Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany Sprawca

Kobiety mają w życiu lepiej

Polecane posty

Po pierwsze dłużej żyją. Społeczeństwo nie wywiera na nie takiej presji jak na facetów. To facet jest głową rodziny i musi zapewnić jej byt.Jeśli nie zapewnia na odpowiednim poziomie, to jest nieudacznik. Kiedy kobieta straci pracę społeczeństwo jej współczuje, jeśli facet straci to nieudacznik i leń. Słyszeliście kiedyś żeby ktoś powiedział \"Bądź kobietą\"? Natomiast często się słyszy \"Weź się w garść, bądź mężczyzną, faceci nie płaczą\". Tak tak społeczeństwo nawet płakać nam nie pozwala, bo to oznaka słabości :o Najlepsze byłoby tu partnerstwo, ale takie prawdziwe, a nie deklarowane. Kobiety deklarują jak najbardziej partnerstwo, ale to mężuś ma przynosić pieniążki do domu, a jak przyniesie ich za mało to wypad albo zmiana na lepszy model. Takie to ci partnerstwo. :o Kolejna sprawa sex. Kobiety maja znacznie dłuższy i znacznie intensywniejszy orgazm. U nas orgazm trwa tylko kilka sekund a potem można już tylko papierosa zapalić. :( Kolejna sprawa kobieta może udawać orgazm a facet nie. Jak mi nie stanie to jest kompromitacja, jak mam przedwczesny wytrysk to tez moja wina, jak mam opóźniony wytrysk to tez wina faceta. To facet w seksie musi sie starać i dawać, a kobieta sobie tylko leży i bierze, nawet się nie zmęczy. Czy wy wiecie dziewczyny jak to machanie tyłkiem w te i we wte jest męczące? A wy sobie tylko leżycie :o Kolejna sprawa kobiety sa silniejsze psychicznie. Wynika to po części z genów a po części z wychowania. W każdym razie kilkakrotnie więcej mężczyzn niż kobiet ma choroby psychiczne i popełnia samobójstwa. Kobieta jak jest jej źle zawsze ma swoje dziecko albo może sobie urodzić a co ma mężczyzna najwyżej butelkę wódki. Czy zastanawiałyście się kiedyś, dlaczego tylu facetów pije? Dlatego, że życie mężczyzny jest na prawdę częstokroć hujowe dużo bardziej od kobiet ale wam się oczywiście wydaje jak to fajnie jest być mężczyzną. W ogóle u kobiet fajne jest to, że za nic nie ponoszą odpowiedzialności i za nic nie musza odpowiadać. Nawet podrywać was trzeba a wy sobie przebieracie ten za chudy, ten za gruby, ten ma za mało kasy, ten sztywniak, tamten kogucik :o Facet się pyta czy pójdziesz z nim do kina a dziewczyna odpowiada, że dzisiaj nie może, jutro jest zajęta a pojutrze tez raczej nie a a za pól godziny widzisz ją obściskująca się z innym :o Czy wy zdajecie sobie sprawę jakie to całe podrywanie jest niejednokrotnie dla nas upokarzające. Wy sobie siedzicie pijecie jakiś soczek albo piwko a my robimy z siebie idiotów żeby was poderwać. Nie wspominam już tutaj o tym, że kobiety nie idą do wojska, nie pracują w kopalniach, w kanalizacji, na platformach wiertniczych a w trakcie wojny kobiety i dzieci traktowane sa ulgowo. PS. Każda, która podniesie argument ,że kobiety rodzą dzieci jest dla mnie idiotką i może spierdalać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
Wy sobie siedzicie pijecie jakiś soczek albo piwko a my robimy z siebie idiotów żeby was poderwać. a ktos wam kaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
oj biedactwo... znajdź sobie fajną kobietkę, która sie pochyli nad twoim nieszczęściem to się okaże że nie jest tak źle. na prawdę są kobiety, których nie interesuje licytacja kto ma gorzej, a facet interesuje je jako człowiek, a nie ktoś kto kolo nich skacze, potrafią dać facetowi masę wsparcia (i nawet lubią pozycję na jeźdźca)...wystarczy otowrzyć dobrze oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nieznany
czyli nie spełniasz kryteriów bycia prawdziwym facetem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czyli sprawca
potrzebuje kobiety z jajami bo sam ich nie ma. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk.
