Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość Smmmutek
poza tym bardzo bolą mnie sutki, nie piersi , a w ciaży to kobiety raczej skarżą się na ból piersi....więc u mnie to chyba nie to, ale zrobię ten test dla świętego spokoju, żeby się nie nakręcać niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób :) a co do bólu piersi to on nie zawsze występuje od razu, czasem przychodzi dopiero później... za to sutki potrafią nieźle dać popalić, coś o tym wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmutek u mnie było zakręcone niezle zresztą baderka coś o tym wie skaczaca temperatura, różne objawy a potem nagle wszystko przeszło @ dalej sie spóżniał jeden test negatywny, potem beta dzien przed @ negatywna a pare dni póżniej bledziutka druga kreseczka a beta już szlała :) i był już 4 tydzień :) mdłości i ból piersi wróciły ok 6 tyg ale już właściwie przeszły i mam nadzieje że nie wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabusia ta Twoja historia jest tak zagmatwana, że ja choć czytam ją po raz kolejny dalej nic nie wiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
zrobię dzisiaj po południu :) a teraz musze zmykać. Napisze co i jak, jak już będę wiedziała miłego dnia Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Zabusia w takim razi jesteś doskonałym przykładem tego, że nasz organizam może płatać niezłe figle :), ja też robiłam test tak dzień przed @ i wynik był negatywny, a później ta dziwna 2 dniowa @, aa teraz zero śluzu płodnego, tylkko taki biały gęsty, a mam teraz 15 dc, także zrobię ten test dzisiaj i przynajmniej będę wiedziała na czym stodję i spokojnie zajmę się przygotowaniami do świąt :) :) bo jak nie zrobię tego testu to mi ta myśl żyć nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmutek ja własnie też taki biały miałm zero płodnego dlatego starciłam nadzieje do tego robiłam testy owu i tez nic nie wykazały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka a taka
hej dziewczyny :) ja dziś u siebie zauważyłam dziwny kształt sutków, wyglądają jak spuchnięte... i maja ciemną oblamówke... nie wiem czy sobie wkręcam czy coś w tym jest :) jutro termin @ SMUTASKU 3mam kciuki z dzisiejszy tescik, oby były 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka a taka
też czekam na wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Hej dziewczyny... no i zrobiłam test...jedna krech, ale sutki mnie bolą jeszcze bardziej, śluziku plodnego nie mam niestety dalej , więc nie wiem, może jeszcze za wczesnie na ten test, a moze owulację miałam wcześniej, W każdym bądź razie przytulanko od ukończenia jest prawie codziennie :) :) , może coś z tego wyszło :) nie, wiem, ale jakoś wynik tego testu mnie nie załamał, nawet nie zasmucił bardzo , zawsze inaczej reagowałam na pojedyńcze kreski :) \jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje że ta zmiana nastroju a raczej brak smutku po wyniku testu świadczy o tym że test się pomylił :) hihihi , poczekamy.... i zobaczymy... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
oby tak właśnie było :) a swoją drogą Natulku tak tego nie odebrałam...hmmm...:) może coś w tym jednak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaopatrze sie w testy owulacyjne... mnie nic nie boli nic mi nie dolega no może troche jajniki ale to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Karola1988 ja zamierzam zaopatrzyć się w testy owulacyjne od następnego cyklu... :) ale liczę na to, że nie będę musiała :) Tobie oczywiście też tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! U mnie nici z ciąży, byłam u lekarza wczoraj, robił mi USG i stwierdził, że nie było u mnie jajeczkowania nie widział pęcherzyków i po @ mamy robić monitoring czy ja wogóle jajeczkuję. Więc narazie odkładamy stranka. Ale za was wszystkie trzymam mocno kciuki i życzę wam powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Ninam kochana, a można wiedzieć na jakiej podstawie gin stwierdził, że nie miałaś jajeczkowania??? Ja miałam monitorowany poprzedni cykl i z tego co mi wiadomo to pęcherzyki są przed owulacją, a u Ciebie to jest albo koniec cyklu, albo sam początek, więc pęcherzyka z którego uwalnia się komorka jajowa być teraz nie może. Na jakiej podstawie Twoj lekarz stwierdzil, ze nie masz owulacji??? nie martw sie kochana, a moze teraz jak sie nastawicie, ze Wam sie nie uda bedzsiecie mieli niespodzianke noworoczna sciskam Cie mocno i trzmam za Ciebie kciuki z calych sil!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
