Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loretta23

czy związałybyście się z facetem, który otwarcie powiedział wam, że

Polecane posty

Gość loretta23

...że zdradzał swoją byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliiinaa
wszyscy powinni sie seksić sex to zdrowie. wiec ludziska do roboty niech wszyscy z wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdstghrtwaja
ja bym sie chyba nie odważyła...zalezy tez od powodów zdrady...jeżeli oczywisice mogą byc takowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta23
no własnie... a gdyby chodziło nie tyle o jakieś nowopoznane laski, ale o pewne zaangażowanie uczuciowe... czyli zdradzał swoją byłą... ze swoją poprzednią laską.. a później z jakimiś tam jeszcze dziewczynami, powiedzmy koleżankami, przy czym nie był to tylko sex, ale coś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensi.
Nie, bo jak 2 razy zdradzil, to zdradzi i 3, nawet jesli w tej chwili jest bardzo zakochany w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensi.
aha, jeszcze jedno, zdrady nie da sie w zaden sposob usprawiedliwic, bo jak facetowi cos nie odpowiadalo w kobiecie, mogl z nia porozmawiac lub po prostu odejsc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz, jesli dziewczyna mu nie odpowiadala , byl z nia bo mial jakies tam swoje powody, czy np. bylo mu wygodnie a nie kochal jej to ja zdradzal... jak pokocha kobiete jakas to nie bedzie myslal o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to jakas meska kurwa rozumiem, ze komus sie moze zdarzyc zapomniec ale notoryczne zdrady to juz dla mnie przegiecie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta23
zdania podzielone...dla mnie sprawa jest prosta, ja z takim facetem nie moglabym byc za zadne skarby, ale to pewnie dlatego, ze ta zdradzana byłą bylam ja. rozstalismy sie wcale nie tak dawno i wlasnie sie dowiaduje, ze na dniach on ma slub...ze swoja obecna dziewczyna, ktorej, jak twierdzi, przekazal wszystkie szczegoly z naszego zycia i poinformowal ja o tym, ze robil mnie w balona przez ladnych kilka lat, ladnych kilka razy... a ona mimo wszystko chce za niego wyjsc! sama juz nie wiem, czy to normalne, czy dziewczynie po prostu szwankuje instynkt samozachowawczy, czy moze tak strasznie chce wyjsc za maz, ze bierze pierwsze co podleci, byle tylko miec to za soba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrinkle
Pewnie to drugie. A Ty sie nie przejmuj i ciesz sie, ze za barana nie wyszlas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:20 agivp (agivp@interia.pl) no ale wiesz, jesli dziewczyna mu nie odpowiadala , byl z nia bo mial jakies tam swoje powody, czy np. bylo mu wygodnie a nie kochal jej to ja zdradzal... jak pokocha kobiete jakas to nie bedzie myslal o innych ...przez czas jakiś, o potem skończą się motylki - a on, miast starać się odbudować, poszuka najprawdopodobniej innego egzemplarza. Faceta poznaje się po tym nie jak zaczyna, a jak kończy. Naprawdę uważasz, że warto być z człowiekiem, który robi coś \"bo mu wygodnie\" nie troszcząc się o uczucia innych? Oraz z takim, który jeśli pojawią się problemy, nie stara się ich rozwiązac, a ucieka od nich? I który nie ma honoru...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta23
ooo ja sie bardzo ciesze, ze ten toksyczny zwiazek juz sie skonczyl... szkoda mi tylko tej dziewczyny, bo od wspolnych znajomych wiem, ze to taki typ szarej myszki, ktora w towarzystwie sie nie odezwie, raczej woli siedziec cicho... no idealna dziewczyna dla niego - kobieciarza, zawsze brylujacego wsrod ludzi, towarzyskiego... i latwo sie zakoch.ujacego... nie twierdze, ze ona nie jest z nim szczesliwa...pewnie jest. ale jestem niemal pewna, ze jak sie pojawia nadprogramowe kilogramy po ciazy, pare rozstepow i cellulit, to laska zostanie tak samo brutalnie kopnieta w dupe, jak ja...tylko trudniej jej bedzie sie z tego wyczolgac. i pewnie wina bedzie oczywiscie jej, bo "jak mogla przytyc!" dla mnie to naprawde dziwne, oni sa razem niecaly rok... ja, gdybym dowiedziala sie od faceta takich rzeczy o jego bujnym zyciu "poza zwiazkiem", to pierwsze co - wzielabym go ostro pod lupe, zeby sie upewnic, ze mi takich numerow nie bedzie robil... a ona cala w skowronkach, zobaczyla pierscionek i frrrruuuu..suknia slubna, welon...ah, kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 28 lat
nie potepiam zdradzajacych, bo wiem, ze bardzo trudno jest byc wiernym, jednak mysle, ze trwaly zwiazek mozna zbudowac tylko z kims, kto ma moralne zasady i stara sie byc wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie ma zdrowy kręgosłup moralny i kocha się swojego partnera, to wierność nie jest żadnym wysiłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogadonieba
a mysliscie ze moge spytac mojego chlopaka tak wprost czy kiedys zdradzil jakas swoja dziewczyne? wypada o takie cos pytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
To zalezy jaki ten facet jest. Jesli pasowałby mi, podobał sie to oczywiście że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że możesz się go o to zapytać. Ale nie na poważnie, najlepiej w żartach. Dobrze jeśli trochę sobie wypije. Faceci po paru głębszych robią się tacy szczerzy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
sama zdradzałam kogos kto mi nie odpowiadał i czegos brakowało. Jak wszystko gra nie ma mowy o zdradach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"rozumiem, ze komus sie moze zdarzyc zapomniec\" zapomniec sie i pieprzyc z kims innym? chuj mi opadl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×