Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perłaaa

grzaniec!

Polecane posty

Gość perłaaa

jak zrobić grzanca;>i czy jak pije leki jakies moge go pić!ktoś wie;> madrale..;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradze goralska tajemnice grzanca:p Wino z kartonu i czajnik elektryczny:D podgrzac,przelac do glinianego kubka,dodac przyprawy,np.troche cynamonu i grzaniec jak malowany hehe TO alkohol,radze nie mieszac z lekami bo watrobe szlag trafi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdd45d
wino z kartonu to dla meneli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk bieresz leki to nie radzę pić alkoholu( chyba że lubisz wznieśc się na wyżyny;) A co do grzańca to proponuję udać się do najbliższego sklepu i kupić Grzańca Galicyjskiego) wystrczy tylko pogrzać!!!Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja na wlasne oczy widzialam jak lali z kartonu:D i to pili zachwyceni turysci:D Jak to leci,Comandos lub Cavaliero:p Radze tez uwazac na oscypki i "jagniecine" ktora w rzeczywistosci jest normalna (czesto stara)baranina:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka Komandos zdecydowanie komandos;) ale to juz specjalistyczne trunki dla zaprawionych górali:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
ok to jutro kupie bo dizs troche za duzo gripexu i tak nie wypije;> Dziekuje za rady...a słyszłąam,ze dobrze jets jakies przyprawy dodawac to prawda jak samemu sie gotuje? moze ktos cos wie na ten temat;> aniołki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie robię piwo grzane :P Podgrzewam, dodaję sok malinowy i przyprawę do grzańca (ze sklepu) ewentualnie gozdziki - wychodzi wypas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe -toc racja:D Tak samo jak śliwowica,nie kazdy da rade wypic:) Nie probowalam ale sam zapach zwala z nog hihi A co do normalnego grzanca-hmm...podgrzac wino, przyprawic i ...do dna;) Doskonale na chlodne wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka Dobry grzaniec z piękna kobietą w chłodny wieczór:0 no nie powiem z teamatu komandowsko- śliwowicowego zrobiło się przyjemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOm, a to jakies 25 km ode mnie hehehe Jastrząb:p oderdobe -nooo...z ta piekna kobieta, ekhm, to znaczy z wspanialym mezczyzna,to jest mniamusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom,czasem,ale nie kapie sie bo tam mozna trafic na jakas sarenke czy cos hehe Lubie tam posiedziec i kamienie powrzucac do wody heh Tam ja mam blizej niz Ty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh No Roznowskie jest zdecydowanie ladniejsze. Jakis miesiac temu przejechalam doslownie obok,tzn.skrecilam w zla droge :D Ale ja jeszcze tam wroce:classic_cool: Dobra Jastrzab,choc napisz jak masz na imie zebym widziala jak Cie wolac na Lwowskiej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja tutaj dzisiaj tyle postow napisalam...a mam jeszcze szukac osobnego topiku o Twym imieniu o Panie litosci, zrob dobrze sasiadce i powiedz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×