Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xanx

brzydkie piety /

Polecane posty

xanx,no i nie scinaj,nie wiem,może masz źle dopasowane buty i stad te stwardnienia? kiedyś miałam zgrubiałą skórę pod dużym palcem,czułam,że w tych butach,w tym miejscu mnie uciska,ale chodziłąm,bo były ładne,ale z tym poradziłam sobie dosyć szybko,kremem schoola i pumeksem za to, to co mam na pięcie,to co innego-mysle,że powinny Ci pomóc,tak jak pisały dziewczyny-kremy i skarpetki i ze dwa razy w tygodniu pumeks,popatrzylam teraz na swoje stopy-na oko nie widać,tego zgrubienia,jest wuczuwalne pod palcami-starsznie mnie to wkurza,ale skóra nie jest sucha w żadnym razie nie scinaj,bo przez chwilę będzie ok,a pozniej jeszcze gorzej niż obecnie,przy regularnej pielęgnacji Twoje stopy powinny dojsć do siebie,zresztą myślę,że my,kobiety za bardzo krytycznie się oceniamy i widzimy to,na co inni (nasi mezczyźni się znaczy :-) ) nie zwróciliby uwagi a co do kremów-używałam różnych,schoola,palomy,jakiegoś najtańszego z rossamana,a teraz eveline filetowy-zmiekczająco odżywczy na przemian z eveline w białym opakowaniu na pekające pięty-ten ostatni jakoś najbardziej mi leży,stosuję go,jak wiem,że będę w domu i mogę go długo \"ponosić\" w skarpetkach ;-) i jeszcze dodam,że najpierw wmasowuję krem,ile się da,a pozniej jeszzce dodaję grubą warstwę i na to skarpety pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ścinaj skóry. Spróbuj użyć kremu Callus, mi pomógł, chociaż na efekty trzeba było trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie drażniła pękająca skóra na piętach. Okropnie to wygladało, skóra była twarda i miała dziwnny kolor. W aptece kupiłam preparat urgo, stał w nowościach. Po nalożeniu go na piety z poczatku miałam wrażenie, że skóra mi się łuszczy i odpada. Po jakimś moje piety zaczały wygladać normlanie, jeszcze stosuje preparat, żeby na wakacje mieć piękne pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść nagietkową(tłusta,treściwa,ale bardzo dobrze nawilża,natłuszcza,łagodzi podrażnienia),masło kokosowe,masło shea(to masło najlepiej używać tylko 1-2x w tygodniu na noc,gdyż częściej stosowane może działać odwrotnie,czyli wysuszać).Krem z dużą zawartością mocznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gładkie pięty, to jest coś co dreczy wiele ludzi. Cięzko jest uzyskac efekt gładkich pięt. Byłam dziś a aptece i nie było tego preparatu Urgo, jak moge i gdzie go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareni
A ktoś z Was może używa maski Epilfeet? Ja przyznaję, że zrobiłam ją po raz pierwszy niedawno i efekty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Mam super gładkie pięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda456
Ja kupiłam Epilfeet w Sephorze pierwszy raz jakieś dwa tygodnie temu. Zrobiłam sobie ten zabieg w domu według instrukcji dostępnych na stronie internetowej produktu i powiem Wam, że efekt jest rewelacja. Nawet mój mąż pytał jak to zrobiłam, że mam takie gładkie stópki :-) Zdecydowanie warto wypróbować. Zabieg robimy sobie mniej więcej raz w miesiącu - pamiętajcie o regularności aby uzyskać najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
No to koniecznie namów męża na taki zabieg, skarpetki dla mężczyzn też są, a najtaniej wyjdzie kupić zestaw dla pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie twarde pięty u mnie pomógł ten krem maska z bielendy z serii Minty Fresh Foot Care . Krem maska zmiękczający na silne zrogowacenia. Polecam, mnie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×