Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkowicie czarny kot

za błędy się płaci

Polecane posty

Gość złośliwa w..
Komik Ty paskudna gnido:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a ja jednak myślę że się ośmiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma jeszcze tu jestes? Znawca kobiet sie znalazł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a czy tu trzeba być przepraszam "znawcą kobiet"? jak ktoś się zadaje z prymitywami to takie są efekty. co za różnica kobieta czy nie kobieta? zachciało się pannie prostaka to ma, end of story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma własnie ten tok myslenia mnie wkurwia. Czy facet ma tatoo z napisem buc,damski bokser ,czy zdradzający ? Nie ma Napisz mądralo jak kretynów odrózniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ja tam jakoś potrafię. naprawdę wystarczy parę słów. a żeby nie widzieć tego przez jakiś dłuższy okres czasu to trzeba nie chcieć widzieć. tyle że nic tak świetnie na kobiety nie działa jak pozerstwo. to co potem narzekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
W/g Ciebie wszyscy zli są przystojni i bogaci,i na to kobiety lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie popełniają błędy kobiety popełniają błędy z miłości kiedy w grę wchodzą uczucia nie zawsze myślimy racjonalnie byłaś z dupkiem- nie jesteś- człowiek uczy się na błędach nie powinno być ci wstyd- w drugiego człowieka " nie wejdziesz" i nie prześwietlisz go dokonałaś złego wyboru- ale to jemu powinno być wstyd- chociaż pewnie nigdy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komik Ty paskudna gnido" ej no - gnida nie trzeba okreslac jako paskudna, bo gnida juz sama w sobie jest paskudna :D Ps na przyszłosc - woe byc robalem moja słodziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
nie. prostactwo nie ma nic wspólnego z wyglądem i zamożnością (chyba). prostak jest po prostu prostakiem. ale jakoś sporej rzeszy kobiet to w ogóle nie przeszkadza. może nawet imponuje prostackie zachowanie wobec innych (taki jarek psikutas bez "s" z filmu "chłopaki nie płaczą"). dopiero gdy prostak jest pewien że "laska już jest jego" to zachowuje się wobec niej zgodnie ze swoją naturą. i nagle to co się wobec innych tak podobało teraz zaczyna być problemem. no ale widziały gały co brały. można trochę udawać i oszukiwać. ale o prostaku świadczy poziom jego rodziny, ich relacje, jego znajomi i ich zachowanie. oni udawać nie będą. zresztą na ogół jest tak że naturę prostaka widzą wszyscy wokół a sama zainteresowana jakoś nie. bo jak się nie chce widzieć, to się nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofermy
powinienes nosic tytul geniusza teorii latwo ci gadac bo sam unikasz kontaktow z kobietami bo sie boisz inni nie maja z tym problemow , w ten sposob ucza sie postepowania z ludzmi. ty mozesz sie pochwalic tylko regulami ktore nabyles do 20rz i teraz sie "wymadrzasz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy facet ma tatoo z napisem buc,damski bokser ,czy zdradzający ?" nie ma, ale zazwyczaj jest tak, że nawet Stevie wonder widzi od razu, kto zacz... oprócz oczywiscie kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Ok jak zwykle Wy wiecie najlepiej Ok Komik robaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
co za burak :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
pewnie że nie potrafię postępować z kobietami i nie istnieje dla nich. nigdy temu nie zaprzeczałem. nie zaprzeczałem też że moje poglądy a na pewno sposób ich prezentowania są przesiąknięte frustracją o wiadomych korzeniach. to wszystko prawda. tyle że na ogół mam rację. a wtedy to czy łatwo mi gadać czy nie łatwo przestaje mieć znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Nie masz racji Oferma wszyscy oprócz Ciebie są beznadziejni??? A po za tym nic nie rozumiesz.Wezmę przykład z Ciebie i do konca zycia bede sama,by unikną pomyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
