Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolombo ffkg

Czy jeśli żona po mojej zdradzie kocha się lepiej ze mną niż wcześniej,

Polecane posty

Gość Honnnoo
Dlaczego myslisz, ze teraz bardziej cie kocha? o tym jak ją zdradziłeś teraz ma cie bardziej kochać? Za jakiś czas zapewne znajdzie innego,a moze o nim mysli jak się z tobą kocha? Kobiety tak mają :) wtedy sex moze byc bardzo fajny, nawet z kims kto nas nie pociąga. Myslisz po prostu,ze to ten jedyny i wspanialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale jestes kretynem
i jestescie siebie warci, ona zimna, ty dajesz sie ponizac i wyzywac jakiejs idiotce, dobrana para :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Wiecie coś, mi po pewnym czasie to już nawet było wszystko jedno, nawet myślałem, że gdyby mnie zdradziła, to w końcu doceniłą by sex - jaką przyjemność może dać, bo ja już nie potrafiłem, wszystko zawsze było źle i nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Ja mysle,ze ona nie byla oziębła, po prostu nie jestes tym jedynym, moze ją nie pociągasz. W sumie się dziwię, ze chce to nadal z tobą robić. Ciekawe,czy się nie brzydzi? Chyba, ze mysli caly czas o innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona zona
powiem Ci autorze tak: ja też znalazłam sie jakis czas temu w podobnej sytuacji, z tym że ja mam duży temperament ale mnie trzeba dopieścić. A mojemu mężowi sie nie chciało, on lubi szybki sex więc znalazł sobie taką co też lubi. Sprawa się wydała i ja teraz kocham się z nim często i tak jak on chce po to, zeby nie szukał innej, nie miał sił dla innych. ale czuję się prawdziwą kobietą i znalazłam prawdziwe spełnienie z innym facetem, bo teraz ja mam kogoś na boku. Tak to bywa niestety...każda akcja wywołuje jakąs reakcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Po tym co piszesz, to coraz bardziej myślę, ze jej nie pociągasz fizycznie. Z jednym to się czuje, z innym nie. Nie mozna sie do tego zmusic, mozna probować, ale to nie jest TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
No właśnie, ja dalem się poniżać, bo ją pokochałem, ona była dla mnie zimna pomimo że mnie kochała (zapewniała mnie o tym wielokrotnie), bo została tak wychowana, w tym sek, że w żaden sposób do tej pory nie można było tego przełamać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ma problem bo pokochał neiodpowiednią babe a Wy go od kretynow wyzywacie. Sorry ale my kobiety tez potrafimy byc totalnie beznadziejne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Nie wszystko mozna zrzucic na wychowanie, jak się czuje prawdziwe pożądanie, to puszczają tamy. Nie kazdy facet pociaga te samą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Słuychajcie, ale w tym sę, że ja uwielbiam pieścić kobietę - i myślę, że dobrze to robię. Sęk w tym, aby kobieta potrafiła otworzyć się na mężczyznę i porostu potrafiła się nim cieszyć. A mi raczej niczego nie brakuje, wyglądam całkiem przystojnie, jestem ciemnej cery, wysportowany, mam niezłe studia, sporo zarabiam , wykańczam dom, wszystko praktycznie robię dla niej i dla naszego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im chodzi o to że mógłbyś być master ale nie na wszystkei kobeity byś działal. Chocbys się starał to znajdzie sie taka ktorej nei będziesz pociągał. Czemu Ty z ta swoją żonka nie porozmawiasz szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Honnono - ja też tak myślałem, aż się po ślubie rozczarowałem. Są kobiety - może faceci też, tacy, że dla nich liczy się tylko kasa i dąże nie do sucesu, a co ciekaw e na czyich barkach. A resztę mają w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Jak to wszystko robisz dla niej? Ta zdrada to też dla niej? faceci jednak są z innej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle ze
ona chyba po prostu się boi żebyś nie zdradził jej znowu i zgadza się na więcej, żeby do tego nie dopuścić. Z wybaczeniem to raczej nie ma wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Dla ludzi zimnych - pożdanie, miłość, namiętność to tylko bajka i fikcja w romansach, a naprawdę nie istnieje - nie są zdolni do takich uczuć. Ale moze taki wstrząs coś zmieni! Z reszt a wydaje mi się że na gorsze zmienić nie moze, bo gorzej (no chyba że jakaś choroba) być i tak już nie mogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale jestes kretynem
