Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Randka*

Randka w Rzymie.

Polecane posty

uczepilam sie nieznanego:P? to sie chlopak usmieje jak to przeczyta chyba musze przestan z nim pisac:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
CIężko Ci będzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Lepiej by się zastanowić nie nad tym dlaczego ja się przyczepiłem Nieznanego, lecz dlaczego Ty to zrobiłaś? Kto się kogo uczepił, to nie twój zakichany interes :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Ależ Nieznany, najsłodszy, brylancie mój niebieski - Ty się podlizujesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Poniekąd mój, Nieznany. W końcu jesteście na moim "topiku". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ależ Nieznany, najsłodszy, brylancie mój niebieski - Ty się podlizujesz. Pedał jesteś czy co? :o Coś czuje, że dostałeś od niej kosza i ossssstro próbujesz sie odegrać :) Szkoda, ze robisz to tak nieudolnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Nerwowy jesteś, kolego Nieznany. Nie, ja nie dostałem kosza. Fakt, nie udało mi się nakłonić koleżanki do wysłania zdjęcia, ale nie zamierzam przez to pozbawiać się życia. :-) Ja tutaj nie narzekam na brak zainteresowania. Jeśli już, to raczej na jego nadmiar. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ja tutaj nie narzekam na brak zainteresowania. Jeśli już, to raczej na jego nadmiar. Wow, super jesteś :o Przegrane życie w realu i brak powodzenia u kobiet rekompensujesz sobie powodzeniem na forum dla idiotek? :) To jest dla Ciebie nobilitacja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Dość odważna diagnoza, przyjacielu. A skąd przekonanie, że moje życie jest przegrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Poza tym ja z idiotkami nie mam żadnej przyjemności. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Dość odważna diagnoza, przyjacielu. Nie jestem twoim przyjacielem :o >> A skąd przekonanie, że moje życie jest przegrane? Normalny człowiek nie musi chwalic się powodzeniem na forum internetowym, a ty wyraźnie poczytujesz to sobie jako sukces :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
:-) O tym, kto jest moim przyjacielem, Nieznany, a kto nim nie jest i nie będzie, decyduję wyłącznie ja sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
A gdzie Ty dostrzegłeś przechwałkę? Ja jedynie podniosłem istnienie oczywistego faktu. "A fakty" - jak się upiera pewien XX-wieczny klasyk literatury światowej - "fakty, to najbardziej uporczywe sprawy pod słońcem." :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> A gdzie Ty dostrzegłeś przechwałkę? Tutaj: "Ja tutaj nie narzekam na brak zainteresowania. Jeśli już, to raczej na jego nadmiar." To nie moja brocha, chcesz to sie chwal, ale dla mnie to jest żałosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Nieznany, Ty umiesz czytać, kolego? To nie żadna przechwałka ale stwierdzenie zwykłego faktu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Poza tym, powściągnij emocje. Nie warto. Rozdrabniasz się, podczas wygląda na to, że koleżaneczka będzie wymagała od Ciebie jeszcze sporych inwestycji i pracy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Dziękuję. Tylko w końcu przestań krzywić gębę, bo robi to z Ciebie ponurasa. Nieco więcej pogody ducha. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
I nie zazdrość. Zazdrość, to zupełnie paskudne uczucie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
O! Tak jest znacznie lepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Dzień dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Dobrze, ze do 12 października jeszcze sporo czasu, bo na razie to ja tu widzę tylko Campa i Tamari, a oni na tej kawie mogą okazać Ci mniej zainteresowania niż byś oczekiwał (będą zajęci sobą) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Oni nie wchodzą w grę. Nieznany mi podpadł, a Tamari postanowiłem zlekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Ja czegoś takiego nie obchodzę, Luśka, więc nie oczekuję żadnych życzeń. Swoją drogą, gdybyś w charakterze prezentu zechciała mi ofiarować Zuzuku, być może zmieniłbym moje nastawienie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×