a trzesienia ziemi nie ma... wiec co jest takiego "och" w byciu samotym/samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak ci dwa bardzo poważne związki nie wyszły to ci sie odechciewa wiązania z kimś tylko po to zeby, no własnie po co...? przytulić się mogę do przyjaciela, pocalować mnie moze też przyjaciel, przespać się też mogę z wolnym przyjacielem a wyjść gdziekolwiek mogę ze znajomymi oczywiście fajnie byłoby mieć do tego wszytskiego o czym pisałam wyżej jedną osobę ale to nie koniec świata jeśli przez jakiś czas sama bedziesz musiała sobie to organizować ja właśnie uczę się że mogę żyć bez Niego i że mam wartość sama w sobie a nie jako dodatek do fajnego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi sie nie udaje 😭 1. obiecalam sobie ze dzis nie pije a siedze i pije jak glupia :O 2. mialam dzis wracac do Polski i co?tez chujnia nie wracam teraz tego zaluje 😭 3.no i ten pojebany Łukasz...tez masakra i tragedia .nie ma co ,wysiadam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja itsOnly:) nie było cię wczoraj, bo...? co z tym kolesiem, znów koniec euforii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
witajcie, fajnie, ze jestescie:-) pije klasycznie winko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no ja już nic nie piję, niebardzo mam co, zresztą jak mówiłam ostatnio na smutno nie ma takiej frajdy jak na wesoło a dziś mi już jakoś niewesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tradycyjnie-winko ale jakies takie obrzydliwe :O troche kasy za nie dalam ,myslalam ze bedzie ok a tutaj taka wtopa nawet kupowanie wina mi niewychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym filmie usłyszalam ostatnio ze 'jest czasem taki dzień w życiu kobiety kiedy nie cieszy cię nawet nowa para butów kupionych po przecenie' ... jest czasem taki dzień, ale jutro może bedzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre ale niestety prawdziwe ,kupialm dzis fajny fikusny sweterek dla poprawy humoru ,normalnie bym sie cieszyla jak dziecko ale dzis?oj nie nie ... dzis usmiech na mojej twarzy sie nie pojawi chybaze wypije cala butelke obrzydliwego wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ją wypijesz to albo zapomnisz ze chciałaś zobaczyć ten uśmiech albo nie będziesz w stanie nic już zobaczyć;) co z łukaszem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bye bye, zajzyj tu jeszcze bo mialas z nami pić a tu wpadłas się przywitać a teraz dobranoc;) no, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokoj dno i wodorosty ,nie kumam jego .dzis wyrzucilam z siebie wszytsko co mi na zolodku lezy a ten nic kurwa doslownie nic ,dzisiejsza cala ta sytuacja przewazyla o wszytskim choc jego szwagier pow zeby dac mu czas na przemyslenie bo sie boi bla bla bla ale sorry tez mam swoje uczucia i dalej byc tak nie moze .pocieszam sie faktem ze jutro sie wyprowadzam nie bede z nim jzu mieszkala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novalijjka
widze że tu wszyscy sie znają...aczkolwiek dołączam sie do pijących dziś wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cię z otwartymi łapkami:) itsOnly - ale masz w planie zostać w UK? dobrze pamiętam że przez to że zostajesz przerywasz studia? wiesz co ja ci powiem szczerze że sama już nie wiem, wiesz nie jestem specjalistką, ale jak komuś zależy to ci to powie, pokaże a ten koleś się dziwnie zachowuje, on się boi bla bla... no ale właśnie bez jaj albo chce albo nie chce... ...zapomnialam co jeszcze chciałam napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wiesz ... wiem jakie mial przycia z poprzednia panna ale bez przesady najpierw caluje potem olewa potem znowu caluje ,nie jestem z kamienia i tez mam swoje uczucia ... Co do zostania w UK jesli mialoby cos wyjsc z nim to bym zostala a tak to wracam na studia nie bede marnowala sobie zycia tutaj myslac o nim i rozpamietujac ,wroce dokoncze studia ,bede imprezowala i zapomne ,jakos to bedzie :) mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dosc juz o calej tej sytuacji glupiej ,leiej pogadajmy o czyms wesolym :) Kurde kiedys sie wkurzalam ze wpdlam na kafe i sie uzaleznilam a teraz nie zaluje ,mozna tu znalezc kilka fajnych osob z ktorymi mozna dosc interesujaco pogadac a i podszywacze piszac durne komentarzepotrafia czlowieka rozsmieszyc i wywolac usmiech na mordce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×