Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeciętny facet tej ziemi

Przepraszam wszystkie kobiety !

Polecane posty

Gość przeciętny facet tej ziemi

wy jesteście idealne, zawsze wierne , nigdy nie zdradzacie, zawsze wyrozumiałe i kochane, wcale nie lecicie na wygląd czy kasę, zawsze dążycie do kompromisów nie fochujecie, nie próbujecie stawiać na swoim i być zawsze górą, nigdy nie naciągacie i nie wykorzystujecie tego, że jesteście kobietami........Ja nie wiem jak my faceci zło i zakała tego świata możemy koło was żyć...to forum mnie oświeciło jakie wy jesteście a jacy my....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty naszoklasowiczka
jakbyś mówił o mnie:P Poza tym ciesz się, że tu trafiłeś:P Inaczej ciągle żył byś w niewiedzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
a za co nas przepraszasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętny facet tej ziemi
jem kupę swojej Pani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękiiiiiiiiiii
i jeszcze jedno wszystkie jesteśmy piękne. Mam prośbę czy potrafisz sprawić żeby Jarek 84 to zrozumiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksa
babę zesłał bóg ,RAZ mu wyszedł cud;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wreszcie jakis madry facet na tym pieprzonym forum ,mezczyzni biezcie z niego przyklad ;) :P Ok ok wiem ze jestesmy wspaniale ,doskonale ,zajebiste itp itd duzo by tutaj wymieniac ale nie bede bo wpadniemy w samozachwyt tylko chaialam dodac ze mamy tez male wady ale takie tyci tyci ze niemlaze niezauwazalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
Przecież to ironia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeetam
masz racje autorze, baby to chuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
trafna ironia... jak czytam te bzdety to mnie skreca i przekonuje sie ze nawet jak bede totalnym hujem i hamem swiat sie nei zawali - bo od tysiecy lat takie sa kobiety..... a zreszta i tak bede przez to bardziej porzadany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasd
przeciętny facet tej ziemi Witaj na ziemi! Z Twojej wypowiedzi wynika, że załapałeś reguły zabawy zwanej "relacje damsko-męskie". Więc życzę udanej gry i przewagi sukcesów nad porażkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
niektorym facetom zajmuje duzo czasu by to odkryc... kobiety sprawiaja wrazenie jakby wszystkie przechodzily przyspieszony kurs w tym temacie w okolicach 16 roku zycia.... no ale nie moze byc zwyciezcow bez przegranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLAMOROUS 22222222222
niestety ale baby, to najwieksze szmaty na tym swiecie, nie nadajace sie do niczego innego tylko do rodzenia dzieci-z wychowaniem-juz gorzej- szmaty wychowują kolejne szmaty i kolo sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLAMOROUS 22222222222
a na topicu "Kochanki" masz 2500 stron wypowiedzi samych takich suczy, tylko im dawanie d u p y w glowie, niewykształcone, puste, wredne szmatulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×