Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

własnie wróciłem z meczu LECH - austria

Polecane posty

Gość nie sypiam z komiczne
co sie moze zdarzyc? bicie innych ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chodzisz na
jakie tam bicie... dyskusja... u siebie czy na wyjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chodzisz na
widzę że się wczułeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podział na koszyki: koszyk 1 AC Milan (Włochy) - 119.934 FC Sevilla (Hiszpania) - 102.837 Valencia CF (Hiszpania) - 83.837 Benfica Lizbona (Portugalia) - 77.176 Schalke Gelsenkirchen (Niemcy) - 67.078 CSKA Moskwa (Rosja) - 59.437 Tottenham Hotspur (Anglia) - 55.996 Hamburger SV (Niemcy) - 52.078 koszyk 2 VfB Stuttgart (Niemcy) - 52.078 Ajax Amsterdam (Holandia) - 51.610 Olympiakos Pireus (Grecja) - 51.525 Deportivo La Coruna (Hiszpania) - 46.837 Club Brugge (Belgia) - 41.810 Spartak Moskwa (Rosja) - 40.437 Paris Saint-Germain (Francja) - 37.380 SC Heerenveen (Holandia) - 35.610 koszyk 3 Rosenborg Trondheim (Norwegia) - 35.400 Udinese Calcio (Włochy) - 34.934 Feyenoord Rotterdam (Holandia) - 33.610 Sporting Braga (Portugalia) - 33.176 Slavia Prag (Czechy) - 31.496 Manchester City (Anglia) - 30.996 Galatasaray Stambuł (Turcja) - 30.469 Sampdoria Genua (Włochy) - 28.934 koszyk 4 Hertha Berlin (Niemcy) - 27.078 Partizan Belgrad (Serbia) - 25.527 AS Nancy (Francja) - 25.380 Portsmouth FC (Anglia) - 24.996 Aston Villa (Anglia) - 24.996 Racing Santander (Hiszpania) - 24.837 FC Kopenhaga (Dania) - 23.748 Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 17.836 koszyk 5 AS Saint-Etienne (Francja) - 17.380 VfL Wolfsburg (Niemcy) - 16.078 Standard Liege (Belgia) - 14.810 FC Twente Enschede (Holandia) - 14.610 NEC Nijmegen (Holandia) - 12.610 Metalist Charków (Ukraina) - 10.932 Lech Poznań (Polska) - 6.973 MSK Żylina (Słowacja) - 4.070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce taką grupe AC Milan (Włochy) Club Brugge (Belgia) Feyenoord Rotterdam (Holandia) FC Kopenhaga (Dania) LECH :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tottenham Hotspur (Anglia) - 55.996 Ajax Amsterdam (Holandia) - 51.610 Galatasaray Stambuł (Turcja) - 30.469 Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 17.836 Lech Poznań (Polska) - 6.973 Chyba kazdy kibic w Polsce czyz lecha czy z innego klubu marzy o Tym zebysmy sie pokazali pod wzgledem kibicowskim w Europie..A ze Lech ma naprawdę dobra ekipę jeżeli chodzi i o kibiców to wybrałęm taką grupę w której są same mocne ekipy zagraniczne,pod względem kibiców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m twoja grupa marzeń to taka dla kibiców Małysza..jeżeli chodzi o sportowy poziom to do przejścia ale pod względem kibicowskim nuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:59 c.r.e.a.m ja chce taką grupe AC Milan (Włochy) Club Brugge (Belgia) Feyenoord Rotterdam (Holandia) FC Kopenhaga (Dania) LECH W sumie tylko Feynoord bylby ciekawy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
"Chyba kazdy kibic w Polsce czyz lecha czy z innego klubu marzy o Tym zebysmy sie pokazali pod wzgledem kibicowskim w Europie.." oj chyba nia każdy, ja mam Amike (bo taka jest prawdziwa nawzwa tego wronieckiego klubu ktory zmienil siedzibe na Poznan i przy okazji zmienil nazwe) w niewielkim powazaniu i nie zalezy mi na pokazaniu sie paru lysych polmozgow w Europie ps. a gdyby ktos mial watpliwosci od razy wyjasniam chodze na mecze. mam tez na rozkladzie wyjazdy. na repe i na lige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mi zalezy aby do poznania przyjechał ac milan reszta nie ma znaczenia a żylety się nie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×