Nieznany sprawca - zazdroszcisz kobiecie mozliwosci rodzenia dzieci ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze wzruszyłam się
chyba uronię łezke nad tym co napisał ten poczciwinka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
widocznie masz zamknięte oczy. albo jesteś jakimś kutasem na którego dobre kobiety nie zwracają uwag :P tak czy siak współczuję bycia facetem. z doświadczenia mojego wiem ze być kobietą jest cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla milla
co za durnoty wygadujesz, kobiety maja swoja role a faceci swoja, nie da sie okreslic kto ma lepiej albo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację of course
dlatego jesteś przegrany.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja Ci wskaże w którym punkcie się mylisz :) To kobiety częściej popełniają samobójstwa. Są bardziej niestabilne emocjonalnie i wrażliwsze. Takie są statystyki :)> Tylko, że mężczyżni robią to bardziej skutecznie bo innymi metodami. Kobiety częściej podcinają żyły i łykają tabletki - duży procent niepowodzeń przy tych metodach. Faceci albo się wieszają, albo strzelają sobie w głowę. A takiego trudniej odratować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne jasne
"Kiedy kobieta straci pracę społeczeństwo jej współczuje, jeśli facet straci to nieudacznik i leń." - szkoda tylko że to kobieta częściej traci pracę, nie mężczyzna, a traci choćby z powodu opieki nad wspólnym z mężczyzną dzieckiem, bo musi sie nim zając w czasiechoroby na przykład, poza tym ile jest kobiet które mają wrażenie że ich praca zawodowa jest mniej ważna niż praca ich mężów? "Najlepsze byłoby tu partnerstwo, ale takie prawdziwe" - wiele kobiet właśnie tego by chciało, uwierz :D tez bym chciała od czasu do czasu wyjśc z kumpelkami na winko, bez zobowiązań, albo gruchnąć sie na sofkę z pilotem po przyjściu z pracy, ale to nie dla mnie przywilej ;) to mąż jest zmęczony jak wraca z pracy, ja w pracy zapewne siedze i kawkę popijam "Kolejna sprawa kobieta może udawać orgazm a facet nie" - ilu z was za to sie przejmuje naszymi orgazmami? wam jest wygodniej a i uczucia wyższe macie nienaruszone :D "Kobieta jak jest jej źle zawsze ma swoje dziecko albo może sobie urodzić a co ma mężczyzna najwyżej butelkę wódki" - a szkoda, bo nie tylko kobieta ma dzieci, faceci są ojcami, mówi c to coś? "w trakcie wojny kobiety i dzieci traktowane sa ulgowo" - tak, zwłaszcza jak są gwałcone na ozach własnych dzieci a potem mordowane weź sie ogarnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla milla
masz pecha, jak Twoja kobieta tylko lezy i rozklada nogi, to nie znaczy, ze wszystkie takie sa! Ja tam lubie sobie poskakac ;) Tak samo czuje sie odpowiedzialna za utrzymanie rodziny i wychowanie dzieci, jak i maz. Dziwny jestes z tymi zarzutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tylko, że mężczyżni robią to bardziej skutecznie bo innymi metodami. Nie moja wina, ze nawet tak prostą sprawe jak samobójstwo potraficie spiepszyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prwdy wiele jest w tym co napisął autor... Ja dodałbym jeszcze jedno - kobiecie wystarczy, że urodzi sie ładna... jesli jest ładna i nie roztyje sie, to w zasadzie nie musi nic wiecej robić :D a jesli urodzi sie brzydka - to ma przejebane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla milla
komiczne, trudno o wieksza bzdure niz to co napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla milla
otulona, dyskusja z frustratami jest bezsensowna, jest to spor typu, "lepiej byc Anglikiem niz Chinczykiem" albo "blondynom w zyciu latwiej niz szatynom". Kazdy ma swoje problemy zwiazane z plcia, uroda, czy rasa, i wszystko ma swoje jasne i ciemne strony. ps. Sliczna stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×