Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dingdong

wybieram sie ze swoim facetem do klubu ze striptizem

Polecane posty

Gość dingdong

jak sie zachowac?mam wkladac laskom w majtki kase?zamowic na lap dance?czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Tam to uważaj żeby nie dostać lecącym drinkiem w łeb, bejsbolem, a w najmniej brutalnym łokciem w tył głowy. Tam się tylko leją. Nie możesz zaprosić kilka koleżanek które będą tańczyły nago???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingdong
ale my sie wybieramy do jednego z ekskluzywnych klubow w londynie,jest ich cala siec w stanach i tutaj.to nie jakas mordownia. nie chce patrzec na gole kolezanki,z reszta trudno byloby mi takie znalezc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Jakbyś zagadała, kasą słowa poparła to by się zgodziły. A jak jesteś pewna że ten klub ma wysoki poziom "security". To zachowuj się zwyczajnie jak w dyskotece. Zamawiaj lap-dance, a i dużo nie pij bo tam szkoda kasy na drinki. Udanej imprezy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingdong
dzieki:Dmoze to zabrzmi dziwnie,ale juz doczekac sie nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
To nie brzmi dziwnie, ale normalnie. Kobiety uwielbiają oglądać striptizerki. W Polsce jakby te kluby trzymały wysoki poziom bezpieczeństwa to klienteli było by połowa dziewczyn, a połowa facetów. Jak nieraz byłem tak do godziny 23-ej to dziewczyn klientek było sporo, a jak bandziorki sobie popili i zaczęli się lać między sobą, to wszystkie klientki dawały dyla zabierając ze sobą swoich chłopaków, lub koleżanki. Z dziewczyn zostawały tylko te co tam pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×