Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Spanielka

ZESPÓŁ MUZYCZNY W KUJ-POM, TORUŃ!!!

Polecane posty

Czasem restauracja czy Dom Weselny, w których wyprawia się wesele, mają namiary na zespoły weselne, które wcześniej u nich grywały. Radziłabym tam zasięgnąć języka, tym bardziej, że będziesz miała okazję posłuchać danego zespołu "na żywo" :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę sprytu :) Wystarczy powiedzieć, że szukasz sali weselnej i czy właściciel nie ma namiarów na dobry, sprawdzony zespół, który już u nich grywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanuszka
Witajcie dziewczyny, orientujecie się co do zespołu DOBRY BAND z Inowrocławia? Mamy ich mieć na naszym weselu w lipcu jednak nigdzie nie mogę znaleźć opini na ich temat. Mają stronę internetową (www.dobryband.pl) i prezentują się całkiem dobrze jednak zależałoby mi na otrzymaniu jakiś informacji jak sprawdzają się na żywo. Cenna będzie dla mnie każda informacja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkare
Wracam do tematu - szukam jakiegoś taniego zespołu na małe wesele. Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Jan.
miałam skromne wesele (było około 60 osób) w Hotelu Gotyk i imprezę prowadził mi p. Tomasz Motylewski. Byłam bardzo zadowolona - skromnie nie oznaczało gorzej. Kontakt do niego znajdziesz na jego stronce www.zespolmuzyczny-tm.pl. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkare
A nie wiesz czy ma swój sprzęt? Chodzi mi o nagłośnienie i oświetlenie? Sam dojeżdża do Torunia? Bo widziała na stronie, że jest z Łysomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Rewersi z Węgierska, czy tego typu miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie, bo ich 5 jest, więc może za duży band na małe wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Jan.
Dojeżdża sam. Swój sprzęt też ma - nie musisz się martwić. Ja mu zaufałam i nie żałuję. Muzyka też niezła - zawsze w kwestii repertuaru możesz się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nie grał zespół quesera z torunia, ale z tego co słyszałem to grają w całej polsce, byliśmy z żona bardzo zadowoleni- śmiało możemy polecić ten zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest T&M. Jeden pan, grał u mojego kuzyna na 18tce i na weselu u koleżanki. Fajny, ładnie śpiewa, różne piosenki, w sumie coś dla każdego. No i jest niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam T&m. Naprawdę fajnie - z klasą i humorem. Muzyka ok, repertuar do obgadania, pan chetnie sluzy rada i doswiadczeniem. Ma dobry kontakt z goscmi, tance sa do rana. i jest tani, to tez wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też musze polecic T&M! Świetna zabawa, fajna muzyka, tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka760
W Toruniu, to mogę polecić zespół muzyczny (co prawda jednoosobowy, ale mimo to klimatyczny i tani) T&M. Miałam okazję słyszeć jak gra, jak zabawia gości, więc dlatego mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaniaaa
W Toruniu, to mogę polecić zespół muzyczny (co prawda jednoosobowy, ale mimo to klimatyczny i tani) T&M. Miałam okazję słyszeć jak gra, jak zabawia gości, więc dlatego mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaW
U mnie na weselu będzie grał zespół Lemar. Grali u mojej koleżanki w Ostaszewie. Bardzo nam się podobało. Bawiła się cała sala, a nam chodzi o to, żeby nasi goście ubawili się na naszym weselu do rana oraz aby pozostały im niezapomniane wspomnienia. My tak właśnie wspominamy ślub koleżanki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Que Sera z Torunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsds
Ostatnio jestem częstym gościem na weselach. Wśród zespołów, które grały najbardziej podobał mi się zespół Przyjaciele z Giżycka. Muzycy potrafią zagrać niemalże każdy hit i doskonale bawią gości śpiewem przy stołach. Podobno mają swoje konto na Facebooku więc jak chcecie to łatwo można ich odszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topM
ja również polecam quesera! są młodzi, energiczni i świetnie bawią gości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina 92
Zespół Talar DZIĘKUJEMY za 10.08! Pełna klasa, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, ogromna dawka humoru i zabawy! Przygotowany i dopracowany każdy szczegół. Każdy wspomniany drobiazg, zrealizowany. Idealnie dobrana muzyka i świetny klimat. Cała,niemała sala roztańczonych i zachwyconych gości to najlepszy dowód na to, że impreza była poprowadzona kapitalnie. Kolejne świetne wesele w naszej rodzinie z zespołem Talar. Mistrzowska robota! Dzięki i do zobaczenia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×