Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cala w rozterkach

Kochani, prosze o rade, jaki zlew do aneksu kuchennego 2,5m,

Polecane posty

Gość zdezorientowana mocno
u mnie też mieszkanie chłonie kazda zlotowke do tego nieźle się zapozyczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
a ja właśnie nie mam z bardzo komu oddawać rzeczy, wystawiam popakowane ładnie koło śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
pora robi swoje;) dobranocka Amita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny :) amita> pewnie, ze oddaj rodzinie :) ja tez bym tak zrobila :) tylko widzisz ty sie zachowalas normalnie? nie napisalas o niej szmata, czy wywloka, bo ma tyle dzieci i ze wczesniej trzeba bylo sie zastanowic, owszem trzeba, ale karty juz rozdane i co ma zrobic kobieta? jak czytam te niektore wypowiedzi to mam wrazenie ze ludzie byliby szczesliwi jakby ją ukamieniowano, albo spalono na stosie jak w sredniowieczu, ot cala ta elita wykształciuchów na kafeterii :O tyle sobą reprezentują, nie wiecej i nie mniej jak rynsztok :O zdezorientowana mocno> kochana u mnie to samo :) ale cos postaram sie jednak wyslac :) jesli ty rowniez mozesz z pewnoscią magda bedzie ci wdzieczna, a jak nie mozesz to tez sie nie przejmuj:) najwazniejsze ze chcialas pomoc :) nie to co inni, tylko besztać i mieszać z blotem potrafią!!! na kafeterii jestem pare lat i z chamstwem sobie radze, ale nie moge zniesc tych prymitywów co z ludzkiego nieszczescia sobie szydzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
ja tez :) zapytam jutro na poczcie ile kosztuje przesyłka, zważe w domu i jak wyjdzie za duzo to podziele i reszte wyslę w przyszłym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
a własnie pomyslalam ze z ta wysyłka nie powinno byc tak źlew sensie drogo, te pobraniowe są droższe przecież od zwykłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
dobranoc dziewczyny. fajnie sie gadalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
dziewczyny, podnosze temat, chodzi o okap. jaka roznica okap a okap pochłaniacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
to chyba to samo, co? patrze na ten wczorajszy od sweet dreams i jest napisane pochłaniacz i wyciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okap podłączony jest do komina wentylacyjnego,a pochłaniacz nie.Opary pochłaniane są do wkładu z czegoś tam.Nie mam pojęcia czego.To tak z grubsza.Ja nie mam ani okapu ani pochłaniacza i odkąd pode mną sąsiedzi też je wymontowali to praktycznie nie są potrzebne.A może się przyzwyczaiła i nie czuję zapachów?W każdym razie,wiecznie mam otwarte okno w kuchni i dobrze się wietrzy. Sweet,ja po prostu nikogo nie oceniam,choć nie przeczę,że czasem przeraża mnie ludzka nieodpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
musialam odejsc, zeby przygotowac karnisze na jutro. przyjdzie facet zamontowac. ja tez nigdy okapu nie mialam, bo mialam duze okna w kuchni. a teraz jako ze jest to aneks do salonu i na dodatek w glebi pokoju to chyba trzeba, zeby sciany nie przesiakły zapachami i wilgocią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam granitowy. Jest trwały i piękny, pasuje do każdego wystroju wnętrz. Szczególnie polecam tę firmę - http://www.prodmar.pl/zlewy/, można dostać porządny zlew w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×