Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaSiuulka2910

Odległość proszę, doradźcie mi

Polecane posty

Gość kaSiuulka2910

Cześć dziewczyny ;) mam chlopaka ktorego bardzo kocham.. jednak dzieli nas 56 km.. do tej pory spotykalismy sie raz w tygodniu. Dzisiaj on dowiedzial sie ze zmieniaja mu plan lekcji :( i akurat wtedy kiedy on konczy wczesnie ja koncze najpozniej :( powoli traci to dla mnie sens.. ale nie chce mu o tym mowic :( powiedzcie mi co mam zrobic. czy ktoras byla w podobnej sytuacji???piszice:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSiuulka2910
nagrywam mszę poczym słucham jej od końca doszukując się wiadomości od szatana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa jeszcze weekendy ;) co ja bym dała zeby mnie i mojego chlopaka dzielilo 56km... nas dzieli 325km i od ponad 2,5 roku dajemy rade, wiec 56km to nic;) bedzie dobrze, chyba, ze jestescie dziecmi no to wtedy trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezprzesadyzmu
Przecież 56 km to nie jest taka duża odległość;) Będziecie spotykać się co weekend najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSiuulka2910
niestety moj chlopak 18 nastke bedzie mial dopiero w czerwcu:( wiec to nie takie latwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSiuulka2910
Owszem w weekendy ale gdyby mial prawo jazdy juz eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaaa23
sama jestem w zwiazku na odleglosc i jest to ...tragiczne ja w Polsce juz na stale on w Anglii nie zamierza wracac w najblizszym czasie, niestety:O jak dla mnie to nie jest to samo zastanawiam sie ajk glugo to przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaaa23
no ja tez jestem w zwiazku na dosc dluga odleglosc ale to chyba nie przetrwa :O z tego co widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×