Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Znam takich facetów.

Polecane posty

Bardzo jest dużo jest takich facetów... kobieta jest dumna i szczęśliwa na początku kiedy się z nimi zadaje, a potem wszystko by oddała żeby wszyscy zapomnieli że miała z nimi coś wspólnego... lub modli się żeby się nikt o tym nie dowiedział. Wstyd taki jakiś ją ogarnia... :):):) Strasznie dużo takich facetów znam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Każda ma takiego co by się w zyciu nie przyznała że coś miała kiedyś z nim wspólnego.... a nawet kilku chyba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Ale ja taki nie jestem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Cześć, Retro. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - wierze Ci... podobno na spacerniaku można rózne indywidua spotkać... poproś lekarza prowadzącego o jednoosobową salke i indywidualne spacery - powinno pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło... 🖐️ pomyśl że ciebie się też niejedna wstydzi.... jak ci z tym..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
komiczne to glupek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wstydze Komicznego... ja się wstydze czasem za niego....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie dygresje: Jedna na temat - u mnie to nawet powyżej statystyk: z 4 facetów z którymi byłam do 3 bym się nie przyznała :-P Czwarty to mój mąż :-D Druga nie na temat - Retro - jestes moją idolką:-D Tak ogólnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra retro
komu dałas doopska że teraz tak bardzo się wstydzisz? bo wyraźnie cie to gryzie i chcesz sie pocieszyć że inne mają tak samo :) trzeba było się nie zadawać z byle szmatą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Mnie się kobiety wcale nie wstydzą, Retro. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kobieta jest dumna i szczęśliwa na początku kiedy się z nimi zadaje" pomimo, iż nawet Stevie Wonder po 5 sukundach lustracji stwierdziłby, że nalezy takiego typa omijać szerokim łukiem... to działanie zblizone do sytuacji w ktorej wsadziłbym członka w elektryczną temperówkę a potem założył temat o braku zaufania do urządzeń biurowych i niebezpieczenstwie ich stosowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 4 facetów z którymi byłam do 3 bym się nie przyznała Swietnie, świetnie,swietnie.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo, iż nawet Stevie Wonder po 5 sukundach lustracji stwierdziłby, że nalezy takiego typa omijać szerokim łukiem... Uwaga, po czym poznajemy, drogie panie, że Komicznego nalezy omijać szerokim łukiem..? :) Bo poznajemy, prawda...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj głos
Zagłosuj na moją najpiękniejsza, najmądrzejszą i najchudszą dziewczynę Joasię P. , bo jest tego warta i ma wygrać http://www.express.bydgoski.pl/look/article. tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=1016&NrSection=1&N rArticle=115166&IdTag=18 Z góry dzięki - wiem, że jest niezłą laską - typowa modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wlasna rękę
Kto wychowuje tych facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - Ty mnie nie omijasz, bo jestem bardzo złym człowiekiem :P a kobiety takich lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, dziękuję za kolejne potwierdzenie tezy. ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze to chodzi o okres zakochania który przysłania wady faceta:o i pozniej gdy to minie to zastanawiamy sie jak mozna bylo sie publicznie pokazac z facetem który wkolko przeklinal, byl delikatnie mowiac malo inteligentny albo był zupelnym leniem i nierobem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam takich kobiet... i mało który facet ma (z wyjatkiem byłych retro :P )... wniosek - mężczyźni nie sa naiwniakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja mysle ze to chodzi o okres zakochania który przysłania wady faceta" Niekoniecznie. na początku każde "kurwa" może być z sukcesem zastąpione słowem "kochanie" :) jest to co prawda męczące, ale da się zrobić... :) Uwaga na podstępną męską grę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam takich kobiet... hahahahah! bo padnę.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×