Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieufna perfumiarka...

PYTANIE O PERFUMY w UK

Polecane posty

A wracając do tematu ;) najlepszym źródłem perfum dla mnie w UK jest... ebay A jeśli chodzi o sklepy, to czasem zaglądam do Debbenhamsa Niestety nie mam dostepu do dobrych perfumerii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boootsssss
Zgadzam się Debenhamus jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boootsssss
Etheria..., a jeśli ktoś ...nie jest personelem sklepu to co ..ma nie kupować...Wiesz mieszkałam kiedyś tam gdzie produkuje sie ketchupy, też miałam je 75% taniej, a ty musiałes kupować w sklepie.... No..., chyba, że nie lubisz ketchupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boootsssss
I jeszcze coś...funciaki też są OK...W końcu nikt tam Diora nie kupuje...ale już jako takie kosmetyki Sally Hansen czy Ravlona czasem sie trafiają...W Polsce zrobiły swego czasu furrorę perfumy Umbro z Uk...ejskiego funciaka i szły jak świeże bułeczki po 30 zł za sztukę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomoooooo
polaczki lubia tanie zapachy....bleeeeeeee po co placic 200 zl jak mozna za 30 kupic jakies gufno...oby tylko z zagranicy, zawyzyc cene i wszystko sie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupuje w TJ.HUGHES
tam sa markowe kosmetyki po 2 do5f szt. lanclome,rimmel maybeline loreal.... i rozne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaManchester
http://www.superdrug.com/ to adres sklepu z kosmetykami.Bardzo często spotykany w Anglii.Ceny są naprawdę ok.Ja kupiłam perfumy LACOSTE różowe,50 m. za 29.99.Jest wiele promocji na kosmetyki i perfumy.Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te same lacoste w tj.hughes
Kupisz za GBP15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirara
Dobra opcja to kupowanie przez http://www.edp24.pl/ od razu większych ilośc***erfum. Hurtowo wychodzi naprawdę dobrze cenowo, bo jednak transport do Uk kosztuje z PL:) zawsze jak zamawiam to myślę by wrócić do kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×