Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mazanek

Plastyka brzucha u Zawisza

Polecane posty

Thai, powiedz, jak się czujesz? Ile czasu trzeba żeby dojść do siebie? Pod narkozą miałaś operację? A dokładnie jakie miałaś problemy z brzuszkiem? Był obwisły czy duże rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
witaj, jesli idzie o moj brzuch to był on naprawde duzy /jak w 5 mies ciazy/ z powodu miesni ktore sie rozeszły po cesarkach. rozstepy tez oczywiscie były no bo musiały ale w zasadzie to najbarziej przeszkadzał mi ten fartuszek w dole brzucha. oczywiscie miałam pełna narkoze. dzis mija 5 doba po operacji i jest juz o wiele lepiej- serio,serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
moim zdaniem najgorzej jest w pierwszej dobie. potem z wolna ale zdecydowanie wraca sie do siebie. ja bym wolała wiecej sie ruszac ale moj lekarz kazał zdecydowanie lezec jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że zdecydowałaś się na ten zabieg. Czy oni ci obcięli ten \"fartuszek\" i masz płaski brzuszek? Czy nie możesz już zachodzić w ciążę? Pewnie droga taka operacja... Gratuluję odważnej decyzji i życzę szybkiego powrotu do funkcjonowania :-) Bądź posłuszna lekarzowi, żeby szybko się zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
dzieki, bede sie pilnowac . dzisiaj lekarz stwierdził ze goi sie ok wiec powinno byc wszystko w porzadku.fajny jest taki mały i zdrowy brzusio to prawda, a pieniadze coz- rzecz nabyta wydawałam juz na wieksze "głupoty" . teraz jestem serio zadowolona i licze na to ze wszystko sie dobrze skonczy pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Troszkę mnie tu nie było. Mężatek co tam u Ciebie doszłąś juz do siebie no i czy warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Troszkę mnie tu nie było. Mężatek co tam u Ciebie doszłąś juz do siebie no i czy warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
dorunia ja robiłam plastyke u dra ciesińskiego w ars-medika w krakowie.i powiem ci ze jestem bardzo zadowolona z tego wyboru lekarza bo jest on spokojnym,zrownoważonym fachowcem , bez przerostu ambicji i parcia na kase. "solidny rzemieslnik" po prostu mozna mu zaufac.klinika jest nieco za skromna i wyglada jak na dzisiejsze czasy troche za skromnie ale patrzac z perspektywy czasu nie sa wazne marmury na podłogach tylko poczucie bezpieczenstwa jakie daje fachowy lekarz. takie jest moje zdanie. ja zapłaciłam za pełna plastyke 8 tys. pozdrawiam cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki , ja tez mysle o plastyce brzucha poniewaz po ciazy juz nie wygląda tak jak kiedys. Miałam strasznie ogromny brzuch co negatywnie odbiło sie na mojej figurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja juz 6 tygodni po no brzuszek plaski ale szew nie bardzo mi sie podooba mam nadzieje ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mężatek czy bardzo jest widoczna ta blizna no i co lekarz na to Ci powiedział. Myśle ,ze na to trzeba poczekać z rok jak nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
mazanek a kiedy u ciebie poodpadały strupki? ja jestem 3 tyg. po , a jeszcze ciagle je mam. zreszta mam tez problemy ze spaniem na boku jakby mnie tedy bardzo ciagnał brzuch , miałas moze takie wrazenia? bede wdzieczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
dziewczyny prosze o rade- czym zmyc ze skóry klej po opatrunkach?? zmywałam juz mydłem,spirytusem ,benzyna a wciaz lepie sie no i juz zaczynam dostawac "swędziawki" . jakies cholernie trwałe opatrunki kupiłam a aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam strupki poodpadały mi mniej wiecej do miesiaca uczucie ciągniecia tez mialam do miesiąca ale kazdego dnia bedzie lepiej.... szef no narazie ie bardzo mam nadzieje ze sie wklesnie jeszcze... zaczynam powoli chodzic bez pasa... no i to ohydne uczucie braku czucia na brzuchu ble....Słady po plastrach namocz gąbke i nawodnij je dobrze a potem poprstu zdrap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
dzieki bardzo mazanek :) a szwem sie nie przejmuj, podobno dopiero po 3 miesiacach mozna jako- tako oceniac efekty. bądzmy wiec dobrej mysli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a msz jakies zdjecia przed i po??? ja tez chetnie sie wymienie aby miec obraz innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja wciąż sie zastanawiam nad tą operacją. Wy jestescie juz po wiec prosze was o radę czy warto iść na taki zabieg? Moze ktoś rozwieje moje wątpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktem jest ,ze jestem po cesarce i mam juz mała blizne niestety mój brzuch do bikini sie nie nadaje. A to jedyny mozliwy sosób, zeby wyjśc na plaże ,przynajmniej tak sadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez byłam po cesarce powiem co tak...po pierwsze blizna jest duzo duzo wieksza niz po cesarce niech jakis chirurg ci powie okiem fachowca czy warto reasumujac na dzien dziesjszy martwi mnie ta blizna jest wysoko i wielka i na razie nie taka fajna ale mam nadzieje ze bedzie lepiej ale mysle ze warto nie wisi mi tren fald z rozstepami co mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,też bardzo bym chciała zrobić plastyke brzucha.Rozmawiałam z moim lekarzem o tym powiedział mi właśnie o bliżnie, że będzie duża i szeroka, ale pocieszył mnie że za ok pół roku po zabiegu można zrobić korekte samej blizny i jest ona wtedy prawie niewidoczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodaschade
Czu taka plastyka brzucha pomaga cos na brzuch z rostepami? Nie mam duzego faldu brzusznego ale za to mam fatalne rozstepy i chciala bym cos zmienic. Juz kiedys nawet myslałam ze wytatuuje sobie caly brzuch i to juzbedzie lepiej wygladalo niz te ohydne rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieoriętuje się ile to kosztuje,bo najpierw będe robiła piersi,a brzuch zostawiłam sobie na przyszły rok po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam i musze sie odchudzic bo zaczynam zaprzepaszczac efekt operacji przechlapane juz jestem cale zycie skazana na jedna wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka30
Witam a czy ktoś dokonywał korekty brzucha, który dodatkowo ma rozstępy??,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatek, ja tez przytyłam wtedy po operacji, tak wiec uważaj bo to pozniej ciezko zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, ja jestem teraz na diecie a własciwie to zmieniłam tryb zycia i odzywiana . Jem normalnie , no wiadomo troszke inaczej niz dotychczas i moze to nie duzo ale w ciagu 6 tygodni zrzuciłam 4,5 kg. Jestem dobrej mysli i wierze ,ze zdaze schudnac do operacji . Ciesze sie bo waze mniej niz przed ciaza a myslałam,ze to juz nigdy nie bedzie mozliwe.Stosowaąłm tyle diet ,ze głowa mała a wystarczyło zdrowiej sie odzywiac. No i bez efektów jojo , jak to jest po tych dietach cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od stycznia zaczynam ćwiczyc mam nadzieje na szybkie zrzucenie co do rozstepów to ja tez mialam na brzuchu i mam teraz znacznie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×