Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cala w rozterkach

Kochani, prosze o rade, jaki zlew do aneksu kuchennego 2,5m,

Polecane posty

Gość cala w rozterkach

zeby go nie zdominował? kupilam dwukomorowy okragly i koszmarnie wyglada, nie zamontuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz zmywarkę
to kup mały, jednokomorowy, owalny lub okrągły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polki
ja poki co..wynajmuje mieszkanie...kuchnia podobnie jak twoja mala...ale -nigdy nie polece jednokomorowego zlewu... -wlasciciel pozydzil na remont i dobre stale wyposarzenie i...jednokomorowy maly zlew...z nieruchomym kranem...plytki...to jakas porazka...malo pojmny, niewygodny w zmywaniu.... zainwestowalam w zmywarke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
wiec ja tez kupilam dwukomorowy, okrągly i przez jakis czas bylam zadowolona z zakupu, ale przylozylam w potencjalne miejsce i po prostu mam wrazenie za sam zlewozmywak bedzie. a to jest jednak duzy pokoj z aneksem :/ nie jest to dobry pomysl, laczyc kuchnie z salonem - no ale stalo sie i kupial mwlasnie takie mieszkanie no i sklapniam sie teraz ku 1 komorowem, albo 1,5 komorowemu i chyba jednak nie okrągly. te granitowe sa ladne, ale drozyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
aneks juz zamowiony, miejsca na zmywarke nie przewidzialam :/ moze moj bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
do małego aneksu GŁĘBOKI jedno lub połtora komorowy zlew, jesli jednokomorowy to z ociekaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
kosztem miejsca jednej szafki mozesz zamontowac zmywarke, bo inaczej siedząc w salonie bedziesz miała widok na zlew brudnych naczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
to prawda, trzeba bedzie trzymac dyscypline i nie pozwalac sobie na zostawianie brudnych naczyń. no ale cos kosztem czegos. estetyka górą. ten poltora to chyba madry wynalazek, polowka na sztućce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
widzialam te glebokie, wlasnie ogladam na allegro wiec tylko taki, te plytkie to juz niewaidomo po co w ogole robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
awaryjnie do czasu wykończenia łazienki ten zlew będzie nam musiał słuzyć jako toaleta ale tylko do sików, grubszą potrzebę bedziemy załatwiać do wiaderka:( słyszałam ze granit jest kruchy, czy jak usiądę na taki granitowy zlew to on nie pęknie czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
halo halo podpowiedzcie, bo nie wiem cz zamawiac ten granit:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
podszywaczu, czy tobie sie cos pod kopułką poprzestawialo? zmiataj stad i to migiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) okap juz kupiłam:) tez nie mam za duzego tego aneksu :) potrzebny mi byla taki nieduzy, 50 cm. kupilam mastercook-a za 200 zl. ;) (niecale nawet) a co do zlewu, jeseli to maly aneks to najlepiej zlew jednokomowrowy zaraz postaram sie cos znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
a jak z hałasem? ponoc bywaja takie, ze wlasnych mysli nie slychac. pierwszy raz urzadzam aneks i jesli chodzi o 1-komorowy, to dobrzeby bylo zeby bylo miejsce na chwilowe odstawienie naczyn, zeby nie na blat. podoba mi sie bardzo ten beżowy, cena zabojcza, z bateria w ogole 805, ale ciagle sie jednak bije z myslą, bo to przeciez zakup na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci mowie podlączalismy go jeszcze w sklepie, zeby sprawdzic jak dziala i naprawde nie byl taki glosny, ale nie oszukujmy sie na pewno bedzie go slychac, to okap do bloku, gdzie nie moge go nigdzie podlączyc (takie zarzadzenie) ale ponoc najlepszy okap w tej strefie cenowej :) kurcze, szkoda ze nie pamiętam tego koduto bym ci pokazala zdjecie, ale postaram sie cos pogrzebac w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
tez mam taki wariant ale co to za cena? toz to prawie cena aneksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
dzieki ogromne :) pospiechu z zakupem nie ma, aneks dopiero zamowiony, ale jak ich ponagle to obiecali nawet za 2-3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
Sweet za ile i gdzie kupiłas zlew? ja tez wykańczam mieszkanie, i na dniach będę kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
dziewczyny a płyty jakie kupowałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlew kupilam za 180 zl. ;) w specjalnym sklepie z taki rzeczami, ale to nieduzy sklepik w sumie, jakiegos prywaciarza ;) owszem w nomi widzialam promocje, gdzie podobny zlew byl do kupienia za 80 zl, ale jak z jego jakoscia to tylko mogę przypuszczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
a czy to źle, biale tez ladne, jesli harmonizują z otoczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
dokladnie, na jakosci w swoim domu nie ma co zalowac. dziekuje za podpowiedz, moj okap bedzie jeszcze tanszy :) bo to 50 ja niestety plyty nie kupowalam. mam wolnostojącą kuchenke z plyta ceramiczna. zalezalo mi na szybkiej mozliwosci korzystania z kuchni wiec w aneksie mam lodowke i kuchenke i dziure miedzy nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez to 50, dalam za niego niecale 200 zl. :) no 199 :) zlotowka na loda zostala ;) a jaki macie metraz mieskzanka dziewczyny? :) i ile pokoi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
moje mieszkanko na razie ma 62 m i 3 pokje, salon z aneksem. ale dokupujemy sasiednie 54 m , przebijamy dziure i razem bedzie 116.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
ja kupowałam okap 90 z teki, zaraz wrzuce link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×