Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ojler

Matematyczny model kobiety.

Polecane posty

Gość Ojler

Wrzechświat jest chaosem, a jednak opisuje się go i tłumaczy używając matematyki. Kobieta jest kompletnym chaosem. Podejmuję się ambitnej próby opisania i wytłumaczenia zjawiska kobiet przy pomocy metod matematycznych. Mam nadzieję, że nie zostanę ukarany przez Opatrzność za ten objaw pychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziesci dziewiec i pol
masz chyba na mysli - zjawiskowe kobiety a nie jak napisales zjawiska kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Przerwa. Żeby poprawinie opisać, należy wprowadzić słuszne założenia. Nie mogę sobie pozwolić na błędny trop. Idę popaść w głęboką zadumę. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind ...
To ja Ci ułątwię - ja funkcjonuję wg dwóch wzorów: Pierwszy: 2x2=4 Drugi: 2x2=4,13421092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiecie się wydaje, że jak zrobi awanturę i bedzie tupać nogami dostatecznie długo, to 2x2 może się równać 5" :D Nie pamiętam, z kogo to cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Widzę, że niektóre panie czynnie się wzięły za pomoc. Dziękuję. Istotnie, przytoczone przykłady wiele mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Późny potomek Lajbnica
Kolego Ojler, moim zdaniem podjąłeś się zadania, dla którego określenie "karkołomne" jest niedostatecznie silne. Rozwikłanie zagadki trygonometrycznej nazwanej przez potomnych "podstawieniami Eulera", to zwykła fraszka w porównaniu z zadaniem zdefiniowanym w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Późny potomku Lajbnica, skruszenie kwestii rachunku różniczkowego zajęło Ci dużo wysiłku, jednakowoż nie zawahałeś się przed podjęciem się tego zadania? Wytłumacz mi, proszę, dlaczego ja nie miałbym przystąpić do opisania metodami matematycznymi zjawiska kobiety? Sądzisz, przyjacielu, że matematyka się do tego nie nadaje? A ja sądzę, że do tego nie nadaje się wcale poezja. Poezja jest zbyt niekonkretna, zbyt rozmemłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srytna skorpio
fakt,jestem jak pierwiastek z 10.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Ale jakiego rodzaju pierwiastek? Dziesiętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Męską rzeczą jest badać. Rozwikływać zagadki. Rozwiązywać problemy. Czy rozpracowanie problemu podstawień eulerowskich albo rachunku różniczkowego, albo rachunku całkowego nie jest dobitnym przykładem męskich pasji, które kobiecie jawią się jako całkowicie abstrakcyjne a zatem i niedostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
trudno go zamknąć w jakieś konkretnej liczbie.Chyba rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
:-) Jak napisałem, jest męską rzeczą omknąć kobietę we wzory i liczby. Ale ja patrzę na problem nieulękłym wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Ja dowiodę, że to jednak da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą wodą to by się zgadzało nawet... Na studiach na przedmiocie 'technologie uzdatniania wody' prof. który wykładał nam z pasją co tydzień powtarzał "Proszę Państwa, bo wodaaaaaaaa, to jest taka waaaariatkaaaa".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Prawdziwa sztuka jest zawsze wyłącznie dla sztuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
kobieta jest jak ta fala na krzywej sinusoidalnej .zawsze pojawi się jakiś X lub Y i wtedy raz jest nas więcej ,raz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzór na kobiete jest bardzo prosty [(2C x 6I)-2B] x XO gdzie C=Czeczenia I=Irak B=budżet Stanów Zjednoczonych XO to dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Sęk w tym, że kobieta żadną miarą stałą nie jest, ale i to się da opisać. Problem jest dość skomplikowany, ponieważ bywa jednak, że kobieta jest stałą. To tak mniej więcej, jak z naturą światła, która jest, jak powszechnie wiadomo - jednocześnie falowa, jak i korspukułowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×