Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana swoją osobą...

Co robić z tymi którzy ci mówią przykrości prosto w twarz?

Polecane posty

Gość załamana swoją osobą...

Witam, mam nadzieję, że ten temat jest odpowiedni na tym forum. Kwestia uczuć to chyba nie tylko uniesienia i zawody miłosne. Nie wiem co mam ze sobą zrobić... ludzie których znam, mówią mi wprost że ich irytuję, że mój światopogląd jest hipokryzją, że jestem jednostką niepożądaną w ich gronie... do tej pory jestem w szoku... Niby mogłabym olać, ale resztę lubię i szkoda rezygnować z tego środowiska- czy dobrze bym zrobiła? co byście mi doradziły/ doradzili? Może jestem osobą drażniącą innych- nie wiem tego, nie umiem samej siebie ocenić, w każdym razie często czuję się odrzucana przez innych... od pewnego wydarzenia stałam się ostrożna, powściągliwa w swoich wypowiedziach, ale nadal kogoś denerwuję/ wkurzam... najgorsze że mówią mi to prosto w twarz... moja samoocena to jest chyba na poziomie zerowym po czymś takim... nie wiem jak mam się z tego wyleczyć, nie umiem zignorować takich sygnałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile jest osób które tak Ci mówią? Jeśli jedna czy dwie, to bym olała. Ale jeśli więcej osób Ci to mówi, to należałoby się po prostu zastanowić nad tym, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i t 01
Twoja wypowiedź mówi o Twoim nastroju, trochę o Twojej osobie ale nie sytacji w jakiej się znajdujesz. To za mało aby sensownie odpowiedzieć. Dlaczego zarzucają Ci hipokryzję, w jakich okolicznościach? Często jest tak, że nasze obserwacje, to wierzchołek góry lodowej, że problem sięga głębiej niż nam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz prawicowe poglądy i jesteś wojownikiem radiostacji Papy Rydzyka;) A tak na poważnie nic nie można wywnioskować z Twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Może masz prawicowe poglądy i jesteś wojownikiem radiostacji Papy Rydzyka Otóż, szanowny kolego, poglady prawicowe i popieranie RM nie mają ze sobą NIC wspólnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana swoją osobą...
No cóż obecnie 2 osoby z takim czymś wyjechały... reszta to toleruje- uznają że każdy ma prawo do swojej "wizji", trochę to pokrętne, ale nie obrażają mnie. Ich poglądy też nie raz mi niezbyt leżą, toleruję ich sposób myślenia tak jak oni mój. No nie mogę się ogarnąć z tym, że ktoś mi z takim jadem wyjeżdża- do ich poglądów nic nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i t 01
JAŚNIEJ napisz co takiego bulwersuje innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz wszystkiego na poważnie.;) A niestety choć nie jestem człowiekiem o lewicowych poglądach akurat prawica i Papa Rydzyk kojarza mi się jednoznacznie..ale musielibyśmy załozyc osobny post a nie o to chyba chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XQWZ
Faktycznie jeśli jest to jedna czy dwie osoby..moim zdaniem nie warto się nimi przejmować...Zastanów się czy faktycznie są warci Twojej uwagi może... przyjaciele akceptują Cie takiego jakim jesteś...i jeśli to środowisko cię odrzuca to łaski bez ale możesz znaleźć sobie dużo innych bardziej wartościowych i odpowiednich ludzi dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> akurat prawica i Papa Rydzyk kojarza mi się jednoznacznie Nie wiem z czego to skojarzenie wynika, przeciez w padre tadeusze wiecej jest z lewicy niz z prawicy :o W ramach ciekawostki - poczytaj jakie poglady reprezentuje prawica, a zrozumiesz, ze rydzyk nie ma nic wspolnego z prawicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana swoją osobą...
Spór był o to, że treści o zabarwieniu erotycznym w sieci powinny być przyblokowane młodszym ludziom. Jestem ZA "wolnością wypowiedzi" tyle że jedynie dla tych co ukończyli 18 lat lub są zbliżeni wiekiem do pełnoletniości... wyskoczyło dwóch że jestem hipokrytką i jakąś ultra- klerykalną osobą... nie mam zamiaru patrzeć na powtórkę z rozrywki jak przyczyniam się do "demoralizowania" młodych (wystarczy, że w okresie mojego dzieciństwa widziałam takich "wyzwolonych" a obecnie są gwałcicielami i pedofilami). Czy faktycznie jestem nienormalną hipokrytką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadze tak a nie inaczej
