Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kruk.

Swietny orgazm mam gdy sama sie pieszcze, niz kiedy sie z nim kocham

Polecane posty

Gość Psedłonim_Spełniona kobieta
Z dyni? A w tej zapiekance jest może jakieś mięso? Dużo mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk.
Duzo dyni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_Spełniona kobieta
A tfu! Skoro tak, zapiekanka jest niejadalna. W zapiekankach należy zachowywać właściwe proporcje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk.
Czyz nie sam pytales sie o duuuzo mięsa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_Spełniona kobieta
I otrzymałem w odpowiedzi, że dużo dyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk.
Bo przeciez kazdy facet musi we wszytskim mieć duzo mięsa:( Do dyni mozna wsadzic tez i mieso w takich proporcjach w jakich lubisz. Trzeba czasem sobie pozwolić na kreatywnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Z czegoś siłę mężczyzna musi czerpać. Na samym zielsku długo się nie pociągnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk.
Czyms w tej kwesti mezczyzna sie rozni od kobiety ? Siostra jaroszka ciagnie zielsko juz od 14 rz i ma sie swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarząbek
Więc podasz mi przepis. bo wlasnie ziemniaki mi sie skonczyly a ide na zakupy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustułka
Typowy facet - sam sie nie podzieli, a bez miesa danie ani rusza wymaga a nie daje. :( ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
Poczekajmy jeszcze czternaście latek, Kruk... :-). Zrujnować zdrowie nie sztuka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryja
Kurwa, jak sie samemu nie ma takiego problemu, to wszystko jest taaaaaaaaaaaaaaakie proste. Powiedziec i już. Sama jestes winna, bo z nim nie rozmawiasz. Porozmawiasz i wszystko siezmieni. To tak samo jak z rodzicielstwem i wychowywaniem dzieci. najlepszymi ekspertami są zawsze ci, co dzieci nie mają. Seks z moim mężem też jest beznadziejny. Raz na rok siepostara i moze trzęsienie ziemi to to nie jest, ale jest ok i widac można. Tylko jemu sie po prostu nie chce. Jest tak skurwysyńsko leniwy, ze tego sie nie da opisać. I TAK, rozmawiałam z nim, tysiac razy mu mówiłam, jak bym wolała, co bym chciała, czego mi brakuje. I co ? Gówno. Pomoże na raz i to tak sobie, zadna rewelacja - a potem z powrotem w stary model. I jeszcze marudzenie, że on taki słaby, taki zapracowany, taki umeczony, a ja chcĘ CUDÓW. Czyli seksu cześciej niz raz na 10 dni i pozycji czasem innej niż łyżeczkowej - bo on tylko tak by chciał, ewentualnie na jeźdźca, bo wtedy leży jak klucha i nic nie musi robic. A i tak taaaaaaaaaaaaaaaaaaki umęczony potem. Tak, wy wiecie wszystko najlepiej. Wy byscie takiego problemu nie miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk.
Minęło dokladnie 14 latek ... Mniejsza o mięso, ide po dynie na grządkę i po winogrono. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojler
A czy minie kolejnych 14? Siostruni życzę jak najlepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryja
Już nie przesadzajmy. Może dieta wegetariańska nie jest pełnowartosciowa (choć WHO uwaza, ze jest), ale nie jest tak uboga, żeby powodowała wielkie szkody w organizmie. Da sie na tym wyżyc, wiele osób latami nie je miesa i wcale nie umierają przez tp wczesniej niz inni, a jak im z tym dobrze, to w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×