Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jedna Miłość Umiera

Straciłam Go Boziu jak ja tęsknie

Polecane posty

Gość Jedna Miłość Umiera

Juz Go nie ma w moim zyciu:( Ale wiem,ze nie warto walczyć o coś co było:( Echhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróci :D onio zawsze wracaja wczoraj po 4 miesiacach, dupek który zniszył mi psychike błagał o 2 szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka da
olac takich frajerów, nie warto wchodzić 2 razy do tej samej reki i wiem co pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna Miłość Umiera
On juz wyniszczyl mnie tak psychicznie,ze nawet nie potrafie tego okreslic w słowach:( A ja głupia Kocham! Tęsknie! Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
Z czasem przejdzie...zpaomnisz...Znajdziesz innego...być moze lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna Miłość Umiera
To juz koniec,ja umre prędzej:( Ale on był dupkiem strasznym. Musze sie czyms zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
To jak był dupkiem to czemu tak załujesz? A długo ze sobą byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna Miłość Umiera
prawie 1,5 roku bylismy razem:( Dlatego nie jest to dla mnie wesołe,a wręcz cierpie:( Był dupkiem,ale ja nie widzialam Jego wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
to dlaczego sie rozstaliście i dlaczego uważasz ze nie warto walczć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Jeżeli go tak bardzo kochasz to poproś Bozię o siły i walcz o niego ,bo miłośc wiara nadzieja nigdy nie umierają ,a miłośc pokona wszelkie trudy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Kochanie
miłość pokona wszysto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbezbez
Skoro był i juz go nie ma ...odszedł lub co gorsza pozwolił Ci odejsc ...nie ma o co walczyc Gdyby kochał to by nie puscicł...walka cie wypali do cna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bez bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbezbez
Ja wiem ,ze tesknisz i bardzo ci wspolczuje Ja w tej chwili tez tesknie Było ostatnio tak sobie...popełnial ciągle te same błedy...nie wytrzymałam i odeszłam....powiedziałam dlaczego i ze jest mi bardzo zle liczyłam na to ,ze on to zmieni....a on pozwolił mi odejsc... Skoro się na to zgodził .....czy jest sens walczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Jeżeli się bardzo kochacie -ta miłośc do Was wróci nie załamuj się niech dobry Anioł czuwa nad Tobą -módl się codzienne aby wiara nadzieja oddały ci twą największą miłośc bo to najpiękniejsze co może być między dwojgiem ludzi -życzę wytrwałości i by twa tęsknota minęła bardzo szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Miłośc jest wielka pokona wszystko ,największe burze ,wichry gdy jest oparta o skałę nic jej nie zniszczy ...wróci ze zdwojoną mocą kochaj kochaj jak możesz najmocniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
o boze co za idotki pozwolil odejsc to go olac dupy to se same problemy w zyciu robia - juz od dawna im za dobrze jak tak poryte we lbach maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Kochanie
wróci, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdsad
Czy wróci? Może tak może nie... Mówię z dośiwadczenia (facet). Do tych do których coś czułem i one czuły do mnie, starałem się wrócić, lub przynajmniej podjąłem ku temu jakieś drobne kroki. Ale do jednej nie wróciłem - przebolałem, pocierpiałem ale się nie odezwałem - bo znalazła sobie innego, to na cholerę będę się pchał na trzeciego? A do dziewczyn które były tylko "przejściowymi romansami" nie wracałem w ogóle, co najwyżej odezwałem się po roku zapytać co u nich, bez żadnych podtekstów, bez chęci powrotu - zwykła ciekawość jak sobie poradziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Ciężko jest sobie radzić jak się jest zakochanym na zabój -a jeszcze gdy dochodzi tęsknota podobno czas leczy rany ale czy zawsze ,niech nikt nikomu takich rzeczy nie robi to będzie mniej cierpienia z powodu miłości wiem co znaczy prosić Bozię o powrót kochanej osoby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Napisz coś więcej będzie Ci lżej na duszy -jeżeli pali się iskierka to napewno trzeba ją podtrzymywać aby nadzieja nigdy nie zgasła -miłośc jest najważniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Nie straciłas czekaj cierpliwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titeliturrrry
exs ty jakis nawiedzony/a jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba powinnaś
wstapić na topik "zostawiona dla innej,zycie bez barw umieram".. tam dziewczyny się wspierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryder
Nie straciłaś czekaj miłośc powróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georginia
Exs nie nawiedzony tylko wyraża swoje zdanie na kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×