Nieznany Sprawca, nie mądrzyj się tutaj, tylko przypomnij z matematyki, co oznacza łącznik "i". Wcale on nie sugeruje, że te dwie kwestie są zależne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy te dwie osoby uważasz za bliskie, serdeczne? liczysz się z nimi? z ich zdaniem? są obiektywne? są Tobie życzliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i kto jeszcze wątpi
że Jarek_1984 i nieznany sprawca to nie ta sama osoba? "obydwaj" zwolennicy PISU.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie powiedziałabym, że mam prawo do własnego zdania w tej kwestii i proszę nie przekraczać moich granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana swoją osobą...
" white cat A czy te dwie osoby uważasz za bliskie, serdeczne? liczysz się z nimi? z ich zdaniem? są obiektywne? są Tobie życzliwe?" Z początku uznawałam jedną z nich neutralnie jednak teraz to już dochodzi właśnie do takich nieprzyjemnych przepychanek w tej chwili podburza innych do zgojenia mnie, druga osoba była życzliwa do momentu pojawienia się tego tematu o erotyce w sieci- czuje się wybitnie rozdrażniona, poruszona. Od tej pory traktuje mnie raczej z ironią i niechęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadze tak a nie inaczej
do załamanej :) Moim zdaniem, Twoje poglądy nie są jakieś straszne, więc spokojnie, nie masz czego się wstydzić. Jeśli ktoś Ci mówi takie rzeczy w twarz, to powiedz, że jeżeli problemem są dla niego osoby, które mają inne zdanie, to niech wraca do Rosji ;) Dziwne, że skoro są tacy otwarci i tolerancyjni, to niech tolerują także hipokrytów :D Nie możesz dać poznać po sobie, że Cię to ubodło. Czy te osoby wcześniej były "normalne"? Długo ich znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prędzej uwierzę że glosowałeś
na partie mulata niż na PSL. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznany Sprawca wiem jakie poglądy reprezentuje prawica,, niestety stwierdzam pewną zależnośc jaka się zrodziła w tym pięknym kraju odkąd siłą wiodąca tej otóz prawicy stała sie partia Kaczyńskich....Zauważyłem silną zależność między typową partią prawicową a rozgłośnia niejakiego Tadeusza.. stąd skojarzenia jednoznaczne i czytelne..... I nie oszukujmy się w kraju w którym większosć ludzi jest posrodku akurat ta rozgłosnia kieruje sie zdecydowanie na prawo w poglądach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadze tak a nie inaczej
Te osoby są jakieś dziwne, z powodu głupiej gadki się nie gnoi kogoś, może czekali tylko na pretekst? A jak reaguje reszta paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że masz prawo do swojej opiniii nie musisz się zgadzać z innymi, a inni - z Tobą. wydaje mi się, że te osoby przekroczyły Twoje granice, obrażając Cię. Chyba rzeczywiście masz ostatnio jakieś słabsze dni, że się tym prsejmujesz. Może na jakiś czas zmień środowisko i spotykaj się z ludźmi, których towarzystwo bardziej Ci służy, gdzie czujesz się akceptowana i na luzie. A tych olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prędzej uwierzę że glosowałeś
wiec widzisz nieznany, ze twój głos sie nie liczy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana swoją osobą...
sadze tak a nie inaczej- to jednak jestem hipokrytką? T-T No trochę ich znam... Jest jeszcze parę osób, które uważają że niepotrzebnie wg nich "rozdmuchuje" takie drobnostki- z początku to na serio się wkurzyłam, że leją na tego typu problemy, potem to już olałam ale reszta zaczęła na ten temat burzliwie dyskutować i zaczęli mi dokopywać, że robię kurz w szeregach... nie chcę mieć z nimi złych relacji, wkurza mnie to że teraz spora grupa w dosyć inny sposób się do mojej osoby... może nie obraża, nie sączy jadem ale czuć taką oziębłość od niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> odkąd siłą wiodąca tej otóz prawicy stała sie partia Kaczyńskich.... Przeanalizuj program PiS i powiedz mi ile on ma wspólnego z poglądami prawicy? Oni sa bardziej lewicowi od SLD, różnią się tylko stosunkiem do kościoła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego ja od zawsze nie lubię tak zwanych "paczek". Każda kurka musi mieć żółte piórka na łebku, bo jak się trafi taka z ciemnym , to reszta ją zadziobie. A Ty nie potrafisz żyć bez tej "paczki"? No jak nie potrafisz, to musisz przy najbliższej okazji pokajać się i odszczekać swoje poglądy, do których jak widać nie masz prawa, jeśli chcesz byćprawowitym członkiem grupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×