@ofre ma 100% racji. przeciez od razu kto jest burakiem i chamem. nie da sie tego ukryc. inna sprawa jest to ze ludzie zle odczytuja sygnaly. buractwo chamstwo biora za stanowczosc, zdecydowanie, przedsiebiorczosc nigdy mi nie bylo zal kobiet nie umiejacych odrozniac tak podstawowych kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
no sorry, nie będę komentował tego czy wszyscy poza mną są beznadziejni bo nigdy tak nie powiedziałem. ale jeżeli facet włamuje się i okrada laskę, dalej jej grozi a ta zastanawia się czy "on ją kochał" no to widać jej się takie akcje i tacy faceci podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma litości Nie o to mi chodzi,przecież Komik tez tak zrobił.....swojej byłej żonie i napisał wszyscy tak robią. Nie chodzi ze wybrała buraka ,tylko o to ze prócz uczuć skonczył sie szacunek papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo gdy taka kobieta poczuje juz to ciepełko miedzy nogami na sam widok faceta, wtedy wyłącza sie jej logika, instynkt samozachowawczy i jasność postrzegania... i w takim przypadku dowolne działania tego gościa, zaczynaja byc postrzegane jako poztywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama miałam niedobrego męża więc kamieniem nie rzucę i komik- przy całej mojej do ciebie sympatii- też miałeś niefajną żonę i też pewnie dałoby się zauważyć co to za jedna- więc też kamieniem rzucać nie powinieneś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież Komik tez tak zrobił.....swojej byłej żonie i napisał wszyscy tak robią." Sami nie załamuj mnie... Ty to wziełas serio? :D:D Idąc za ciosem - to złapałem ją jeszcze za włosy i tak długo miądliłem palcem w gardle, aż wyrzygała wszystkie kolacje, kóre jej postawiłem... a w nocy napisałem smsa "chcesz bym wpadł z zestawem diuretyków, byś wysikała cały alkohol, za który płaciłem" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i też pewnie dałoby się zauważyć co to za jedna- więc też kamieniem rzucać nie powinieneś " i tu sie mylisz... to była klasyczna panienka z dobrego domu, ktorej odbiło z powodu nagłej wolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Nie chodzi ze wybrała buraka ,tylko o to ze prócz uczuć skonczył sie szacunek" cooooo? o co nie chodzi?? chyba żartujesz sobie. a to że komiczne zrobił to co zrobił. co to niby za kryterium? co on jest jakiś twój guru? fakt, czasem powie coś do rzeczy ale nie rób tu z niego jakiegoś boga.zresztą przeczytaj sobie jego stopkę. "buractwo chamstwo biora za stanowczosc, zdecydowanie, przedsiebiorczosc" biorą bo chcą brać. bo wszystkie wątpliwości rozstrzygane są na jego korzyść (i działania co do których wątpliwości nie ma też). jak kiedyś powiedział komiczne: nawet jakby na laskę pluł to ta i tak by twierdziła że to z troski o zapewnienie jej chłodu. dlatego właśnie, zawsze uważałem że to kobiety a nie faceci "myślą kroczem". fakt, i u facetów zdarzają się tacy którzy pozwalają się gnoić w imię "miłości". jednak jest ich znacznie mniej. facet wbrew ogólnej opinii myśli głową i zanim się "zakocha" dużo lepiej kombinuje czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
przepraszam ale Ty tez nie byles swiety w malzenstwie zawsze zwalasz wine na kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Kazdy popełnia błedy,wiec nie ma sie co wymądrzać Komik Twoja była z dobrego domu,mój starszy o 9 lat rozwodnik,nie miał na czole napisane potwór:) Żal mam tylko do siebie ze nie odeszłam wczesniej i tyle Ike🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Ty to wziełas serio?" no właśnie, od początku mi to śmierdziało. komiczne jaki jest każdy widzi ale na debila to raczej się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Oferma zycze Ci zebyś sie zakochał,inaczej bedziesz wtedy spiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a to że komiczne zrobił to co zrobił. co to niby za kryterium? co on jest jakiś twój guru? fakt, czasem powie coś do rzeczy ale nie rób tu z niego jakiegoś boga.zresztą przeczytaj sobie jego stopkę." Ty tez ofermo w to uwierzyłeś? :D:D:D:D:D a od moich stóp sie odczep :P rozumiem fetyszyzm, ale to jest obleśne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×