Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cala w rozterkach

Kochani, prosze o rade, jaki zlew do aneksu kuchennego 2,5m,

Polecane posty

zdezorientowana mocno> uuu, a czemu chcecie takie wielkie mieszkanie a nie domek np. :) ? przeciez teraz mieszkania sa takie drogie ze za dwa spokojnie byscie jakis domek postawili :) moje ma 56 przy twoim to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
ohoho, nieźle, moje ma 60m, ale jeszcze 20 by nie zaszkodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
Sweet, i tak i nie. działki starsznie drogie są w lokalizacji jaka by nas interesowała, no i sama budowa, pozwolenia, potem wykańczanie, to się potrafi ciagnąc, znajomi się porwali i 3 rok mija, a oni w domku mieszkaja fakt, ale maja tylko pokoj kuchnie i lazienke wykonczona:O mamy jedno dziecko, planujemy drugie i byłby nam ciasno troche we czwórke. a Wasza rodzinka z ilu osob sie składa? 56 m dla 2 i dzidziusia spokojnie starczy:) a okap kupiłam takihttp://www.ceneo.pl/106479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
hehe, a te uchwyty przy safkach to chyba jakies ogolnopolskie bo ja mam tez takie, wcisneli mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aneksu
polecam coś w miarę neiwielkiego i w kolorze blatów, nie będzie się wyróżniał..koniecznie wkomponuj tez baterię- kranik, aby nie swiecił z daleka..ja mam ciemne blaty, kupiłam zcary kran w IKEA i mam taki bardzo ciemny zlew...prawie go nei widac :) też mam aneks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
a to pierwsze mieszkanie zamawialismy prawie dwa lata temu, i tak wyszło że jestesmy prawie 2 tys do przodu na metrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
w ogóle wykończenie mnie przerasta, a ceny przerazają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
to macie szczescie, developer nic nie kombinowal? my tez kupilismy przed skokiem cenowym, ale zanim domek sie wybudowal, to deweloper oszczedzil na wszystkim co mogł, wiec odstawili solidna fuszerke, duzo pieniedzy poszlo na doprowadzenie mieszkania do stanu gotowego do remontu. ale na metrze tez 2 z hakiem jestesmy do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
widziałam taki bardzzo podobny w obi, był przeceniony z 799zł na 350 zł, żałuje ze nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokom
pokombinowac musicie tez z suszarkami na naczynia laski...i pomyslcie jak w takim zlewiku bedzie duuuuzy gar myc....blaszke od ciasta...serio...mam .ja wolalam kase zainwetowac w zmywarke...2odoby w domu...wiec 45..chyba ok...zlew maly...ale na same filizanki..czy tez bierzace...naczynka...i mam z glowy problem z suszarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
bo wykonczenie jest wykańczające :) ja wprowadzilam sie w lutym i dopiero teraz dokanczam wykonczenie. zostal wlasnie ten aneks i ładne lampy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
na szczęscie tylko kosmetyczne poprawki tu i ówdzie musielismy wykonac a i eksperci sie wypowiadali ze materiałów uzywał tez z gornej polki raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że nie pomyslałaś o zmywarce.Będziesz sobie pluła w brodę,wspomnisz mój wpis ;P Może da się jeszcze zrezygnować z jakiejś szafki? Przy zmywarce to tylko mały,jednokomorowy(też mam małą kuchnię) Jesli idzie o okapy,to aktualnie zaleca się je demontować.Chyba,że maja pochlaniacz i nie są podłączone do wentylacji.Coś źle tej wentylacji robią,tak twierdzą kominiarze i sprawdzacz od gazu :) W łazienkach też musi być tylko wentylacja grawitacyjna.Mowa oczywiście o budynkach wielorodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
masz racje z tymi garnkami i blachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
faktycznie, klopot jest z blachami i duzymi garami, ale w koncu codzien sie nie piecze i nie gotuje w wielkich garach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
okap to musze podszafkowy gazu nie mamy, kuchenka na prad. wierze , ze masz racje w sprawie zmywarki, juz troche zaluje. ona wszystko myje, garnki, blachy? u mnie w rodzinie nikt tego nie uzywal, wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie...da radę myć blachę i duży garnek w małym zlewie.Sekretem jest wyciagana wylewka.jak przy prysznicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
no wlasnie z mysla o tym, ze duzych garow to ja prawie nie uzywam, nie bralam pod uwage zmywarki, ale to na pewno dobra inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
tez namawiam gorąco na zmywarke, szczegolnie ze to aneks. amita a ten co ja kupiłam , link jest wyżej, bedzie dobry ( tez mam kuchnie na salon) a taki okap to zawsze coś wciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
racja, masz na mysli ta rączka jak prysznic. zaraz zerkne czy "moj" oskar ją ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak,odkad mam zmywarkę jestem szczęsliwa kuchennie.To jakbyś nie miała pralki automatycznej.Długo walczyłam z mężem o nią,ale dziś kochamy ją oboje.Bo on też nie musi zmywać.A musiałam przemablować całą kuchnię,wyciąć w blacie narożnym dziurę na zlewozmywak,wodę mam podłączoną dziwnie,dołem,wężykami nie rurami.Ale MAM zmywarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
nie ma, ale mozna przeciez wziac w opcji bez baterii i dokupic z wyciaganą rączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
kazdy sobie chwali zmywarke :) i na pewno oszczednosc wody przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
czasu i rąk moja droga przede wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma mieć wkład węglowy czy jakiś tam,nie może być podłączony do wentylacji.W mojej spółdzielni od 2 lat walczymy z mieszkańcami o wymontowanie.Kiedyś okapy były lekiem na wszelkie problemy z wentylacją,teraz wiadomo,że robią jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
Sweet, nie masz co sie martwic na zapas;) dla dwojga 56 m to marzenie:) a i w 3 sie pomiescicie z kilkulatkiem, potem mozna sprzedac, dolozyc i kupiic wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×