Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4 lata malzenstwa

PRZED CHWILA POWIEDZIAL MI ZE SIE WYPALILO...

Polecane posty

Gość burza mózgów...
a ile Twoj maz ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldl
No dokładnie, tak się kończy hajtanie w wieku 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZĘ KUPIC
SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY! ZAWDZIĘCZAMY NASZYM RĘKOM NIE WIERZĘ INTERPUNKCJA LEŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata malzenstwa
jest o 4 lata starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też stawiam na inną. to nie musi być wcale zaraz kochanka. tomoże być koleżanka z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldl
Bo debilizmem jest meblowanie sobie życia "na zawsze" w wieku 19 lat. Jej może się nie zmieniło, ale jemu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZĘ KUPIC
CHŁÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldl
I co z tego, że jest 4 lata starszy? Widać nie dojrzał do małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldl
Poza tym nie bądź taka pewna, że nie ma innej kobiety. Takich decyzji nie podejmuje się tak szybko. "Sprzedamy wszystko"... No daj spokój, tak się mówi tylko z miłości i to wielkiej. Do innej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mózgów...
z tym chajtaniem na 19 to tez sie zgodze... a dla kolesia 23 lata to za wczesnie na małzenstwo co najmniej o 2 za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata malzenstwa
najgorszy jest ten bol.Kochasz kogos,zrobilabys dla niego wszystko a on pewnego wieczoru oznajmia ci ze to juz koniec straszne, niewiem co robic jednym slowem bylam mloda i glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mózgów...
faktycznie dziwna sprawa z tym nagłym zwrotem o 180 stopni.... a możesz powiedziec dlaczego masz pewnosc ze to nie przez kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A macie dzieciatka
Dzieci są????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara333333
pytam o inną ale Twoja odpowiedz,ze na 100% nikogo nie ma jest, wybacz, naiwna. Na 100% to wie tylko on- wejdz na topik zdradzonych żon,tam zanim sie dowiedziały to gadały tak jak Ty. Wiem,ze trudno ale nie ma tak,że bedziesz mu tańczyć jak on gra! Jeślui ma inna to daj mu popalić- orzekanie o winie i alimenty na Ciebie! niew rób mu grzeczności i nie bądź ambitna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mózgów...
w 100% zgadzam sie z przedowczynia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mózgów...
a tak w ogóle to po prostu to tak Ci powiedział i co? wyszedł z domu? co robi? na czym staneła rozmowa? zero wyjaśnien? nie rozumiem... tak zwyczajnie przyjęłaś to do wiadomości i weszłaś na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata malzenstwa
tak zwyczajnie,poprostu przy kolacjji. Co zrobilam? spytalam czy potrafi mi to wyjasnic? co sie stalo? on odpoowiedzial mi tak na przykladzie serca ze powinno bic dla mnie caly czas a teraz bije tylko na sekunde z wielkimi przerwami. I on nie wie dlaczego tak sie stalo.Odrazu lzy naplynely mi do oczu on zlapal mnie za reke i powiedzial ze wszystko bedzie dobrze,ze jeszcze uloze sobie zycie.Potem spytal czy ja sobie poszukam mieszkania czy on to ma zrobic,zaproponowal sprzedanie samochodu i kupienie jakis 2 dla nas obojga zeby nie bylo klutni. Wywalilo mi lzy do oczu wstalam zabralam laptopa i wyszlam do sypialni.Teraz pisze z wami.On spi. Nie mamy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata dobra rada.......
...dziewczyno,zamiast rozpaczac idz jutro do dobrej ciastkarni zjedz dobe ciacho wypij sobie dobra kawe!!!!!Jesli facet tak ci powiedzial,to zastanow sie....Po co ci facet,ktory nie kocha....i jeszcze z powodu takiego faceta rozpaczac???????Poszukaj kogos kto bedzie cie kochal nad zycie,przy ktorym bedziesz szczesliwa-to ty masz byc w zwiazku ksiezniczka a nie odwrotnie!!!!Rozgladnij sie dookola,tego kwiata jest pol swiata i gon jutro do dobrego fryzjera....:)Nie badz glupia,nie unos sie honorem,wyciagnij z niego ile sie da,bys miala na dobry start z tym ,ktory bedzie ciebie naprawde kochal....i bedzie ciebie wart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
kim jestes z zawodu? pracujesz? masz dochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata dobra rada.......
i jeszcze jedno...pod zadnym pozorem nie wyprowadzaj sie z mieszkania...niech on sobie szuka,w koncu to on odchodzi.....Badz silna i nie okazuj slabosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata malzenstwa
no tak ale czy ja po takiej NIESPODZIANCE jaka mnie dzisiaj spotkala bede mogla jeszcze komus zaufac? po czym poznam czy to milosc?boje sie strace wszystko! bede musiala zaczac od zera no moze na poczatek dostala bym cos po podzieleniu jakies parenascie tys. ale co potem. On ma swietna prace wie ze sobie poradzi - ja nie zarabiam anii 1/3 tego co on i on wie ze bede musiala wrocic do rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mózgów...
tak mi przykro... strasznie smutno mi jak sobie pomysle przez co teraz przechodzisz, co czujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata malzenstwa
boje sie ludzi,ktorzy nas otaczaja,znajomych i ich reakcji bo dotychczas stanowilismy udana pare.bylo mi dobrze.Mialam wszystko... i w jednej chwili to stracilam nie umiem pojac tylko dlaczego wyszlam za niego z milosci i chce zeby tak bylo do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×