1. zenisz sie zimną nieczulą babą 2 potem prosisz sie o seks ktory powinienes dostawac bez proszenia 3 w koncu ją zdradzasz i masz wyrzuty sumienia 4 a teraz zyjesz z babą ktora sie przestraszyła ze znajdziesz sobie inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honnnoo nie ta zdradza nie dla niej a dla niego bo ilez mozna się baby prosic i ilez mozna sie starac a w zamian nie dostawac nic. Jego wina że chciał w końcu pcozuć sie mężczyzną? Ile Ty bys wytrzymała jakby ktś Cię nei doceniał? Ile byś wytrzymywala gdyby kochana osoba nie dawała Ci miłości i sexu? Fajnie to tak obwiniac facetow. Nie bronię wszystkich bo zdrada to największe chamstwo ale do zdrady zazwyczaj przyczyniają sie 2 osoby. Laski tez zdradzają z podobnych powodów jak i faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Pieszczoty sa ok, jesli są od odpowiedniego faceta. Moze wyszla za ciebie, bo myslala,ze cie kocha a tak naprawdę nie czula pożadania tylko cos co za nie brala? Tego nie wie nikt, oprocz niej. Skoro liczy sie dla niej kasa (albo ty tak uwazasz), to nie chcac dopusisc do straty bedzie sie zmuszala do sexu, moze nawet zaczniesz uwazac,ze jej to sprawia przyjemnosc, a moze faktycznie ja odblokowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Zdradzona żona - ja to bym nawet chciał, aby moja kobieta znalazła takiego kochanka, by doświadczyła najlepszej przyjemności w życiu - wówczas zrozumiała by mnie, moją pożąliwość jaką ją darzę i jak bardzo jej pragnąłem. To by była, tak czy siak lekcja dla niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Ana jesli juz nie moze z nia wytrzymac, to czy nie jest uczciwiej sie rozstac niz się ciągać po krzakach? Dla niego i dla niej to chyba uczciwsze rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zgadzam sie tylko czasem cięzko jest odejśc jesli sie kogos beznadziejnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Kolombo-to jej to powiedz. Szczerze. Moze faktycznie znajdzie. I bedzie wam łatwiej.Niewazne, czy byc razem, czy sie rozstac. Po co zyc w klamstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Ty jej za duzo dajez i ejst jej zbyt dobrze z Tobą chociazby materialnie? jak ktos tu napisał może się starac by tego nie starcić, I tu się kłania materializm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Ania jesli sie kogos kocha, nawet banadziejnie, to sie nie szuka "milosci" na boku. Bo jak sie kocha prawdziwie, to nie łatwo jest zdradzić,a czy warto dla paru chwil przyjemnosci zatracić swoje ideały, zniszczyc swoją ucziwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honnnoo Kolombo-to jej to powiedz. Szczerze. Moze faktycznie znajdzie. I bedzie wam łatwiej.Niewazne, czy byc razem, czy sie rozstac. Po co zyc w klamstwie? widocznie tak lubi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnnoo
Dlatego nie sądzę, by on ją az tak prawidziwe i głęboko kochał, bo by mu to nie pozwoliło na romans. Taka "milosc" to tylko puste słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale jestes kretynem
babka oczywiscie zmusza sie do seksu bo jak pisałes budujesz dom i dobrze zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Honno - ależ ja jej o tym mówiłem i zreszta wróciłę do niej tylko pod tym warunkiem, że mnie kocha. Wiecie, tak czy siak, jak rozmawiam z Wami - wiem, że moja żona jest dziwna. Same przyznajcie, jak się poibieraliśmy nie byłem bogaty, miałem skończone tylko studia i pracę, rodzice moi mi nic nie dali, żonie mówiłęm stanowaczo przed ślubem, że jeśli mnie nie kocha nie pobierajmy się bo to się źle skończy, bo ja włąśnie potzrebuje duzo bliskości ze strony kobiety. W ciąży też nie była. Jęli mnie by nie kochała - poco by za ,mnie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ze czlowiek to nie kamień, czasem staje się już bezsilny. A on nei szukal milosci tylko seksu. Ile ma sie prosić? rok, dwa lata? 5,10 ?? Ja oczywiście za zdradą nie jestem bo sama wiem jak sie czuje człowiek zdradzony a zdrada to jedno z największych świństw jakie mozna zrobic 2 osobie. Z tym ze ejdni zdradzają z premedytacją bo ich to bawi i cieszy mimo iż mają wszystko czego oczekują od Kobiety a inni zdradzają bo są już bezsilni i zrozpaczeni niemocą swoją by związku było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×