hej dziewczyny ja nadal nie mam okresu ale czuje tak jak miesiac temu czyli 18-tego. Pobolewa mnie brzuszek no i temp tez mam niska...tzn 36.4 wiec napewno nie moge byc w ciazy... No i trzeba sie bedzie kolejny miesiac poprzytulac;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Czesc dziewczyny! Wczoraj rano zrobilam test - niestety nie było mi dane zobaczyc uroczych kreseczek - pokazala sie jedna :( Zrobilam test we wtorek a @ miałąm dostac najpóźniej w niedziele (zasze mam @ jak w zegarku co 28 dni), @ nie było wiec postanowilam zrobic test. Niestety za kilka godzin pojawil sie @ i juz wiedzialam ze test sie nie pomylil i z nowu nici z dzidzi.... Smutno mi, tak bardzo wierzylam ze tym razem moze sie udać :( .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Nika doskonale Cię rozumiem, ten Twój smutek. Ale kochana teraz będą święta, może nie będziesz tyle myślała o dzidzi i w koncu się uda, czego Wam wszytskim dziewczyny życzę. Ja natomiast w tym cyklu to już straciłam nadzieję, bo nie mam W OGÓLE śluzu płodnego, tylko taki białay, gęsty, bez żadnego zapachu i jest go bardzo duzo, a to jest moj 17 dc :( :( :( , także z dzidzi nic nie będzie. Już po @, która była bardzo dziwna bo trwala 2 dni, a potem plamienie, - to w tym czasi ten śluzik był bardziej podobny do plodnego , a teraz to jakas masakra, także wiem, że w tym miesiacu sie na na pewno nie uda....ale..i tak sie przytulamy prawie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
hej dzis 18-ty a ja nadal nie mam okresu i dzis rano po przebudzeniu moja temp. wskazywala 36,8 gdzie zawsze przed okresem mam 36,2? Kurcze wiem ze sama siebie terroryzuje...ale mam jeszcze taka iskierke nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Robiłam kilka dni temu i była jedna krecha, hmmm....aqle , jak to już pisałam wcześniej jakoś mnie to nie zasmuciło, aż sama się zdziwiłam taką reakcją na jedną krechę, zawsze to miałam conajmniej jeden dzień doła, a tyk razem nie.. NieGrzecznaAga24, a ile Ci się spoźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
nie moge powiedzieć ze mi sie spoźnia powiem tak od jakis 8 miesiecy mialam reguarnie to bylo tak kazdego 11-13 dnia miesiaca...a w tamtym miesiacu dostalam juz 18-tego no i teraz nadal czekam...sama juz nie wiem...mierzylam temperaturke przed chwila i mam 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
rozwialam wszystkie swoje wątpliwości... zrobilam test i .. wynik negatywny:( Normalnie poplakalam sie...co miesiac tyle samo stresu... bedzie czy nie bedzie...szczerze mowiac juz mam dosc...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nie wiem co mam myślec temp mi podskoczyła... Baderko jesteś?? może ty mi powiesz co i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
NieGrzecznaAga24 - wiem kochana co czujesz, ale nie załamuj się..ja mam nadzieję, że teraz w ten świąteczny czas wszystkie nie będziemy sobie głowek zaprzatały tym czy się udało czy nie - trochę się wyluzujemy i może nam wszytskim się w koncu uda- głeboko w to wierzę... ale moje drogie mam pytanko do Was.....JAK TO JEST Z TĄ OWULACJĄ???? BO mi się już pomieszało, czy ona jest wtedy jak zaczyna być ten śluz plodny, rozciagliwy, czy jak skuz sie pojawia tzn, że owulka już była???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
Z tego co mi wiadomo to liczy się ten dzien poprzedni... jesli chodzi o śluz i owluacje... A ja chcialam dodac ze @ nadal nie mam...a test jest negatywny:/ Dziwna sprawa...co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×