Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!!!! długo mnie nie było, ale poczytywałam was od czasu do czasu. Przede wszystkim karola GRATULUJĘ!!!!!!! Smmmutek, Natulek, przykro mi, ale dziewczyny nie ma się co łamać!!!! za parę dni znowu zaczniecie staranka i w końcu się uda!!!! Ja narazie odłożyłam staranka na kilka miesięcy, zacznę pewnie coś koło marca. Ale mocno trzymam za was kciuki, no i oczywiście obiecuję już teraz pisywać:) Pozdrawiam i ściskam was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) witam was :) dziewczyny głowa do góry, ja też myślałam że nie udało się bo moja tempka szalała a tu jednak niespodzianka:) głowa do góry i brać się do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, coś widzę że nie macie czasu tu zajrzeć :) a ja mam @ i pierwszy tak jak dzisiejszy dzien spedzialam w toalecie i w lozku z termoforkiem, koszmarek. Za tydz zaczynamy kolejne staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
a ja mecze sie z @...powiem Wam ze po tych tabetkach na wywolanie to mnie zalewa...juz mam dosc:(. Lekarz kazal nam probowac 14 dnia cyklu, tylko nie wiem czy liczy sie to od dnia kiedy zaczelam plamic czy jak dostalam taki porzadny @, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny ale mnie tu długo nie było :) Trzymam kciuki za nasze staraczki U mnie ok wizyta była 29 grudnia i dzidzia miała wtedy 41mm wg USG 11tydz wg miesiączki 12 tydz ale co tam wybieram sie w czwartek na USG prenatalne zobaczymy mam nadzieje ze maluszek ma sie dobrze i jest zdrów jak rybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Hej dziewczyny... u mnie tak jak pisałam przyszła @, ale w tym miesiącu się nie nastawiałam....z tym, że teraz odkładamy staranka do wakacji, ale w międzyczasie i tak się nie będziemy zabezpieczać, tylko stosunek przerywany, gdzie jak wiadomo to żadna metoda antykoncepcji :), nas też jeszcze nie zawiódł - muszę przyznać, że mój kochany to potrafi się doskonale kontrolować...także jak narazie stranka odkładamy tak na lipiec sierpien - to jakby nam się udało to dzidzi by się urodziło tak kwiecień - maj - a zawsze tak chciałam. Teraz sobie wyluzujemy totalnie...może spotka nas niespodzianka - kto wie :) :) ale za Was dziewczyny trzymam mocno kciuki :) będę oczywiście Was podczytywać i wspierać na tyle ile będę mogła oczywiście :) pozdrawiam gorrrrrrrrrąąąąąąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak tu puściutko. Chciałam kupić sobie termometr owulacyjny rtęciowy, byłam w 5 aptekach i nigdzie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Cześć dziewczyny! Wieje pustką tutaj Ja czekam do 13.01 na @ ale jakos tak nie mam już nadzieji.... Wydaje mi sie ze znowu nic z tego. Pozdrawiam Was wszystkie - odzywajcie sie czasem.... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
karola1988 - nie korzystałam bo nie znałam :) A jak o tym napisałaś to było juz za późno, a akurat w ten dzień (2 dni) maż byl w delegacji :( Ale zobaczymy co z tego wyjdzie..... Ale na pewno skorzystam w tym cyklu :) Dziekuje za ten adres :) Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
karola1988 - dzięki serdeczne, ale boje sie już tak nastawiać. Poprzednim razem @ mi sie spóźnił (a od dawien dawna mam regularne) i miałam wielką nadzieje az tu kolejne rozczarowanie. Teraz padam z bólu brzucha ale to pewnie na @...... Niestety.... Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Natulek - w takim razie powodzonka zycze i owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Hej dziewczyny :)) widzę, że stranka cały czas w toku... :) a mnie jakieś chorubsko wstrętne dopadło ...ehh... nika - trzymam kciuki , oby @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Dzieki Smmmutek - dzieki :) Tylko ten okropny ból brzucha jest taki sam jak ostatnim razem przed @ :( :( :( Wygoń szybciutko to chorubsku niech ucieka jak najdalej, m8ilego popoludnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Witam dziewczyny! Co tutaj tak cicho i pusto ???? Czyżby nikomu juz nie chcialo sie rozmawiać? Czy wszyscy przeniesli sie na inne topiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nika;) chyba sie poprzenosili jak chcesz to chodz na nasz topic tam się bardziejn rozkreca:) "zwariuję przez to czekanie na 2 kreseczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) cały czas zaglądam, ale na razie nic się nie dzieje, tzn działamy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć natulek:) ja zaglądam na ten topic który podałam on jest na antykoncepcji. Tutaj czasem zaglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zobaczylam 2 kreseczki :) To są najpiekniejsze 2 kreski jakie widzialam..... Dzieki za dodawanie otuchy i podtrzymywanie :) Buziale dla Was wszystkich - trzymam za Was kciuki :) Pozdrawiam, pa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - tak się cieszę razem z Tobą!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz to już tylko wypoczywaj i dbaj o siebie. Cieszę się z całego serca razem z Tobą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
DZIEKUJĘ KOCHANE :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×